or FoxPlay'de Türk Fantastik Dizisi Gorbi Başlıyor! İşte Konusu ve Oyuncuları Sample document

FoxPlay’den Türk Fantastik Dizisi Gorbi Geliyor!

FoxPlay’de Türk Fantastik Dizisi Gorbi Başlıyor

Son dönemlerde dijital platformların kemdi bünyelerinde yaptıkları ve sadece İnternet üzeriden izlenebilen dizilerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Dizilerin bölümlerinin kısa süreli ve sezonluk olması bu ilgiyi biraz daha öne çekiyor. FOX TV’nin online içerik platformu FoxPlay geçtiğimiz Ocak ayında hizmet vermeye başladı. En sevilen dizileri, filmleri ve yarışma programlarını içeriğinde barındıran FoxPlay’de Türk Fantastik Dizisi Gorbi Başlıyor.

Gorbi Dizisinin Çekimleri Başladı

gorbi-dizisi-oyuncuları

Yapımcılığını Karga Filmin üstlendiği Gorbi dizisi çok yakında Fox TV’nin online dizi izleme platformu FoxPlay’de başlayacak. Türü, Türk yapımı bir fantastik dizi olacak olan Gorbi’nin çekimleri İstanbul’da başladı. Caku Tau gezegeninde yaşayan Gorbi adındaki bir uzaylının dünyaya gelmesiyle başlayan serüvenini konu alıyor. Gorbi’nin dünyada yaşadıkları zorlukları ve eğlenceli anları konu alan dizi Fantastik sitcom türünde olacak.

Kostümleri Özel Olarak Tasarlandı

turk-fantastik-dizisi-gorbi

Hazırlıkları bir yıl süren Gorbi’nin uzaylı maskeleri yurtdışına sipariş edildi. Yerli ve profesyonel tasarımcılarla dizinin karakter kostümleri özel olarak tasarladı. Saç ve fx makyajı uygulamaları titizlikle gerçekleştirildi.

Gorbi Genel Konusu

gorbi-dizisini-nereden-seyredeceğiz

Gorbi, galakside dünyadan milyonlarca ışık yılı uzakta Caku Gezegeninde yaşamaktadır. Gorbi’nin babası olan Aron Caku Gezegeninin lideridir. Gorbi babasından sonra Caku Gezegeninin yeni lideri olacaktır. Ama onun lider olmasını istemeyen Zokar, bir isyan başlatır ve Gorgi’nin babası Aron’u esir alır. Gorbi ise, uzayın boşluğunda başka bir uzaylı ile yaşadığı sorun nedeniyle dünyaya inmek zorunda kalır. İstanbul’da bir evin bahçesinde bulunan bir ağaçta yaşamını sürdürmeye çalışır. Zokar ise, Gorbi’nin peşine düşmüş ve tüm galakside onu aramaya başlamıştır.

Gorbi Dizisi Oyuncuları

Gorbi dizisi oyuncu kadrosunda zeki, sevimli ve bir o kadarda dominant bir karaktere sahip olan Gorbi’yi başarılı tiyatro sanatçısı Noyan Uzer oynayacak. Dizinin diğer oyuncu kadrosunda ise, Ayhan Taş, Azra Aydın, Jess Molho, Bengi Öztürk, Orçun Kaptan, Doruk Sarısakal, İlke Korkmaz ve Duru Aydın gibi deneyimli oyuncular yer alacak.

Gorbi Çok Yakında FovPlay’de Olacak!

İnternet dizisi olarak izleyicinin karşısına çıkacak olan Gorbi’nin ne zaman başlayacağı ile ilgili henüz bir tarih belirtilmezken, Gorbi’nin çok yakın bir zamanda FoxPlay dizi izleme platformunda olacağı belirtiliyor.

Nasıl Seyredeceğiz?

Gorbi dizisi günümüzde sıkça rastladığımız web dizilerinden birisi olarak karşımıza çıkacak. Bu nedenle sadece internetten izlenebilecek. Peki, Gorbi’yi nasıl izleyeceğiz? Diziyi izlemek çok kolay. Öncelikle diziyi nereden izlemek istediğinize karar verin. PC / Bilgisayarınızdan izleyecekseniz arama motoruna FoxPlay yazın ve ilk çıkan linke tıklayın. Gorbi’yi telefondan ya da tabletten izleyecekseniz aşağıdaki düğmelere telefonunuzun işletim sistemine göre, Android / iOS tıklayarak uygulamayı indirin.

FoxPlay Ücretli / Paralı mı?

FoxPlay medya kanalı Fox TV’nin online dizi izleme platformudur. Tamamen ücretsiz olarak hizmet veren platformu reklamsız izlemek isterseniz aylık 4.99 TL ödeyerek izleyebiliyorsunuz.

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: