Kördüğüm Ne Zaman Kaçıncı Bölümde Bitecek? İşte Detaylar...

Kördüğüm Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?

KÖRDÜĞÜM NE ZAMAN KAÇINCI BÖLÜMDE BİTECEK?

Kanal 7’de yayımlanan Kördüğüm dizisinin ne zaman biteceği Hint dizisi tutkunları tarafından çok fazla merak ediliyor. Hindistan televizyon kanalında orijinal ismi Uttaran olan Kördüğüm gerçekte 20’şer dakikalık toplam 1296 (başka bir kaynağa göre de 1400) bölümden oluşuyor. Kanal 7 ekranlarında bir bölümde ortalama dört bölüm gösterilmesinden dolayı şu sıralarda dizinin yayınlanan bölümleri 190’lı bölümlerde bulunuyor. Kördüğüm ne zaman kaçıncı bölümde bitecek? Bu hali ile hesaplandığında Kördüğüm dizisinin final yapacağı tarihin yaklaşık olarak 324. Bölümde olacağı tahmin ediliyor.  Bu da tahminen 2018 yılında Haziran ayının sonlarına rastlıyor. Hindistan’da 2008 yılında gösterime giren dizinin romantik drama tarzında olması nedeniyle seyirci tarafından büyük bir beğeniyle izlenmiştir. Peki, Kördüğüm final yaptığında yerine hangi dizi başlayacak?

kördüğüm ne zaman bitecek

ORİJİNALİNDE YEDİ SEZON BOYUNCA YAYIMLANDI

Tapasya ve Icha isminde başka dünyalara ait iki kızın entrikalarla dolu hikayesini konu alan Kördüğüm (Uttaran), ülkesinde 2008 yılında başlayıp 2015 yılına kadar devam ederek toplam 7 sezon boyunca yayınlanmıştır.

KÖRDÜĞÜM – UTTARAN 324. BÖLÜMDE FİNAL YAPACAK

Bollywood film endüstrisinin en uzun soluklu dizilerinden birisi olan Kördüğüm, toplam 7 sezon ve 1400 bölümden oluşuyor. Dizinin başrol oyuncularından Tapasya rolünü oynayan Rashmi Desai, final bölümü olan 1400 bölümün tamamlandığını söyleyerek “Uttaran’daki yolculuğum inanılmaz olduğunu, bu gösterinin ona çok şey kattığını belirtti. Desai, “Gösterinin bir parçası olmaktan dolayı gerçekten mutluyum. Bir dönüm noktası 1400 bölüm tamamladı. Yolculuk kesinlikle inanılmazdı ve önümüzdeki yıllarda izleyicileri eğlendirmeye devam etmeyi umuyoruz “dedi.

Kördüğüm adlı dizi orijinalinde 1296 (ya da 1400) bölümden oluşuyor. Ancak dizi Türkiye’de 4 bölüm bir araya gelerek tek bölüm olarak yayımlanıyor Bu da demek oluyor ki, dizi tahmini olarak 324. Bölümde final yapacak. Diğer bir ifadeyle Kördüğüm Kanal 7’de yayınlanan diğer Hint dizilerine nazaran daha uzun bir süre izleyici karşısında olacak.

 

Kördüğüm Konusu ve Oyuncuları ile ilgili detaylar için linki tıklayabilirsiniz…

 

KÖRDÜĞÜM’ÜN YERİNE HANGİ DİZİ BAŞLAYACAK

Kördüğüm dizisinin sona ermesinden sonra yerine hangi dizinin başlayacağı özelikle Hint dizisi tutkunları tarafından büyük merak konusu olmaya devam ediyor. Şimdiye kadar yayınlanan Hint dizileri arasında en uzun soluklu dizilerden birisi olan Kördüğüm dizisinin bitimi tahmini olarak 2018 Haziran ayının sonlarına doğru olacak. Yani dizinin bitimine yaklaşık olarak 4 ay gibi bir süre olması nedeniyle Kanal 7 tarafından yerine hangi dizinin yayınlanacağı ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

BOL BOL KORE DİZİLERİ İZLEYECEĞİZ

Kanal 7, Hint dizilerinin Türk halkı tarafından çok sevilmesinden sonra dünyada büyük ilgi gören ve pek çok fenomen Türk dizisinin de uyarlandığı Kore dizilerini yayınlama kararı aldı. Yakın bir zamanda yayınlanmaya başlayacak ve birbirinden ilginç hikayeleri olan Kore dizilerinin uzun bir listesini yayınlayan kanal, bu tavrı ile 2018 yılında bol bol izleyeceğimizin de sinyalini veriyor.

 

Kanal 7’de Yayınlanacak Kore Dizileri ile ilgili detaylı bilgi için tıklayınız…

Kördüğüm Bitince Yerine Hangi Dizi Başlayacak?” için bir yorum

  • 12 Nisan 2018 tarihinde, saat 22:58
    Permalink

    Kördüğüm güzel evet ilk defa elif dizisinin fragmanı da yayınlamdı bugün çok mutlu oldum hep yayınlansın

    Yanıtla

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: