or Can Yaman'ın Yeni Dizi Projesi Ne Olacak? Sürpriz Gelişmeler Var! Sample document

Can Yaman’ın Yeni Bir Projesi Olacak!

Can Yaman’ın Yeni Dizi Projesi Ne Olacak?

Star TV’de yaz dizisi olarak başlayan Erkenci Kuş dizisinin geçtiğimiz günlerde final yapmasından sonra dizinin oyuncuları uzun süredir yapamadıkları tatile çıkmışlardı. Can Yaman’da bu fırsatı değerlendiren oyunculardan birisiydi. Daha önce İnadına Aşk, Hangimiz Sevmedik ve Dolunay adlı dizilerde belli bir çıkış yakalayan Can Yaman’ın, Erkenci Kuş dizisinde canlandırdığı Can Divit karakteri ile ünü kıtaları aşmıştı. Hal böyle olunca Can Yaman’ın hangi dizide oynayacağı da büyük merak konusu oldu. Acaba Can Yaman’ın yeni dizi projesi ne olacak? Can Yaman Seksenler de mi oynayacak ya da Can Yaman Diriliş Osman’da mı oynayacak? Başarılı oyuncu Can Yaman ile ilgili sürpriz gelişmelerin yaşandığı bu günlerde konuyla ilgili haberleri sizler için araştırdık.

Can Yaman’ın Yeni Sezonda Hangi Yapımda Olacağı Netleşmeye Başladı

Ünlü oyuncu Can Yaman’ın yeni sezonda herhangi bir televizyon yapımında olup olmayacağı merak edilirken, geçtiğimiz günlerde yaşanan bir gelişme hemen herkesi heyecanlandırdı. MinT Yapımının sahibi yapımcı Birol Güven’in İnstagram hesabından paylaştığı Can Yaman’la birlikte çekilmiş selfiesinin altına “Neler Olacak Neler” notunu düşmesinden sonra Can Yaman’ın da insta hikayeden Birol Güven ile bir kare paylaşması Can Yaman’ın yeni proje görüşmelerinde oldu iddiasını ortaya attarken, Can Yaman Seksenler de mi oynayacak sorusunu da akıllara getirdi.

View this post on Instagram

Neler olacak neler !!!! @canyaman

A post shared by Birol Guven (@birolguvenmint) on

Can Yaman ‘ın Yeni Dizisi Seksenler mi Olacak?

Başarılı oyuncu Can Yaman’ın yapımcı Birol Güven ile buluşması, Yaman’ın hayranları tarafından Birol Güven’in yapımcılığını yaptığı kısa bir süre sonra da TRT 1’de başlayacak Seksenler dizisinde oynayabileceği yönünde algılandı.

Konuyla İlgili Açıklama Birol Güvenden Geldi!

Birol Güven’in Can Yaman’la yaptığı paylaşımının Seksenler diziyle bağlantısının olabileceği ile ilgili haberlerin çıkması üzerine detaylı açıklama ünlü yapımcıdan geldi. Birol Güven, 6 Eylül Cuma akşamı MinT YouTube kanalından Seksenler dizisiyle ilgili yaptığı canlı yayında konuyla ilgili açıklamada bulundu. Birol Güven izleyicilerden gelen Can Yaman Seksenler de oynayacak mı? Sorusuna cevap verdi.

Can Yaman’la Başka Projemiz Var!

birol-güven-can-yaman-açıklaması

Birol Güven, canlı yayında Seksenler oyuncu kadrosuna yeni oyuncuların katılacağını ancak “Can Yaman, Brad Pitt, Tom Cruse bizim dizimizde yok! Can’da sizin gibi Seksenleri çok seviyor ve seyrediyor ama öyle bir projemiz yok. Onunla başka şeyler konuştuk. Başka projelerimiz var. İnşallah yakında açıklarız.” Şeklinde yaptığı esprili bir cevapla konuya açıklık getirdi.

Can Yaman Bir Sinema Filminde Karşımıza Çıkabilir

Can Yaman’ın Birol Güven ile görüşme nedeni olarak yapılan bir diğer iddia da Can Yaman ve Birol Güven’in yeni bir sinema filmi konusunda anlaşmaya varıldığı yönünde.

Can Yaman Diriliş Osman Dizisinde mi Oynayacak?

Erkenci Kuş dizisinin final yapmasından sonra ünlü oyuncu Can Yaman’ın yeni bir dizide oynamasını muhtemel görenler Yaman’ın oynayacağı dizi ile ilgili Flash bir iddiada bulundular. Yapılan bu son iddiaya göre, geçtiğimiz aylarda Can Yaman’ın Diriliş Osman dizisinde oynayacağı iddiası yeniden gündeme geldi. Can Yaman’ın Diriliş Ertuğrul dizisinde oynama iddiasının ortaya çıkmasında oyuncunun Erkenci Kuş bitmesine karşın görüntüsünde herhangi bir değişikliğe gitmemesi ileri sürülüyor.

Can Yaman Kimdir?

can-yaman-kimdir

8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu olan Can Yaman, İtalyan Lisesinden mezun olduktan sonra Yeditepe Üniversitesi Hukuk Bölümünden 2012 yılında mezun olmuştur. Aynı zamanda futbolcu teknik direktör Fuat Yaman’ın da yeğeni olan Can Yaman, ilk oyunculuk deneyimini 2014 -2015 yılları arasında yayınlanan Gönül İşleri dizisi ile kazanmıştır. Geçtiğimiz sezon bir yaz dizisi olarak başlayan daha sonra tüm sezon boyunca devam eden Erkenci Kuş dizisi ile ünü sınırları aşan Can Yaman’ın yeni dizisinin ne olacağı büyük merak konusu.

Can Yaman’ın Oynadığı Diziler ve Yılları

YılıDizi AdıOynadığı KarakterRolü
2014 – 2015Gönül İşleri BedirYardımcı Karakter
2015 – 2016İnadına AşkYalın ArasBaşrol
2016 – 2017 Hangimiz Sevmedik Tarık ÇamBaşrol
2017Dolunay Ferit Aslan Başrol
2018 – 2019Erkenci KuşCan DivitBaşrol

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: