or 2019 - 2020 Sezonunda Hangi Dizi Bitecek? İşte Final Kararı Alan Diziler Sample document

Yılın Sonuna Gelmeden Birçok Dizi Final Yapıyor!

2019 – 2020 Sezonunda Hangi Diziler Bitecek?

Büyük çekişmenin yaşandığı 2019 – 2020 Yeni sezonuna merhaba dediğimiz şu günlerde dizilerin final kararı almalarının ilk haberleri gelmeye başladı bile. 2019 -2020 kış sezonuna sağlam projelerle giren kanallar, geçtiğimiz sezondan bu sezona devam etme kararı aldıkları bazı dizileri erken final yapma kararı aldılar. Peki, 2019 – 2020 Sezonunda Hangi dizi bitecek? Hangi diziler için durum çok riskli? İşte final kararı alınan diziler ile finali kesinleşen Türk dizileri ile nedenleri ve arkasındaki gerçekler.

Final Yapacak Diziler / Finali Kesinleşen Diziler

Yeni sezonun başladığı bu günlerde henüz yılın sonuna gelmeden final yapması kesinleşen dizilerde bir bir açıklanmaya başladı. İşte 2019 da final yapacak dizilerin güncel listesi.

BİR AİLE HİKAYESİ FİNAL YAPIYOR

bir-aile-hikayesi-neden-final-yapıyor

Fox TV’nin geçtiğimiz sezon yayınlandığı, ünlü ABD dizisi US’dan uyarlama olan dizisi Bir Aile Hikayesi yeni sezonun ilk gününde final kararı alınan dizilerden birisi oldu. Bir Aile Hikayesi neden final yapıyor? Başrolleride; Songül Öden, Birkan Sokullu, Celil Nalçakan, Alper Saldıran, İrem Sak ve Olgun Toker gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Aile’nin önemini, dostluğu ve arkadaşlığı konu alan Bir Aile Hikayesi yayınlanacak 4 bölümden sonra bitecek.

Kanal Dizinin Reytinglerini Yeterli Bulmadı

Bir Aile Hikayesi’nin neden biteceği sorusuna yanıt olarak kulislerde dizinin izlenme oranlarında iyi olmasına karşın, FOX TV’nin dizinin reytinglerini yeterli bulmaması konuşuluyor. Buna göre, Bir Aile Hikayesi’nin 20. Bölümü ile ekranlara veda etmesi kararı alındığı belirtiliyor.

2019’da Final Yapan Diziler

Bitmesi planlanan bazı dizilerin final yapacakları tarihler yapımcı şirketler tarafından açıklanıyor. Bazı diziler için bu süre oldukça kısa oluyor. İşte bitmesine karar verilip hemen final yapan Türk Dizileri.

CANEVİM BİTTİ!

canevim-neden-final-yaptı

Hikayesiyle 2019 – 2020 Yaz Sezonun iddialı dizilerinden birisi olan Canevim dizisi için geçtiğimiz günlerde final yapacağı bilgisi gelmişti. 2019 – 20 Yeni sezon ömrü uzun olmayan Canevim 30 Eylül Pazartesi yayınlanan 17. son bölümüyle final yaparak ekranlara veda etti. Canevim neden bitti?

Canevim’in Final Yapmasının Ardında Hikaye ve Karakterlerin Uyumsuzluğu Dikkat Çekti!

ATV ekranlarında yaz dizisi olarak ekranlara gelen Canevim dizisinin farklı hikayesi ilk başlarda dikkat çekse de ilerleyen bölümlerde hikayedeki karakter Taylan’ın saplantılı psikolojisi bozuk bir karakterden aşık bir adama dönüşmesi buna karşın dizinin iyi adamı Ömer’in de yaşadıkları yüzünden kötü bir adama dönüşmesi dizinin gerçekçiliğini bozarak sonu yaklaştıran nedenlerin başında geldiği belirtiliyor.

Erken Final Yapan / Yapacak Diziler

Yayın hayatına daha yeni başlamış, ancak istenilen başarıyı elde edememiş televizyon dizileri için erken final kararı alınabiliyor. İşte henüz ömrünün baharındayken erken final yapan / yapacak diziler.

ŞAMPİYON İÇİN 16 BÖLÜM SONRA FİNAL KARARI ALINDI

şampiyon-dizisi-erken-final-mi-yapacak

TRT 1’in bu sezon başlayan yeni dizisi Şampiyon’da erken final kararı alınan dizilerden birisi. Şampiyon dizisi neden final yapıyor? 2019 – 2020 yeni sezonunda 12 Eylül 2019 akşamı TRT1 de başlayan dizi yayınlanan ilk 3 bölümünde istenilen izlenme oranlarına ulaşamadı. Düşük reyting sonuçlarına karşın yüksek maliyeti olan Şampiyon dizisi yapımcı şirket tarafından yayınlanacak 16 bölüm sonrasında yani 13 hafta sonra final yapmasına karar verildi. Şampiyon dizisinin başrolünde; Tolgahan Sayışman, Yıldız Çağrı Atiksoy, Erdal Özyağcılar ve Baha Süer gibi başarılı oyuncular yer alıyor.

KARDEŞ ÇOCUKLARI İKİNCİ ŞANSI DA DEĞERLENDİREMEDİ

kardeş-çocukları-dizisi-neden-bitiyor

Star TV’nin geçtiğimiz sezon yayınlanan, bu sezonda da devam etmesi kararlaştırılan dizisi Kardeş Çocukları da bitmesine karar verilen diğer bir değişle finali kesinleşen diziler arasında. Peki, Kardeş Çocukları neden final yapıyor? Geçtiğimiz sezon oyuncu Furkan Andiç’in oyuncu kadrosundan ayrılması üzerine izleyici kitlesi kaybeden dizi 2. Şansını yeni sezonda arasa da yayınlanan son bölümleriyle istenilen başarıyı elde edemedi. Oyuncu kadrosunda; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Afra Saraçoğlu gibi isimler yer alsa da dizinin hikayesi seyirci tarafından fazla sevilmedi.

ÇOCUK DİZİSİ DEVAM YA DA FİNAL YAPMA ARASINDA

çocuk-dizisi-final-mi-yapıyor

Star TV’nin yeni sezonda farklı tanıtımıyla büyük ilgi çeken dizisi Çocuk’un izlenme oranlarının hiç iç açıcı olmadığı belirtiliyor. Çocuk Dizisi erken final mi yapacak? Pazartesi günleri yayınlanan Çocuk dizisinin güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesi olsa da güçlü rakipleri; Çukur, Yasak Elma ve Zalim İstanbul karşısında tutunması oldukça güç görünüyor. İlerleyen günlerde reytinglerde olumlu bir düzelme görülmezse Çocuk dizisinin final yapması düşünülebilir.

KUZGUN FİNAL YAPABİLİR!

kuzgun-final-mi-yapacak

Geçtiğimiz sezon bir iyi bir kötü reytingle sezonu tamamlayan Kuzgun dizisi, yeni sezonda da beklentileri karşılayamadı. Kuzgun dizisi final mi yapacak? Diziye giren yeni oyuncular Onur Sağlak ve Nilperi Şahinkaya’nın izlenme oranlarını çok etkilemediği belirtilirken, Kuzgun için final kararı alındığı belirtiliyor. Buna göre, Kuzgun 16 Ekim Çarşamba akşamı yayınlanacak 21. Bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek.

KİMSE BİLMEZ’İN GÜNÜ DEĞİŞTİ

kimse-bilmez-bitecek-mi

ATV’nin 2019 Yaz sezonunun ilgiyle izlenen dizilerinden birisi olan Kimse Bilmez dizisi yeni sezonun ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin başlamasıyla gün değiştirerek Pazar günü yayınlanmaya başladı. Kimse Bilmez final mi yapacak? Dizinin konusunun kısır döngüye girmesi Kimse Bilmez final yapacak iddialarını gündeme getirse de şu an için Kimse Bilmezin bitmesiyle ilgili açıklanmış herhangi bir bilgi bulunmuyor.

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: