or Diziler Ne Zaman Başlayacak? Kış Dizileri 2019 - 20 Yeni Sezon (Güncel) Sample document

Kış Sezonu İçin Geri Sayım Başladı! Hangi Dizi Ne Zaman Başlayacak?

Diziler Ne Zaman Başlayacak?

Yaz sezonun sonuna yaklaştığımız bu günlerde seyirciler tarafından kışın tutkunu olduğumuz sezon finali yapan diziler ile 2019 -2020 yeni sezonunda başlayacak dizilerin ne zaman başlayacakları ve başlama tarihleri oldukça merak ediliyor. Geçtiğimiz günlerde uzun bir yaz tatilinin sonrasında yeni sezon çekimlerinin startını veren Türk dizileri genellikle Eylül ve Ekim aylarında sevenleriyle buluşuyor. Bu yıl yeni sezon tarihi 9 Eylül olacak. Bu tarihten itibaren yazın başlayan dizilerden bazıları yeni sezonda devam etmeyecek 2019 yaz dizileri de bu dönemde final yapıyorlar. Peki, 2019’da diziler ne zaman başlayacak? İşte Kış dizileri başlama tarihleri ile 2019 – 20 Yeni sezon eski ve yeni dizilerinin başlama zamanları.

ARKA SOKAKLAR

Arka-Sokaklar-ne-zaman-başlayacak

Kanal D’nin her bölümü büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Arka Sokaklar dizisi, 31 Mayıs 2019’da sezon finaline girmişti. Arka Sokaklar 2019 – 2020 ne zaman başlayacak? 2020 yeni sezonda da devam edecek olan Arka Sokaklar dizisinin Eylül ayında başlaması bekleniyor.

ARIZA DİZİSİ

kenan-imirzalıoğlu-yeni-dizisi-arıza

TRT1’in yeni dizisi Arıza aynı zamanda ve ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu’nun uzun bir zaman sonra ekranlara döneceği yeni dizisi olacak. Kenan İmirzalıoğlu’nun yeni dizisi Arıza Dizisi Ne zaman başlayacak? Yaz aylarında çekimlerine başlanacak olan dizin başlama tarihi ile ilgili bir açıklama henüz yapılmadı.

AŞK AĞLATIR DİZİSİ

Aşk ağlatır oyuncuları yusuf ve ada

Show TV2nin yeni dizilerinden birisi olacak olan Aşk Ağlatır dizisi, bir Japon dizisi olan “Love That Makes You Cry”ın Türk televizyonlarına uyarlanması olarak karşımıza çıkacak. Aşk Ağlatır ne zaman başlayacak? Senaryosunu Tayfun Güneğer’in yazdığı Aşk Ağlatır dizisinin başlama tarihi olarak Eylül 2019 bekleniyor.

BABİL KULESİ DİZİSİ

Ay yapımın 2019 – 20 yeni sezonu için hazırladığı Star TV’de seyirciyle buluşacak olan Babil Kulesi dizisinin başrolünde geçtiğimiz sezon Vatanım Sensin dizisinde Cevdet karakterini canlandıran Halit Ergenç oynayacak. Babil Kulesi dizisinin ne zaman başlayacağı ve başlama tarihi ile ilgili henüz bir açıklama gelmedi.

BENİ BIRAKMA

beni-bırakma-dizisi-ne-zaman-başlayacak

ATV’nin geçtiğimiz sezon severek izlenen arkası yarın dizisi “Beni Bırakma” yeni sezonda da devam edecek dizilerden birisi. Beni Bırakma ne zaman başlayacak? 31 Mayıs’ta yayınlanan 280. Bölümüyle kısa bir ara veren Beni Bırakma dizisinin başlama tarihi olarak net bir tarih açıklanmasa da sevilen dizinin Eylül 2019’da başlayacağı tahmin ediliyor.

BENİM ADIM MELEK DİZİSİ

benim-adım-melek-dizisi-oyuncuları-kutsi---nehir-ergoğan

2019 Yaz sezonunda yeni dizi yayınlamayıp daha önce gösterdiği Kore dizilerini yayınlayan TRT 1 2019 -20 sezonunda adından çok söz ettirecek bir dizi ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Benim Adım Melek dizisi, Gaziantep’te doğmuş büyümüş, orada aşık olup evlenmiş üç çocuklu bir annenin acılarla dolu öyküsünü konu alıyor.

Benim Adım Melek Dizisinin Çekimleri Başladı

benim-adım-melek-dizisi-oyuncuları-

Yapımcılığını Üs Yapımın üstlendiği Benim Adım Melek dizisinin cast çalışması tamamlanarak 26 Temmuz’da çekimlerine Gaziantep’te başlandı. Başrollerinde Nehir Erdoğan (Melek) ve Kutsi’nin (Halil) paylaşacağı Benim Adım Melek dizisi ne zaman başlayacak merak edilirken, Benin Adım Melek dizisinin başlama tarihi olarak; herhangi bir terslik olmazsa Eylül ayının 2. Ya da 3. Haftası belirtildi.

BİR AİLE HİKAYESİ

bir-aile-hikayesi-ne-zaman-başlayacak

Geçtiğimiz sezon FOX TV’nin ilgiyle izlenen dizilerinden birisi olan Bir Aile Hikayesi dizisi, 1 Haziran 2019’da 13. Bölümüyle sezon finaline girmiştir. 2019 – 2020 Yeni sezonunda da devam etmesi kararı alınan Bir Aile Hikayesinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir bilgi henüz paylaşılmadı. Bir Aile Hikayesi başlama tarihinin Eylül ayı olması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA

bzç-bir-zamanlar-çukurova-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

Geçtiğimiz sezonun izlenme rekorları kıran bir diğer dizi de Bir Zamanlar Çukurova dizisi oldu. BZÇ, 30 Mayıs 2019’da 35. Bölümüyle heyecan yüklü bir sezon finali ile 1. Sezonunu tamamlamıştı. Peki, Bir Zamanlar Çukurova ne zaman başlayacak? Yılmaz ve Züleyha’nın imkansızlıklar içindeki aşk hikayesini konu alan Bir Zamanlar Çukurova dizisinin başlanma zamanı olarak henüz açıklanmış bir tarih yok. Sevilen dizinin 2. Sezonunun diğer birçok dizi gibi Eylül 2019’da başlaması bekleniyor.

ÇUKUR

çukur-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

Geçtiğimiz sezonun en çok izlenen dizilerinden birisi olan Çukur dizisi 2019 -2020 yeni sezonda 3. Sezonuyla devam edecek. 27 Mayıs 2019’da yayınlanan 61. Bölümüyle sezon finali yapan Çukur’da Dilan Çiçek Deniz (Sena)’dan Akşin’e kadar pek çok kemik oyuncu diziye veda etmişti. Peki, Çukur Ne Zaman Başlayacak? Çukur 3. Sezonun başlama tarihi ile ilgili henüz net bir açıklama yapılmasa dizinin 2018 -2019 2. Sezonunun Eylül ayının ikinci haftasında başlaması nedeniyle yeni sezonunda bu tarihlere denk geleceği tahmin ediliyor.

DİRİLİŞ OSMAN

diriliş-osman-dizisi-ne-zaman-başlayacak

TRT’nin 5 sezondan bu yana devam eden Osmanlı İmparatorluğunun kuruluşunu anlatan tarihi türdeki dizisi Diriliş Ertuğrul’un final yapmasından sonra, dizi yeni oyuncu kadrosu ve hikayesi ile Diriliş Osman olarak devam edecek. 2019 – 20 kış sezonunda yeni kanalı ATV’de ekranlara gelecek olan Diriliş Osman dizisinin oyuncu kadrosunda; ünlü oyuncu Burak Özçivit, Ragıp Savaş, Hazal Subaşı gibi oyuncular yer alacak. Çekimleri geçtiğimiz aylarda başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmiyor. Dizinin Diriliş Ertuğrul da olduğu gibi sezonun başlamasından bir süre sonra yani Ekim 2019 ayı gibi bekleniyor.

ELİMİ BIRAKMA

elimi-bırakma-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

TRT 1’de yayınlandığı ilk günlerde yoğun ilgi gören ancak daha sonra kısır bir döngüye giren Elimi Bırakma dizisi için geçtiğimiz sezon final yapması beklerken yeni sezonda da devam kararı alınmıştı. 2 Haziran’da sezon finali yapan Elimi Bırakma dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz belli bir tarih yok. Dizinin Eylül 2019’da sevenleri ile buluşması bekleniyor.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

edho--eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaz-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

ATV’nin 4 sezon boyunca devam eden ve yayınlandığı ilk günden bu yana yoğun ilgi gören dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) 5. Sezonuyla seyircilerle buluşmaya devam edecek. 4. Sezonda diziden ayrılan oyuncuların yerine yeni oyuncuların katılacağı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ne zaman başlayacak sorusuna henüz verilmiş bir cevap bulunmamaktadır. 2019 yeni sezonda EDHO başlama tarihi ile ilgili bilgi paylaşıldığında yazımızda olacak.

FİRUZE DİZİSİ

tuba büyüküstün yeni dizisi firuze

Ay Yapımın 2019 – 2020 yeni sezonu için hazırladığı bomba dizilerden birisi olacağı belirtilen Firuze dizisinin oyuncu kadrosu için Kenan İmirzalıoğlu ve Tuğba Büyüküstün’ün adı geçiyor. Senaryosu ünlü senarist Sema Ergenekon tarafından yazılacak olan Firuze Dizisinin kadın başrol oyuncusu olarak Tuba Büyüküsütün ile anlaşıldığı edinilen bilgiler arasında. Firuze dizisi bir kadının zorlu yaşam öyküsünü seyirci karşısına çıkaracak olan Firuze dizisinin ne zaman başlayacağı bilinmiyor.

GÜVERCİN

güvercin-dizisi-oyuncuları

Star TV’nin 2019-2020 kış sezonunda ekranlara getireceği açıklanan Güvercin dizisi, konusu ve oyuncu kadrosu şekilleniyor. Farklı yaşam tarzı olan iki gencin imkansızlıklar içinde yeşeren aşkını konu alan dizinin başrolleri için Seçkin Özdemir ve Gizem Karaca’nın adı geçerken, ünlü oyuncu İbrahim Çelikkol’a da teklif görüldüğü iddia ediliyor. Güvercin dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde netleşmesi bekleniyor.

HEKİMOĞLU

hekimoglu-dizisi-cansu-dere-

Dünyayı kasıp kavuran medikal drama türündeki House MD dizisinin Türk televizyonlarına uyarlaması olacak olan Hekimoğlu dizisinin çekimleri İstanbul Anadolu yakasında bulunan kullanılmayan bir hastanede yapılacak. Baş rollünde Cansu Dere’nin yer alacağı Hekimoğlu dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir açılama yapılmazken, Hekimoğlu başlama tarihi olarak Eylül ya da Ekim 2019 tahmin ediliyor.

HERCAİ

hercai-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

ATV’nin Kış sezonunun bitimine doğru başlayan ve yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran dizisi Hercai 31 Mayıs’ta 12. Bölümüyle sezon finaline girmişti. Hercai Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Yeni sezonda 2. Sezonuyla devam edecek olan Hercai’nin başlama tarihi açıklandı. Yapım şirketinin kısa bir süre önce yaptığı açıklamaya göre Hercai 2. Sezon 13 Eylül 2019 Cuma akşamı başlayacak.

Hercai 2. Sezon İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

iKİZLER MEMO CAN

ikizler-memo-can-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

Kanal D’nin sevilen dizisi İkizler Memo Can, 8 Mayıs 2019’da 1. Sezonu tamamlayarak sezon finali yapmıştı. 2019 -20 yeni sezonda 2. Sezonuyla devam etmesi kararı alınan İkizler Memo Can dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir tarih henüz bir haber yok. Bununla birlikte dizinin başrol oyuncusu Nehir Erdoğan’ın yeni dizi projesi Benim Adım Melek’de rol alması dizinin akıbetinin ne olacağı konusunda belirsizlik yaratıyor.

KADIN

kadın-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

FOX TV’nin 2 sezondur büyük ilgi gören dizisi Kadın, 2019 -20 sezonunda 3. Sezonuyla ekranlarda olacak. Çarpıcı bir o kadar da etkileyici konusuyla seyirciden tam not alan Kadın dizisinin ne zaman başlayacağı konusunda net bir açıklama yapılmazken Kadın başlama tarihi olarak Eylül ayının sonları açıklanması bekleniyor.

KALK GİDELİM

kalk-gidelim-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

TRT’nin sevilen komedi dizisi Kalk Gidelim, 1 Haziran 2019’da eğlenceli bir bölümle sezon finaline girmişti. Kalk Gidelim ne zaman başlayacak soruları daha sorulmamışken dizinin yapımcı ekibi 3. Sezonun tanıtım fragmanı yayınlandı. Kalk Gidelim başlama tarihi ile ilgili net bir zaman verilmezken, dizinin 74. Bölümüyle 17 Ağustos 2019’da seyirciyle buluşacağı açıklandı.

Kalk Gidelim 3. Sezon Tanıtım Fragmanı

KARDEŞ ÇOCUKLARI

kardes-cocuklari-2-sezon-ne-zaman-başlayacak

Star TV’nin geçtiğimiz sezonun yeni dizilerinden birisi olan Kardeş Çocukları dizisi, 26 Mayıs’ta yayınlanan 17. Bölümüyle sezon finaline girmişti. Peki, Kardeş Çocukları dizisi ne zaman başlayacak? Yayınlanan ilk sezonuyla büyük beğeni kazanan Kardeş Çocukları dizisinin yeni sezona başlama tarihi ile ilgili şu an için açıklanmış net bir tarih belli değil.

KURŞUN DİZİSİ

kurşun-dizisi-oyuncuları-belli-oldu

2019’da Show TV yeni dizilerinden birisi olacak olan Kurşun dizisi, bir savcı ile bir gazetecinin tutkulu aşk hikayesini konu alacak. Yapımcılığı Most Production’ın yaptığı senaryosunu Kerem Deren’in yazdığı Kurşun dizisinin ne zaman başlayacağı henüz belli değilken, dizinin oyuncu kadrosu da şekillenmeye devam ediyor.

Kurşun Dizisi Oyuncuları Belli Oldu

Başrolünü Diriliş Ertuğrul’da Ertuğrul Bey’i canlandıran Engin Altan Düzyatan ile Burçin Terzioğlu’nun başrolünü paylaştığı Kurşun Dizisi, Fox TV’de yayınlanacak. Senaryosu, Ezel ve 20 Dakika gibi akıllara kazınan dizilerin senaristliğini yapan Kerem Deren tarafından yazılacak olan Kurşun dizisinin ne zaman başlayacağı açıklanmazken, dizinin başlama tarihinin 2019 Ekim ya da Kasım ayı olması bekleniyor.

KUZGUN

kuzgun-2-sezon-ne-zaman-başlayacak

Star TV’nin geçtiğimiz sezon yeni dizilerinden Kuzgun, farklı hikayesi ile tabiri caizse fırtınalar estirmişti. 29 Mayıs’ta yayınlanan 16. Bölümünde büyük hesaplaşma gerçekleşmişti. 2. Sezonu heyecanla beklenen Kuzgun dizisinin ne zaman başlayacağı ve başlama tarihi ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

SEN ANLAT KARADENİZ

sen-anlat-karadeniz-ne-zaman-başlayacak

ATV’nin 2 Sezondan bu yana izlenme rekorları kıran dizisi Sen Anlat Karadeniz’in 3. Sezonu büyük bir heyecanla bekleniyor. Geçtiğimiz sezonda Tahir ve Nefes’in baş düşmanı Vedat’ın ölümünden sonra farklı bir hikaye bürünen dizinin yeni hikayesinde ve diziye yeni oyuncular dahil olacak. Peki, Sen Anlat Karadeniz 3. Sezon Ne Zaman Başlayacak? 29 Mayıs 2019’da yayınlanan 53. Bölümüyle sezon finali yapan SAK, yeni sezonunun başlama tarihi olarak 18 Eylül 2019 Çarşamba tahmin ediliyor.

PATRON DİZİSİ

patron-dizisi-oyuncuları-burak-deniz---dilan-çiçek-deniz

Yapımcılığı TİMs&B yapım tarafından üstlenilecek FOX TV’nin yeni sezon dizilerinden birisi olan Patron dizisinin başrollerini Bizim Hikaye dizisinin Barış’ı Burak Deniz (Fatih) ile Çukur dizisinin Sena’sı Dilan Çiçek Deniz’in (Ela) paylaşacak. Patron Dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir tarih belirtilmedi.

PAYİTAHT ABDÜLHAMİT

payitaht-abdülhamit-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

TRT 1’de 2017 yılından bu yana 3 sezondur yayınlanan dönem dizisi Payitaht Abdülhamit, 2019 – 20 sezonunda da yayınlanmaya devam edecek. Payitaht Abdülhamit 4. Sezon ne zaman başlayacak? Geçtiğimiz Mayıs ayında 88. Bölümüyle sezon finaline giren Payitaht Abdülhamit dizinin yeni sezon başlama tarihi ile ilgili henüz net bir tarih belirtilmezken, televizyon kanalların yeni sezon başlama tarihleri göz önünde bulundurularak dizinin Eylül 2019’da başlaması bekleniyor.

RAMO DİZİSİ

ramo dizisi oyuncuları

2019 – 2020’nin yeni başlayacak dizilerinden birisi olan Ramo Dizisi, yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak. Yapımcılığı BKM yapım tarafından üstlenilen Ramo dizisinin cast çalışmaları devam ederken Ramo’nun oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Murat Yıldırım, Ayça Ayşin Turan ve Görkem Sevindik katıldı. Ramo Dizisi ne zaman başlayacak? Konusu ve oyuncu kadrosunun kimler olacağıyla ilgili büyük merak uyandıran Ramo Dizisinin başlama tarihi ile ilgili bir bilgi daha açıklanmadı.

KUZEY YILDIZI DİZİSİ

kuzey yıldızı dizisi oyuncuları

Yapımcılığını Süreç Filmim üstelendiği ir Karadeniz dizisi olan Kuzey Yıldızı dizisinin çekimleri Temmuz ayında Ordu’da başlamıştı. Show TV’nin yeni sezonda iddialı dizileri arasında gösterilen dizi, romantik, komik ve bir o kadar macera dolu bir aşk hikayesini konu alıyor. Kuzey Yıldızı dizisi ne zaman başlayacak? Baş rollerini İsmail Demirci ile Aslıhan Güner’in paylaşacağı Kuzey Yıldızı dizisini başlama tarihi ile ilgili kesin bir bilgi olmamakla birlikte, kanal tarafından çok yakında ibaresinin kullanılması dizinin Eylül başlarında izleyiciyle buluşabileceğini tahmin ettiriyor.

SAVAŞÇI

savaşçı-dizisi-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

Show TV’nin aksiyon macera türündeki dizisi Savaşçı 3 sezondan bu yana ekranlarda devam ediyor. Savaşçı 4. Sezon ne zaman başlayacak? 26 Mayıs’ta yayınlanan 76. Bölümüyle sezona final yapan Savaşçının başlama tarihi ile ilgili bet bir bilgi bulunmamaktadır.

SEFİRİN KIZI DİZİSİ

sefirin kızı dizisi oyuncuları

Yeni sezonun iddialı dizilerinden birisi olarak görülen Sefirin Kızı dizisinin başrol oyuncuları uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Engin Akyürek ile Neslihan Atagül oldu. Sefirin Kızı, Sancar ve Nare adında iki karakterin aşk hikayesi konu alacak. Star TV’de 2019-2020 sezonunda yayınlanacak olan Sefirin Kızı ne zaman başlayacak daha bir açıklama yapılmadı.

SEVGİLİ GEÇMİŞ DİZİSİ

sevgili-geçmiş-oyuncuları-emre-kınay-ece-uslu

Yeni sezonda başlayacak dizilerden birisi olan Sevgili Geçmiş dizisinin baş rollerini başarılı oyuncular Emre Kınay ile Ece Uslu paylaşacak. Süreç filmin yapımcılığını üstlendiği 2019 – 2020 kış sezonunda Star TV’de yayınlanacak olan dizi, birbirlerinden hiç haberi olmayan 3 Kız kardeşin aldıkları gizemli bir mektup sonrasında birbirlerini bulma hikayesini konu alacak. Sevgili Geçmiş dizisinin çekimlerinin İzmir’de Ağustos ayında başlaması planlanıyor. Sevgili Geçmiş ne zaman başlayacak? Çekimleri başlamayan ve oyuncu kadrosu netleşmeyen dizinin başlama tarihi henüz bilinmiyor.

SEVDİM SENİ BİR KERE

Yeni yayın döneminde Star TV’de yayınlanacak arkası yarın (günlük) dizilerinden birisi olan Sevdim Seni Bir Kere’nin çekimleri Ankara’da yapılacak. Yapımcılığını Focus Filmin üstlendiği Sevdim Seni Bir Kere’nin ne zaman başlayacağı belli değilken, Temmuz ayında çekimleri başlayan dizinin Eylül 2019’da gündüz kuşağında Star TV’de olması bekleniyor.

ŞAMPİYON DİZİSİ

Tolgahan sayışmanın yeni dizisi şampiyon

TRT 1’in yeni dizilerinden birisi olan Şampiyon dizisinin çekimleri Haziran ayında başlamış hatta ilk fragmanı da yayınlanmıştır. Kafkas adında bir boksörün hayatını konu alan Şampiyon’un yapımcılığını BSK Yapım üstleniyor. Başrolünü yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman’ın paylaşacağı Şampiyon dizisinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu.

Şampiyon Dizisi 1. Tanıtımı

MUCİZE DOKTOR DİZİSİ

Mucize-Doktor-konusu-ve-tanıtım-fragmanı

Fox TV’de yayınlacak iddialı dizilerden birisi olarak gösterilen Mucize Doktor dizisi, aynı zamanda Güney Kore yapımı Good Doctor dizisinin uyarlaması olacak. Orijinalinin başarısından sonra aynı isimle ABD uyarlaması da bulunan Mucize Doktor dizisinin ne zaman başlayacağı bilinmezken, dizi otistik bir doktorun mucize yaratan başarılarını konu alacak. Mucize Doktorun başrolünü son dönemlerin başarılı oyuncusu Taner Ölmez oynayacak.

Mucize Doktor İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT

2008 yılından bu yana ekranlarda 11 yıldır devam eden reality Show programı Müge Anlı ile Tatlı Sert 2019 – 2020 yeni sezonunda yayınlanacağı tarih belli oldu. Müge Anlı İle Tatlı Sert ne zaman başlayacak? 26 Haziran 2019’da sezon finali yapan programın başlama tarihi olarak 3 Eylül 2019 Pazartesi belirtildi. Başarılı program yapımcısı Müge Anlı yeni sezonda da ekibiyle birlikte yine bulunamayan kayıpları bulacak, çözülemeyen cinayetleri çözecek.

VUSLAT DİZİSİ

vuslat-yeni-sezon-ne-zaman-başlayacak

Geçtiğimiz sezon konusu ve oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan TRT 1’in Vuslat dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacağı ile ilgili bir tarih henüz açıklanmadı. Yeni sezon çekimleri 5 Ağustos 2019’da başlyan Vuslat dizisinin 2. Sezonun başlama tarihi olarak Eylül ayının ilk ya da ikinci haftası olacağı tahmin ediliyor.

YASAK ELMA

Fox TV’nin entrikaların hız kesmediği dizisi Yasak Elma 3. Sezonda izleyenlerin karşısında olacak. Başrollerinde; Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Yasak Elma yeni sezonda ne zaman başlayacak herkes tarafından merak ediliyor. 21 Ağustos’ta çekimleri başlayan Yasak Elma’nın 3. Sezon başlama tarihi olarak kanal tarafından da açıklama geldi. Daha önce dizinin başrol oyuncusu Eda Ece İnstagram hesabından yaptığı açıklamada; çekimleri Ağustos ayında başlaması planlanan Yasak Elma başlama tarihi olarak 9 Eylül 2019 olabileceğini belirtmişti. Fox TV’de bu tarihi doğruladı. Buna göre, Yasak Elma 9 Eylül Pazartesi günü izleyicisiyle buluşacak.

YEMİN

Kanal 7’nin yeni sezonda devam edecek dizilerinden bir tanesi olan Yemin dizisi geçtiğimiz sezon başlamıştı. 2019 – 2020 kış sezonunda 2. Sezonuyla ekranlara gelecek olan Yemin dizisinin yeni sezon bölümleri heyecanla bekleniyor. Yemin 2. Sezon ne zaman başlayacak? Türk arkası yarın dizileri arasında yerini alan Yemin dizisinin başlama tarihi ile ilgi net bir tarih açıklanmazken, çekimleri 2 Ağustos’ta başlayan dizinin Eylül ayının ilk haftalarında yani 9 Eylül 2019 gibi sevenlerinin karşısında olacağı tahmin ediliyor.

ZALİM İSTANBUL

Kanal D’de 2018 -2019 sezonuna geç başlamasına karşın büyük bir başarı elde eden dizisi Zalim İstanbul heyecan dolu bölümleriyle 2. Sezonuyla seyirci karşısında olacak. Yeni sezon çekimleri 29 Temmuz’da başlayan Zalim İstanbul dizisinin ne zaman başlayacağı ile ilgili bir açıklama gelmedi. Zalim İstanbul yeni sezon başlama tarihi olarak yeni sezonun başlama tarihi 9 Eylül 2019 olacağı tahmin ediliyor.

ZÜMRÜDÜ ANKA

Yeni sezonda Kanal D’de yayınlanması beklenen Pastel Filmin yapımcılığını üstlendiği Zümrüdü Anla dizisi ne zaman başlayacak merak konusu olurken dizinin yayın tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Çekimlerine henüz başlanmayan Zümrüdü Anka dizisinin yeni yayın döneminde Ekim 2019 ya da 2020 yılının ilk aylarında ekranlara geleceği tahmin ediliyor.

Dizilerin başlama tarihleri netleştikçe yazımızda yer alacak ve düzenli olarak güncellenecektir.

2019 Yaz Sezonunda Final Yapan / Biten Diziler

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: