or Altın Kelebek 2019 İkinci Aşama Adayları Belli Oluyor Sample document

Altın Kelebek 2019 İkinci Aşama Oylama Başlıyor!

Altın Kelebek 2019 İkinci Tur Adayları Belli Oluyor!

Geçtiğimiz Eylül ayında ilk tur elemeleri başlayan 2019 yılın Kelebek Ödülleri Oylama Süresi 8 Ekim 2019 Salı günü sona erdi. Oylama süresi sonrası 2019 Altın Kelebek Adayları arasından online oylama sonrasında en çok oyu alan 10 aday ikinci aşama oylama için hak kazanacaklar. 14 Ekim 2019 Cumartesi günü başlayacak oylama sürecinde Altın Kelebek 2019 İkinci Tur Adayları oylamanın başladığı tarihte belli olacak.

Altın Kelebek 2019 İkinci Tur Oylama Ne Zaman Başlayacak?

İlk turu 23 Eylül Pazartesi günü başlayan 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri oy verme süresi 8 Ekim 2019 tarihinde sona erdi. Oylama sürecine göre, ilk tur oylama sonrası finale kalacak adaylar arasından ikinci tur oylamaya geçilecek. Pantene Altın Kelebek Oylamasının İkinci Aşama tarihi 14 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayacak.

Pantene Altın Kelebek İkinci Aşama Oy Kullanma Ne Zaman Sona Erecek?

pantene-altın-kelebek-ikinci-aşama-oylama-tarihi-

İlk tur adaylarından en çok oyu alanlardan oluşacak listedeki adayların kıyasıya yarışacağı ikinci aşama oylama sonrasında 2019 Altın Kelebek Ödülü alacak adayların lisesi oluşacak. İlk tur gibi ikinci aşama oylama da yine online / İnternet üzerinden yapılacak. 14 Ekim’de başlayan ikinci tur oylama süreci 12 Kasım 2019’da sona erecek.

İkinci Aşama Oy Nereden Verilecek?

Oylama ilk turda olduğu gibi pantenealtinkelebekodulleri.com internet adresinden yapılacak.

Altın Kelebek İkinci Aşama Oy Nasıl Kullanılacak?

İkinci Aşama Oylama Sonrasında Süreç Nasıl İşleyecek?

23 Eylül’de başlayan ve 39 kategoride tüm adayların yer aldığı ilk tur oylamasında Jurinin hiçbir etkisi olmadan ikinci aşamada yarışacak en çok oyu alan 10 adayın listesi açıklanacak. Oluşturulan bu liste sonrası yine İnternet üzerinden ikinci aşama oylama başlayacak. Bu aşamada da Juri’nin etkisi olmayacak.

İkinci Aşama Oylama Sonrası Üçüncü ve Son Aşamaya Geçilecek!

İkinci aşama oylama sonucunda üçüncü aşamaya geçilecek. Bu aşamada en çok oyu alan adayların listesi Jurinin önüne gelecek. juri de adaylara kendi oyunu kullanacak.

Ödüle Hak Kazanan Adayı Bulmakta Etkili Olacak Halk ve Juri Oy Oranları

Son aşamada ödül verilecek adayın belirlenebilmesini halkın ve jurinin oy oranları belirleyecek. İki aşamalı yapılan halk oylaması sonrasında ortaya çıkan oy oranının yüzde 70, jürinin oy oranı ise, yüzde 30 ağırlığında etkili olacak. Jüri üyeleri içerisinde bu yılda sinema ve müzik dünyasından ünlü isimleri yer alacak.

46. Altın Kelebek Ödülünü Kimlerin Aldığı Ne Zaman Belli Olacak?

İkinci aşama oylama süresinin 12 Kasım 2019’da bitmesinden sonra, üçüncü aşama oylamaya geçilecek ve ödül almaya hak kazananların listesi belirlenecek. Bu aşamadan sonra 2019 Altın Kelebek Ödülünü almaya hak kazanan adaylar 8 Aralık 2019’da düzenlenecek 46. Pantene Altın Kelebek Ödülleri Töreninde ödüllerine kavuşacaklar.

ikini Aşama 2019 Pantene Altın Kelebek Adayları Listesi

İkinci aşama oylama 14 Ekim’de başlayacağı için şu an ikinci aşama aday listeleri açıklanmadı. Listeler açıklandığında filmdizihaber.com sitemizin yazısında olacak.

2019 Pantene İlk Tur Aday Listesi

En Çok Oy Alan 10 Aday ve Kategorileri

Not: Bu alan için bilgiler ikinci aşama oylama başladığında doldurulacaktır.

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: