or Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'a Giren Yeni Oyuncular (5. Sezon) Sample document

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Yeni Sezonda Kimler Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 2019’da Giren Yeni Oyuncular

ATV’nin 4 sezondan bu yana büyük ilgi gören Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 2019 -2020 yeni sezonunda da seyirciyle buluşmaya devam ediyor. Yeni yayın döneminde 5. Sezonuyla devam edecek olan Edho’da hemen her bölümde yeni oyuncular girip, eski oyuncular çıkıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a 2019 yeni sezonda hangi oyuncular ve karakterler girecek? Her sezon farklı senaryosu ile seyirciyi cezbeden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olamaz’a giren yeni oyuncular kimler? İşte Güncel liste.

2019 – 2020 EDHO Yeni Oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezonun sezon finaline girmesinden sonra dizi ekibi ve oyuncular yoğun geçen senenin yorgunluğunu atmaya başladılar. Geçtiğimiz sezon dizinden ayrılan oyuncular yeni projelerde yer almaya başlarken eski oyuncular da yeni sezona hazırlanmaya başladılar. Ağustos ayının başlamasıyla dizi setlerinde de yeni sezon için hazırlıklar hummalı bir şekilde başladı. EDHO 5. Sezonda girecek oyuncular ile ilgili bilgi kısa bir süre önce geldi. @Eşkıyatv instagram hesabından yapılan açıklamada Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 5. Sezon oyuncu kadrosuna; Selda Alkor, Burak Sergen ve Naz Elmas dahil oldu.

NAZ ELMAS – EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaz-yeni-oyuncuları-naz-elmas

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5. Sezon oyuncu kadrosuna yeni giren oyunculardan birisi olan Naz Elmas, 1983 İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar bölümü mezunu olan başarılı oyuncu, Doktorlar dizisinde Eylül, Bir Osmanlı Polisiyesi dizisinde Azize karakterine hayat vermiştir Naz Elmaz’ın asıl tanınması Özcan Deniz ile başrolü oynadığı Bir Haziran Gecesi dizisi ile olmuştur. Naz Elmas’ın EDHO’da hangi karakteri canladıracağı henüz açıklanmamıştır. Bilgiler geldikçe sitemizde güncellenecektir.

BURAK SERGEN – EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaz-yeni-oyuncuları-Burak-sergen

Sanatçı Semih Sergen’in oğlu Burak Reis Sergen, 9 Şubat 1961 Ankara doğumludur. 1984 yılında Ankara Devlet Konservaturarından mezun olan Burak Sergen halen Devlet Tiyatrolarındaki görevine devam etmektedir. Bir çok dizide çeşitli karakterlere hayat veren Burak Sergen Zerda dizisinde canlandırdığı Mahmut Ağa dizisiyle hazfızalarımıza yer etmişti. Sergen son dönemlerde Show TV’nin fenomen dizisi Çukur’da Beyefendi Baykal ve Halka dizisinde İlhan Tepeli karakteri ile karşımıza çıkmıştır. Burak Sergen’in EDHO’da hangi karaktere hayat vereceği ileride belli olacaktır.

SELDA ALKOR – EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

ATV’de yayınlanan Asmalı Konağın Sümbül’ü ve Kanal D’de yayınlanan Çemberimde Gül Oya dizisinin Yurdanur’u olarak karşımıza çıkan usta oyuncu Sevda Alkor 2019 -2020 yayın döneminde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle karşımıza çıkacak. 1943 Konya doğumlu olan Sevda Alkor, 1965 yılında Ses Dergisinin açtığı yarışmada birinci olmuş ve daha sonra da sinemaya adım atmıştır. Televizyonla tanışması Kartallar Yüksek Uçar dizisinde canlandırdığı Hanım Ağa karakteri ile olmuştur. Uzun dönemden beri herhangi bir dizi projesinde yer almayan usta oyuncunun EDHO’da hangi karakteri canlandıracağı merak konusu.

EDHO 5. Sezonda Girmesi Muhtemel Oyuncular

  • Ozan Güven
  • Timur Acar

Yeni senaryo yeni oyuncular netleşmeye başlarken isteseniz geçtiğimiz 4. Sezonda EDHO’ya giren oyuncu ve karakterleri hatırlayalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezonda Giren Oyuncular

edho-eşkıya-dünyaya-hükümdar-olmaza 4. sezonda yeni giren oyuncular

Hemen her bölümde diziden bir karakterin ayrılıp birkaç karakterin dahil olduğu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 4. Sezonda da bir çok oyuncu girdi. Bu oyuncuların bazıları girdikleri gibi ışık hızıyla da birkaç bölüm sonra diziden ayrıldılar. Bazı karakterler ise, kalıcı olarak 5. Sezonda da da dizide kaldılar. Peki bu oyuncular kimler? Birazcık hafızamızı zorlarken EDHO’ya en son giren oyuncudan başlayarak küçük bir liste yapalım.

Mehmet Çebiç Mesut’un Hızır tarafından öldürülmesinden
sonra İstihbarat başkanı olarak diziye dahil oldu.
Gözde Okur / MineLütfiye’nin ayrılmasından sonra Hayriye Anneye
yeni yardımcı olarak diziye dahil oldu.
Demet İyigün /SerpilAlparslan’ın kız arkadaşı Özlem’in annesi.
Koray Şahinbaş /
Zeki
Kardeşlerinin intikamını almak isteyen intikam duygularıyla dolu birisidir.
Sevcan Yaşar /
Esra
İlyas’ın Eski Karısı
Ceren Benderlioğlu /
Ömür Façalı
Haşmetin kız kardeşi, İlyas’ın yeni nişanlısı
Melis Karakuş / MeltemAlparslan’ın yakın koruması / sevgilisi rolünü oynuyor.
Emir Benderlioğlu/ Behzat FaçalıÖmür ve Haşmet’in erkek kardeşleri
Turgut Tuçalp /Haşmet FaçalıÖmür ve Behzat’ın abileri
Hüseyin Avni Danyal / Tufan AğaHızır Reis’in dostu.
Mustafa Üstündağ /Boranİstanbul’da bavul ticareti yapan Boran İlyas’ın yakın arkadaşıdır.

EDHO 4. Sezonda Diziye Giren Tüm Oyuncular

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: