or 2019'da Hamile - Doğum Yapan ve Anne Baba Olan Türk Ünlüler Sample document

2019’da Kimi Ünlü Anne Baba Oldu! Kimileri de Aday!

2019’da Hamile – Doğum Yapan ve Anne Baba Olan Türk Ünlüler

Anne baba olmak ünlü de olsanız herhangi biri de olsanız hemen herkes için mucizevi bir duygudur. Bununla birlikte hayranı olduğumuz ünlü çiftlerin bebek sahibi olma haberleri bizleri daha çok heyecanlandırır. Onların gebelik sürecini, bebeklerinin doğumunu, bebeklerinin cinsiyetlerinin ne olduğunu ve hepsinden önemlisi çocuklarına ne ad koyduklarını yakından takip ederiz. Son yıllarda bebek sahibi olan ünlülerde geçtiğimiz yıllara oranla gözle görünür bir artma yaşandı. Kimi ilk bebeğini beklerken kimi ikinci hatta üçüncü bebeklerine hamile oldular. Bu nedenle de 2019’da Hamile – Doğum Yapan ve Anne Baba Olan Türk Ünlüler kimler? Sorusu hemen herkesin merak ettiği konular arasında yer aldı. Film Dizi Haber olarak hepimizin merakını gidermek için en detaylı ve güncel listeyi sizler için hazırladık.

2019’da Hamile Olan Türk Ünlüler

Her yıl olduğu gibi 2019’da anne baba olacak ünlüler de herkes tarafından merak edilir. Bu yılın başlarında, ortalarında ya da sonlarına doğru henüz doğum yapmamış hamile ünlüler 2018 yılında da olduğu gibi oldukça fazla. Birçok haber sitesinde bu ünlülerin haberleri yer alırken maalesef güncel ve tam listeye rastlamak oldukça zor. Film Dizi Haber olarak bu eksikliği gidermek için Hamile Olan Ünlülerin Güncel Listesini sizler için hazırladık.

Amine Gülşe – Mesut Özil

amine-gülşe-hamile-mi

2019 yılında evlenen çiftin şu sıralar bebek beklediği iddia ediliyor. Ünlü oyuncu Amine Gülşe’nin hamile olduğuna dair çiftten henüz kesin bir açıklama gelmedi.

Bergüzar Korel – Halit Ergenç

bergüzar-korel-hamile

Dokuz yıl aradan sonra anne olmaya hazırlanan Bergüzar Korel, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklamada Türkiye doğum yapacağını belirti. Korel hamileliği ile ilgili olarak “Her aile gibi öğrenince tabii ki çok sevindik. Takdir edersiniz ki detayları özel, hepsini sizlerle paylaşamam. Bir oğlumuz var. Tabi bir kızımız olursa mutlu oluruz. Önemli olan sağlıkla dünyaya gelmesi. 9 yıl aradan sonra biraz kaygılarım var. Oğlumuz Ali bir kardeşi olacağını biliyor. ‘Saklıyorlar’ denildi ama öyle bir şey yok. Bebeğim dünyaya geldikten sonra uzun soluklu bir dizide çalışmam imkansız. Belki tiyatro olabilir” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Ece Vahapoğlu – Cihan Alpay

ece-vahapoğlu-hamile

Haziran 2018’de Cihan Alpay ile dünya evine giren televizyon sunucusu Ece Vahapoğlu, ilk bebeğini düşürdükten sonra ikinci defa hamile kalmıştı. Geçtiğimiz günlerde Etilerdeki bir otelde Baby Shower partisi düzenleyen Vahapoğlu’nun şu sıralar 6.5 aylık hamile olduğu ve cinsiyeti erkek olan bebeğine Efe ismini vereceği öğrenildi. Ece Vahapoğlu’nun 2020 yılında doğum yapması bekleniyor.

Hazal Kaya – Ali Atay

hazal-kaya-hamile

Geçtiğimiz yıl kendisi gibi oyuncu, yönetmen ve yapımcı Ali Atay ile evlenen oyuncu Hazal Kaya’da hamile Türk ünlüler arasında. Hazal Kaya, cinsiyetinin erkek olduğu belirtilen ve Fikret Ali ismini verecekleri bebeği kucağına almak için gün sayıyor.

Saadet Işıl Atasoy – Pamir Kıraner

saadet-ışıl-atasoy-hamile

2016 yılına Pamir Kraner ile evlenen ünlü oyuncu Saadet Işıl Aksoy, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla 4 aylık hamile olduğunu takipçilerine ve sevenlerine duyurdu. Halen Amerika’nın Los Angeles şehrinde yaşayan ünlü oyuncunun doğumu Amerika’da yapacağı belirtildi. Saadet Işıl Atasoy’un 2020’nin ilk aylarında doğum yapması bekleniyor.

Mihre Çelikkol – İbrahim Çelikkol

mihre-çelikol-hamile

2017 yılında mimar Mihre Mutlu ile nikah masasına oturan oyuncu İbrahim Çelikkol ve eşinin Aralık 2019’da Ali ismini verecekleri bir erkek bebekleri olacak.

Müge Boz – Caner Erdeniz

müge-boz-hamile

Sunucu Müge Boz, geçen Haziran ayında Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile dünya evine girmişti. Kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklayan Müge Boz’un yaklaşık 6,5 aylık hamile olduğu belirtiliyor.

Tülin Şahin – Pedro de Noronha

tulin-sahin-hamile

2017 yılında yemek şefi, televizyoncu eşi Mehmet Özer’den boşanan manken Tülin Şahin, 2019 yılında Portekiz asıllı Londra’lı yatırımcı ve ekonomist Pedro de Noronha ile Lisbon’da evlenmişti. Uzun yıllar bebek özlemi çeken Tülin Şahin, şu sıralar 6 aylık hamile. Bir kız bebek dünyaya getireceği belirten Şahin, hamileliğinin ilk üç aynın çok zor geçtiğini ifade etti.

Süreyya Yalçın – Ozan Bora

sureyya-yalcin-hamile-bebek-bekliyor

Sosyetenin ünlü isimlerinden Süreyya Yalçın, 2016 yılında evlendiği Ozan Bora ile Amerika’da yaşamaya başlamıştı. Çocuklara düşkünlüğü olduğu bilinen Süreyya Yalçın, hamile olduğu haberini sosyal medyada paylaştığı ultarason fotoğrafının altına düştüğü “bir tane daha” notuyla duyurmuştu.

Kardelen Acar – Erdal Acar

kardelen-erdal-acar-ikinci-hamileliğini-yaşıyor

Sosyetenin bilinen yüzlerinden 4 çocuk babası Erdal Acar şimdi de ikiz bebek babası olacak. İlk evliliği Aynil Acar’dan 1 ve ikinci evliliği Emel Yıldırım’dan 2 ve üçüncü evliliği Kardelen Ergin’den 1 çocuk sahibi olan Erdal Acar’ın eşi Kardelen Acar’ın ikiz bebeklere hamile olduğu belirtildi. Aralık 2017’de kızları Derin’i kucaklarına alan çiftin arayı çok fazla aşmadan yeni bir bebeğe sahip olmak istediği yapılan iddialar arasında.

Eski – Yeni Doğum Yapan Ünlüler 2019 (Türkiye)

Her geçen gün anne ve baba olan ünlülerin haberini aldığımız bugünlerde 2019 yılında eski – yeni kimler anne baba olmuş, bebeklerinin cinsiyeti ne, çocuklarına ne isim vermişler sizler için araştırdık.

Almeda Abazi Sayışman – Tolgahan Sayışman

almeda-abazi---tolgahan-sayışman-bebekleri

Şubat 2017’de nikah masasına oturan ünlü oyuncular Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman Efehan adını verdikleri ilk erkek bebeklerini 5 Mayıs 2019’da kucaklarına aldılar. Doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu çiftin bebekleri ile ilgili yaptığı açıklamada; “Tolgahan ile Almeda Sayışman çiftinin bebeği, 3 kilo 285 gram ve 50 cm olarak dünyaya geldi. Bebeğin ve annenin sağlık durumları gayet iyi. Kendilerine sağlıklı ve uzun bir ömür diliyoruz.” İfadelerine yer vermişti.

Berfu Yıldız Yenenler – Eser Yenenler

berfu-eser-yenenler-bebek

Ünlü oyuncu, komedyen ve program sunucusu Eser Yenenler 9 Haziran 2019 yılında Berfu Yıldız ile nikah masasına oturmuştu. Çiften bebek haberi kısa süre sonra geldi. Nikah gününden önce bebek haberini veren çiftin Kuzey ismini verdikleri oğulları 6 Ekim 2019’da dünyaya geldi.

Bengü Erden – Selim Selimoğlu

bengünün-bebeği

Ağustos 2018’de Selim Selimoğlu ile dünya evine giren ünlü pop şarkıcısı Bengü’de 2019’da çocuk sahibi olan Türk ünlülerden birisi. 5 Ağustos 2019 tarihinde anne olan Bengü’nün bebeğinin cinsiyeti kız olurken, çift bebeğin ismini Zeynep koydu.

Bikem Övünç – Burak Demir

Bikem-övğünç-burak-demir-bebek

Geçtiğimiz yıl gastronomi uzmanı Bikem Övünç ile evlenen oyuncu Burak Demir, baba olacağı haberini İnstagram hesabından paylaştığı bebeklerinin ultrason fotoğrafı ile yapmıştı. Burak Demir paylaştığı fotoğrafın altına “‘Hayat işte. Hep geçip gidiyor her şey… Hızlıca… Acılar, kayıplar… Hep yeniden başlıyor mutluluklar, yeni canlar… Hoş geldin canım kızım Mavi” notunu paylaşmıştı. İkinci defa baba olacak olan Burak Demir, ilk evliliğinden bir erkek çocuğa sahip.

Buse Varol – Alişan Tektaş

alişan-buse-varol-anne-baba---bebekleri

Mayıs 2018’de görkemli bir düğünle dünya evine giren oyuncu Buse Varol ile Türkücü Alişan’da 2019’da anne baba olan ünlülerden oldular. 13 Şubat 2019’da gerçekleşen doğum sonrasında Alişan Buse Tektaş çifti Burak ismini verdikleri bir erkek bebek sahibi oldular.

Dilara Gönder Yalın – Selim Yalın

dila-gönder-anne-oldu

2016 yılında Selim Yalın ile evlenen ünlü spiker Dilara Gönder Yalın, bebeğinin doğum haberini Twitter hesabında paylaştığı hamilelik dönemine ait bir fotoğrafla verdi. Ünlü sunucu fotoğrafın altına; “14 Şubat 2019… Bebeğimizi, aşkımızı bu günde kucağımıza aldık. Ömrümün en güzel hediyesi, aşk bebeğimiz… İsteyen herkese nasip olur inşallah.” Notunu düştü.

Fahriye Evcen – Burak Öçivit

fahriye-evcen-burak-özçivit-bebekleri

Kanal D’de yayınlanan Çalıkuşu dizisinde tanışıp 29 Haziran 2017’de evlenen çiftin Karan adını verdikleri erkek bebekleri 14 Nisan 2019 tarihinde doğdu. Fahriye Evcen anne, Burak Özçivit baba olma heyecanı yaşarken, 20 Nisan’da dünyaya gelmesi beklenen Karan bebeğin bir hafta erken gelmesi anne ve babasının duygu dolu anlar yaşamasına neden oldu.

Fatoş Kabasakal – Erkan Kayhan

fatoş-kabasakal---erkan-kayhan-bebekleri

Geçtiğimiz sene Erkan Kayhan ile nikah masasına oturan Fatoş Kabasakal anne oldu. Şubat 2019’da bir kız bebek sahibi olan ünlü sunucu ve oyuncu Fatoş Kabasakal kız bebeğine Mila ismini verdi.

Gülhan Şen – Alper Mestçi

gülhan-şen---2019-anne-olan-türk-ünlüler

2017 yılında yönetmen Alper Mestçi ile evlenen gezi programlarının akılda yer eden sunucusu Gülhan Şen 5 defa tüp bebek denemesi sonrasında normal yolla hamile kaldığını ifade etmişti. Gülhan Şen – Alper Mestçi çifti kızını 2019 yılının ilk aylarında kucağına aldı. Kızının adını ve hamilelik sürecini instgramdan paylaşan Şen duygularını; “Pamuk şekeri biricik kızımın adı Kiana. Çünkü o benim havam, suyum, toprağım, ateşim, her şeyim!” Şeklindeki sözlerle ifade etti.

Emily Mahringer – Gürgen Öz

Emily-Mahringer---Gürgen-Öz-bebekleri

Geçtiğimiz yıl Almanya ve Türkiye’de sinema, belgesel ve yayın haberleri için uzun yıllar görsel işitsel bir tasarımcı olarak çalışan Emily Maringer ile Danimarka’da evlenen ünlü oyuncu Gürgen Öz, Nisan 2019’da bir kız bebek babası oldu. Kızına İda ismini veren ünlü oyuncu bebeğinin doğumu ile ilgili olarak sosyal medya hesabından; “Hoşgeldin İda…Ve ikinci adında Su…Hoş geldin küçük kız. Mutlu ve güzel bir hayatın olsun, güzellikler kat etrafına…” notunu paylaştı.

Pelin Akil – Anıl Altan

pelin-akil---anıl-altan-anne-baba

Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile 2016 yılında evlenen ünlü oyuncu Pelin Akil anne oldu. Akil, 20 Nisan 2019’da Alin ve Lina adını verdikleri ikiz kız bebekleri dünyaya getirdi.

Özlem Ada Şahin – Berkay

berkay-ve-esi-ozlem-ada-sahin-ikinci-bebekleri

Ünlü pop müziği sanatçısı Berkay ile manken olan eşi Özlem Ada Şahin 2016 yılında evlenmişlerdi. 2017 yılında Arya adında bir kız bebek sahibi olan çift Popçu Berkay, Ağustos 2016’da manken Özlem Ada Şahin ile nikah masasına oturmuş, Ağustos 2017’de kızı Arya’yı kucağına almıştı. Ünlü çift çok geçmeden ikinci çocuklarına sahip oldular. Temmuz 2019’da yine bir kız bebekleri olan çift, bebeklerine Zeynep Mira ismini koydular.

Nazlı Kurbanzade – Ali Sunal

ali-sunal-nazlı-kurbanzade-bebekleri

2018 yılında Avukat Nazlı Kurbanzade ile dünya evine giren usta oyuncu Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal’da baba oldu. Çift ilk bebekleri Ağustos 2019’da kucaklarına aldılar. Nazlı Kurbanzade Sunal – Ali Sunal çiftinin bebeklerinin cinsiyeti kız olurken, bebeğe “ince, zarif yapılı ve nazik” anlamına gelen Narin ismini verdiler.

Nilüfer Gürbüz Gülsoy – Buğra Gülsoy

buğra-gülsoy-baba-oldu

Oyuncu Buğra Gülsoy ile uzun zamandır birliktelik yaşayan Nilüfer Gürbüz geçtiğimiz yıl Şile’de aile arasında düzenlenen kır düğünü ile dünya evine girmişlerdi. Kısa bir süre sonra gelen bebek haberinden sonra Buğra Gülsoy baba olurken, ünlü çiftin erkek bebekleri 12 Nisan 2019 tarihinde dünyaya geldi.

Seda Bakan – Ali Erel

seda-bakan-ali-er-bebekleri

Ocak 2014’te müzisyen Ali Erel ile evlenen oyuncu Seda Bakan anne oldu. Seda Bakan ilk bebeğini 16 Ağustos 2019’da dünyaya getirdi. Seda Bakan – Ali Erel çiftinin bebeklerinin cinsiyeti kız olurken, çift kızlarına Leyla adını verdiler.

Sinem Öztürk – Mustafa Uslu

sinem-öztürk-ustafa-uslu-bebekleri

Kiralık Aşk ve Huzur Sokağı dizileriyle aklımızda yer eden, ilk görüşte aşık olup evlendiğini dile getiren ünlü oyuncu Sinem Öztürk, yapımcı Mustafa Uslu ile 2016 yılında evlenmişti. İkiz erkek bebeğe sahip olan çift, bebeklerinin ismini Mustafa ve Kemal koydular.

Sevilay Oğuz – Umut Oğuz

2019'da Hamile - Doğum Yapan ve Anne Baba umut---sevilay-oğuz-bebekleri-doğdu

Ünlü oyuncu Umut Oğuz geçtiğiniz yıl evlendiği Sevilay Oğuz ile ilk bebeklerini kucaklarına aldılar. 2 Nisan 2019’da bebek sahibi olan çiftin bebeklerinin cinsiyeti erkek olurken, bebeğe Dora ismini verdiler. Baba olduktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Umut Kurt doğum anındaki duygularını; “Ben çok korkuyorum. Sürekli videolar gönderiyorlar. İnşallah bayılmam” şeklindeki sözleriyle ifade etmişti.

2018’de Anne Olan Türk Ünlüler ve Bebeklerine Verdikleri Adlar (Güncel Tam Liste)

Anne Olan Ünlünün İsmiEşinin / Kocasının AdıBebeğin / Çocuğun CinsiyetiBebeğe Verilen Ad
Aslı OrcanYetkin DikincilerKızLâl
Aslıhan Doğan Arda TuranErkekHamza Arda
Azra AkınAtakan KoruErkekDemir
Buse Terim Volkan BahçekapılıKızNaz
Beyza ŞekerciEngin HepileriErkekCan
Canan ErgüderKenan EceErkekDemir
Doğa RutkayKerimcan Kamalİkiz / Kız ve ErkekPiraye / Rutkay Kerim
Gizem HatipoğluHakan HatipoğluKızLila
Nadide Sultan Hakan YonatErkekKaan
Neslişah AlkoçlarEngin Altan DüzyatanKızAlara
Şükran OvalıCaner ErkinKızMihran Ela
Zahide Yetiş Cem ArısoyErkekAras

2018’de Baba Olan Türk Ünlüler ve Çocuklarının İsimleri (Güncel Tam Liste)

Baba Olan Ünlünün İsmiEşinin / Karısının AdıBebeğin / Çocuğun CinsiyetiVerilen İsim
Arda Turan Aslıhan DoğanErkekHamza Arda
Çağan Atakan Arslan (Avatar Atakan)Serap KorkmazErkekLeon Aslan
Caner Erkin Şükran OvalıKız Mihran Ela
Engin Altan DüzyatanNeslişah AlkoçlarKızAlara
Engin HepileriBeyza ŞekerciErkekCan
Ferman ToprakHilal ToprakKızAdel Su
Hakan HatipoğluGizem HatipoğluKızLila
Kenan EceCanan ErgüderErkekDemir
Kerimcan KamalDoğa Rutkay İkiz Bebek / Kız ve ErkekPiraye / Rutkay Kerim
Peker AçıkalınÇiğdem KoçErkekEnver
Özcan DenizFeyza AktanErkekKuzey
TarkanPınar DilekKızLiya
Ümit Erdim Seda ÇınarKız Ses
Yetkin DikincilerAslı OrcanKızLâl

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: