2019 -20 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Listesi (Güncel) Sample document

2019 -20 Yeni Sezonda Başlayacak Diziler Listesi

2019 – 20 YENİ SEZONDA BAŞLAYACAK DİZİLER LİSTESİ (Güncel)

Televizyon dizileri ardı sıra yayınlanmaya devam ederken 2019 – 20 Yeni sezonda başlayacak diziler listesi de belli olmaya başladı. Yaz sezonu devam ederken kış sezonunda TRT, Kanal D, ATV, FOX TV, Star TV ve Show TV’de yayınlanacak Türk Dizileri ile ilgili detayları sizler için araştırdık.

Kış Sezonunda Başlayacak Türk Dizileri ve Kanalları

ŞAMPİYON – TRT 1

şampiyon dizisi trt

Henüz 2019 yaz sonu bitmeden 2019-2020 Yeni sezonda başlayacak dizilerin haberleri gelmeye başladı. TRT 1’de geçtiğimiz sezon başlaması beklenen Şampiyon dizisinin çekimleri başladı ve ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Başrolünde Tolgahan Sayışman ve Gülperi dizisinin Can’ı Emir Özyakışır rol alıyor.

Eski Bir Boksör’ün Yaşam Mücadelesini Konu Alıyor

Kafkas lakaplı eski bir boksör Fırat Bölükbaşı Tolgahan Sayışman ve oğlu Güneş’in (Emir Özyakışır) hikayesi konu alıyor. Şampiyon yaz sezonunda final yapacak olan Tek Yürek dizisinin yerine yayınlanacak.

Şampiyon Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

DİRİLİŞ OSMAN – TRT 1

dirliş osman burak özçivit

TRT 1’in 5 sezonudur devam eden fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul, Ertuğrul Gazinin yaşlanması, oğlu Osman’ın büyümesi üzerine yeni sezonda Osman Gazinin devrini anlatmaya başlayacak. Bu nedenle de Diriliş Ertuğrul adı değişerek Diriliş Osman olarak devam edecek.

Engin Altan Düzyatan Yeni Sezonda Olmayacak!

Savaş sahnelerinin ön planda olacağı dizide, Engin Altan Düzyatan yer almayacak. Onun yerine Ertuğrul Gazinin yaşlılığını oynayacak yeni bir oyuncu kadroya girecek.

Osman Gaziyi Burak Özçivit Canlandıracak

Geçtiğimiz aylarda çıkan haberlere göre, ünlü oyuncu Burak Özçivit Diriliş Osman dizisinde Osman Gazi karakterine hayat verecek. Edinilen bilgilere göre, Burak Özçivit, Osman Gazi karakteri için yapımcı şirketle en az 5 bölüm için anlaşma imzalamış.

2019 Yaz Sezonunda Başlayacak Diziler

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: