or Kutsi'nin Yeni Dizisi Benim Adım Melek'in Konusu ve Oyuncuları Kimler? Sample document

Kutsi’nin Yeni Dizisi Benim Adım Melek Başladı!

Kutsi’nin Yeni Dizisi Benim Adım Melek Konusu ve Oyuncuları

Ünlü müzisyen ve oyuncu Kutsi’nin geçtiğimiz aylarda yaptığı anlaşmayla çekimleri Gaziantep’te yapılacak olan Benim Adım Melek dizisinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. En son 2016 yılı yapımı Özge Özberk başrol oynadığı Kalbimdeki Deniz dizisi ile kamera karşımıza geçen Kutsi, 2019 – 2020 yeni sezonunda Başrolünü ünlü oyuncu Nehir Erdoğan’la paylaşacağı Benim Adım Melek Dizisi ile seyircinin karşısına çıkacak. Peki, Kutsi’nin Yeni dizisi Benim Adım Melek konusu ve oyuncuları? Benim Adım Melek dizisi ne zaman başlayacak? Başlama tarihi ve diğer tüm detaylar.

Benim Adım Melek Dizisinin Başlama Tarihi Belli Oldu!

benim-adım-melek-nerede-çekiliyor

Ünlü oyuncu Kutsi’nin başrolünde oynadığı TRT 1’in yeni dizisi Benim Adım Melek’in başlama tarihi geçtiğimiz günlerde açıklandı. Geniş bir izleyici kitlesine sahip olan kanalın sabırsızlıkla beklenen dizisi Benim Adım Melek 25 Eylül Çarşamba akşamı saat 20.00’de yayınlanacak 1. Bölümüyle görücüye çıkacak.

Kutsi’nin Yeni Dizisinin Başladığı Çarşamba Akşamı Kıyasıya Rekabete Hazır Olun

Kutsinin-yeni-dizisi-benim-adım-melek-

Geçtiğimiz sezonlarda da olduğu gibi Çarşamba akşamları dizi kuşağında kanallar arasında büyük rekabet yaşanır. Birden fazla fenomen dizinin yeni bölümlerinin yayınlandığı Çarşamba akşamında tabiri caizse kıyasıya reyting savaşı yaşanır. 2019 – 2020 yeni sezonunda da bu durum değişmeden devam ediyor. Yeni sezonda 2019 yaz dizileri Afili Aşk, devam ederken eski dizilerden Sen Anlat Karadeniz ve Kuzgun’da sezona hızlı giriş yaptı. Benim Adım Melek dizisinin başlamasıyla reyting sıralamalarında nasıl bir değişiklik olacak izleyip göreceğiz.

Benim Adım Melek Reyting Yarışında AB’de 5. Oldu!

TRT 1’in fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul’un bitmesinden sonra, 25 Eylül Çarşamba akşamı Diriliş Ertuğrul’un yerine yayınlamaya başladığı Benim Adım Melek dizisi 1. Bölümüyle AB’de 5. Sırada yer aldı.

Benim Adım Melek 1. bölüm reytingeri

Kutsi’nin Yeni Dizisi Benim Adım Melek Nerede Çekiliyor?

Güneydoğu dizilerinden birisi olan ve ilk adı Bir Doğu Masalı olan Benim Adım Melek dizisinin çekimi ilk olarak Belgrat’ta başladı. Daha sonra Gaziantep’te devam etti. Gaziantep’in hem tarihi hem de kültürel zenginliklerin şahit olacağımız dizinin konusu ve oyuncu kadrosu da bir hayli ilgi çekici.

Benim Adım Melek Dizisi Uyarlama mı?

Günümüzde efsane olmuş Asya ya da Amerikan dizilerinden uyarlanan diziler oldukça revaçta. Hal böyle olunca da yeni başlayan her Türk Dizisini acaba uyarlama mı? Diye merak eder olduk. Benim Adım Melek dizisinin hikayesinin ilgi çekiciliği dizinin uyarlama olup olmadığı konusunu merak ettirdi. Benim Adım Melek dizisinin uyarlama olduğu ile ilgili şu an bir açıklama yok.

Benim Adım Melek Dizisinin Müziklerini Kim Yapıyor?

TRT 1 de yayın hayatına merhaba diyen Benim Adım Melek dizisinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlenirken, müziklerini birçok dizinin de şarkısını hazırlayan Aydilge hazırlayıp seslendiriyor.

Benim Adım Melek Jenerik Müziği

Kutsi’nin Oynadığı Benim Adım Melek Dizisinin Konusu

Benim-Adım-Melek-Konusu--

Benim Adım Melek, Gaziantep’te doğmuş büyümüş, hatta orada aşık olup evlenmiş üç çocuklu bir annenin acı dolu hikayesini anlatıyor. Yıllar önce babasının kararını hiçe sayarak evi terk eden Melek (Nehir Erdoğan), yaşadığı zorlukları taşıyamayacak duruma geldiğinde çaresiz bir hastalığa yakalandığını öğrenir. Öğrendiği bu gerçeği kocası Alpay’a (Kaan Çakır) anlatmak için eve geldiğinde, büyük bir şokla daha karşılaşır. Kocası çocuklarının velayetini alarak kendisinden boşanmıştır. Öğrendiği gerçeklerle yüz yüze kalan Melek, yıllar önce yaptığı hatadan dolayı babasına kendisini affettirip canından öte sevdiği çocuklarını ona emanet ederek son nefesini topraklarında vermeye karar verir. Ve 19 yıl sonra memleketi Gaziantep’e döner.

Benim Adım Melek Dizisi Oyuncuları ve Canlandırdıkları Karakterleri

Nehir Erdoğan Benim Adım Melek – Melek Kimdir?

benim-adım-melek---melek

Kendisini çocuklarına adamış vefakar bir anne olan Melek, aşkı için ailesini karşısına almış ve sevdiği kişiyle evlenip Almanya’ya gitmiştir. Aşkı için evi terk etmiş ama yıllar sonra evine geri dönmek zorunda kalmıştır. Genç yaşına karşın kendi istek ve heveslerinden vazgeçen Melek, Halil (Kutsi) ile birlikte yeniden aşk yaşayacak. Ağır bir kanser hastalığına tutulan Melek’in bir kızı ve iki oğlu vardır. Ve ölmeden önce çocuklarını güvendiği tek kişi babasına emanet etmek istemektedir.

Benim Adım Melek Dizisinde Melek’i Oynayan Nehir Erdoğan Kimdir?

benim-adım-melek-dizisindeki-meleği-oynayan-nehir-erdoğan-kimdir

Son yıllarda adından çokça söz edilen başarılı oyuncu Nehir Erdoğan, 16 Haziran 1980 İzmir doğumludur. Marmara Üniversitesi İktisat Bölümü bitiren başarılı oyuncu, daha Radyo Televizyon bölümü eğitimi almaya karar vermiştir. Amerika’da oyunculuk eğitimi alan Nehir Erdoğan, Yabancı Damat dizisindeki başarılı rolüyle tanınmıştır. Nehir Erdoğan son olarak Kanal D’de yayınlanan İkizler Memocan dizisinde oynamıştır.

Kutsi – Benim Adım Melek Halil Kimdir?

benim-adim-melek-kutsi-halil

Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Şirinhanların oğlu olan Halil, yardımsever kişiliğe sahip korkusuz bir adamdır. Yıllar önce Melek’e aşık olan Halil, tam nişan gününde Melek’in başka bir erkekle kaçması sonucu aşka küsmüştür. Yaşadığı büyük acıdan sonra kalbini aşka kapatan Halil, Melek’in Antep’e geri dönmesiyle hayata geri döner.

Benim Adım Melek Dizisinde Halil’i Oynayan Kutsi Kimdir?

benim-adım-melek-kutsi-kimdir

Türkiye’nin güzel besteleri ve şarkıları ile tanıdığı ünlü Müzisyen Oyuncu Kutsi, 16 Mart 1973 yılında Malatya’da doğmuştur. Asıl adı, Ahmet Kutsi Karadoğan’dır. Ancak medya sektöründe Kutsi olarak bilinmektedir. Marmara Üniversitesi Mimarlık Bölümünde Eğitim alan Kutsi, müzik yapımcısı Erol Köse tarafından keşfedilerek eğitimini yarıda bırakarak ilk kaseti “Aşk Payını Aldı” yı çıkardı. 2016 yılında Show TV dizisi Doktorlar ile oyunculuğa ilk adımını atan Kutsi, buradaki Doktor Levent rolüyle hafızalara kazınmıştır. Doktorlar dizisinden sonra Kahramanlar, Huzur Sokağı, Veliaht (ses yarışma programı), Beyaz Yalan, Kırgın Çiçekler ve son olarak Kalbimdeki Deniz dizilerinde oynamıştır.

Kaan Çakır – Benim Adım Melek Alpay – Melek’in Eski Kocası Kimdir?

benim-adım-melek oyuncular

Melek’in uğruna doğup büyüdüğü şehri ve ailesini geride bırakıp peşinden Almanya’ya gittiği Alpay Melek’in eski kocası, Defne, Kerem ve Seyit Ali’nin babasıdır. Almanya’da dikiş tutturamayan Alpay, Melek’in kazandıklarıyla geçinir. Almanya’da çocuklar için verilen paraya tamah edecek kadar soysuz bir adam olan Alpay, Meleğin döneceği bir kapısının olmadığını bildiği için ona her türlü eziyeti yapar. Funda’ya aşık olan Alpay, onunla kuracağı yeni bir hayatın planlarını yapar. Alpay, Melek’i haberi olmadan boşar ve çocukların velayetini de üzerine alır. Tam bir sorumsuz bir adam olan Alpay’ın gerçek yüzünü gören Melek daha sonraları hiç sevmemiştir.

Benim Adım Melek Dizisinde Alpay’ı Oynayan Kaan Çakır Kimdir?

benim-adım-melek-alpay-kaan-çakır-kimdir

Yunanistan Gümilcine’den göz eden bir ailenin ikinci çocuğu olan Kaan Çakır, 1977 İstanbul Bakırköy doğumludur. 1995 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarına giren Çakır, aynı yıl Dormen Tiyatrona dahil olmuştur. İlk oyunculuk deneyimini Bir İstanbul Masalı dizisinde yapan ünlü oyuncu, Böyle Bitmesin, Leyla ile Mecnun, Bodrum Masalı, Adı Mutluluk ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde oynamıştır.

Şerif Sezer – Benim Adım Melek Nefise Siret Karadağ – Melek’in Halası Kimdir?

benim-adım-melek-şerif-sezer-nefise

Karadağların en büyüğü olan Nefise, Melek, Mithat ve Mahmut’un halasıdır. Ailesinin tek kızı olan Nefise Antep’te doğmuş büyümüş, o toprakların güçlü kadınıdır. En büyük hassasiyeti abisi, gelenekleridir. Mithat’ı doğuruken ölen yengesinin emaneti Mithat’la hiçbir zaman tadamayacağı anneliği tatmıştır. be Hiç evlenmemiş olan Nefise Melek’i kızı gibi görmektedir. Melek’in onları terk edip gitmesinden sonra bile ona olan sevgisi azalmamıştır. Acısını kalbine gören Nefise, abisine desek olmak için dimdik ayakta durmuştur. Hep bir gün Melek’in geri geleceğini umut etmektedir.

Benim Adım Melek Dizisinde Nefise’yi Oynayan Şerif Sezer Kimdir?

benim-adım-melek-nefise-karadağ-şerif-sezer-kimdir

Rumeli, Laz ve Gürcü kökenli bir ailenin en büyük kızı olan Şerif Sezer, 1943 Bursa doğumludur. Oyunculuk kariyerine tiyatro ile başlayan Sezer, 1980 yılında oynadığı Bir Günün Hikayesi filmi ile sinemaya geçmiştir. Pek çok film projesinde önemli rollerde oynayan Şerif Sezer’in izleyici tarafından tanınması 2002 yılında Atv’de yayınlanan Asmalı Konak dizisi ile olmuştur. Ali Hamzaoğlu’nun kız kardeşi Kader rolüyle hafızalarda yer eden Şerif Sezer, Çemberimde Gül Oya, Yer Gök Aşk, Kader, Yüzleşme dizilerinde oynamıştır.

Mehmet Çevik – Benim Adım Melek Seyit Ali Karadağ – Melek’in Babası

Benim-adım-melek-seyit-ali-karadağ

Melek, Mahmut ve Mithat’ın babası olan Seyit Ali Karadağ, Gaziantep’te kebapçılık yapmaktadır. Antep’in geleneklere bağlı, ailenin, dostluğun değerini en üstte tutan, esnaf arasında güvenirliği olan yüreği yumaşacık bir adamdır. Tek kızı Melek’in okulu bittiğinde çocukluk arkadaşı ve en yakın dostu Cumali’nin oğlu Halil ile evlendirmeye karar verir. Melek’de Alpay’ı sevmektedir. Nişan günü her şeyi ortada bırakarak Alpay ile Almanya’ya kaçar. Bu haberle tüm dünya Seyit Ali’nin başına yıkılır. İki ailenin arası açılırken iki ezeli dost, iki ezeli düşman olur. Seyit Ali, kızı Melek’le birlikte kadim dostu Cumaali’yi de kaybeder. Seyit Ali bu olaydan sonra iyice hırçınlaşır. Konuşanı yakan, dokunanı kıran bir adam haline gelir. Ve sonunda Seyit Ali kızını yaşarken öldürür ve adının anılmasını yasaklar.

Benim Adım Melek Dizisinde Meleğin Babası Seyit Ali Karadağ’ı Oynayan Mehmet Çevik Kimdir?

benim-adım-melek-mehmet-çevik-kimdir

Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan Mehmet Çevik, 1 Aralık 1961’de Kahramanmaraş’ın Elbistan ilçesinde doğmuştur. Pek çok projede yer alan Mehmet Çevik, 2009 yılında yayınlanan Hanımın Çiftliği dizisinde Güllü’nün babası Cemşit karakteri ile tanınmıştır. Menekşe ve Halil, Böyle Bitmesin, İffet, Güzel Çirkin ve Diriliş Ertuğrul dizisinde oynamıştır.

Mustafa Mert Koç – Benim Adım Melek Ömer Şirhan – Halil’in Yeğeni

Benim-Adım-Melek-Ömer-Şirhan-kimdir

Benim Adım Melek dizisi karakterleri arasında dikkat çeken Ömer karakteri, tıpkı amcası Halil gibi dürüst, ahlaklı pırıl pırıl bir gençtir. Halil’in şehit olan abisi Hüseyin ile Vildan’ın oğludur. Yaşıtlarına göre, daha ağır başlı olan Ömer, sağduyulu, edepli, okumaya duyarlı ve amcası Halil gibi el sanatlarına yatkın örnek bir delikanlıdır. Ömer aynı zamanda Tıp Fakültesi 4. Sınıfta okumaktadır.

Benim Adım Melek Dizisinde Halil’in Yeğenini Ömer’i Oynayan Mustafa Mert Koç Kimdir?

mustafa-mert-koç-benim-adım-melek-ömer-

İlk olarak Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde Onur karakteri olarak karşımıza çıkan Mustafa Mert Koç, son olarak Şahin Tepesi dizisinde oynamıştır. 1994 İstanbul doğumlu olan Mustafa Mert Koç, Atılım Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi mezunu olmasına karşın oyunculuğun daha ağır basması üzerine Los Angeles’ta oyunculuk eğitimi alarak sektöre adım atmıştır.

Rabia Soytürk – Benim Adım Melek Defne – Melek’in Kızı

benim-adım-melek-dizisi-konusu

Benim Adım Melek dizisinde yer alan Defne, Melek’in tek kızıdır. Defne güzel ve havalı bir genç kızdır. Almanya’da doğup büyüyen Defne kendisini oranın kültürüne kaptırmıştır. Gözü yükseklerde olan Defne, Türkten çok Almanmış gibi davranıp öyle yaşamaya çalışır. Meleğin geleneksel tavırları ona baskı gibi geldiğinde annesiyle arasında sürekli bir gerginlik vardır.

Benim Adım Melek Dizisinde Defne’yi Oynayan Rabia Soytürk Kimdir?

benim-adım-melek-rabiya-soytürk

Aslen İstanbullu olan Rabia Soytürk, 11 Mart 1996 doğumludur. Ünivesitede hemşirelik eğitimi alan Soytürk, daha sonra Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi almıştır. İlk oyunculuk deneyimini bir İnternet dizisi olan Şahsiyet dizisinde yapmıştır. 2018’de Show TV’de yayınlanan Gülperi dizisinde oynadığı Selen karakteri ile akıllarda yer etmiştir.

Ulvi Kahyaoğlu Benim Adım Melek Kerem – Melek’in Oğlu)

benim-adım-melek-kerem-kimdir

Benim Adım Melek dizisinde Meleğin ele avuca sıkmaz büyük oğlu olan Kerem, Defne ile ikiz kardeştirler. Annesinin çektiği acılara son vermek için iyi bir futbolcu olmayı isteyen Kerem’in peşini aksilikler hiç bırakmaz. Kardeşi Seyit Ali’nin en çok sevdiği insan olan Kerem’in zaman zaman şımarık tavırları olsa da annesi Meleğin en büyük koruyucusu ve destekçisidir. Kavgacı bir yapıya sahip olan Kerem, her fırsatta kavgaya tutuşur.

Benim Adım Melek Dizisinde Kerem’i Oynayan Ulvi Kahyaoğlu Kimdir?

benim-adım-melek-ulvi-kahyaoğlu

Genç tiyatro oyuncularından birisi olan Ulvi Kahyaoğlu, 1996 İzmir doğumludur. Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümü mezunu olan Ulvi Kahyaoğlu’nun ilk dizi projesi Benim Adım Melek dizisidir.

Poyraz Ar ( Seyit Ali – Melek’in Küçük Oğlu)

Benim-adım-melek-küçük-seyit-ali-kimdir

Melek’in küçük oğlu olan Seyit Ali, hemen her durumda mutlu olabilen hayat dolu, neşeli bir çocuktur. Doğduğu günden beri anne ve babasının kavgalarına, ablasının sinir krizlerine ve abisinin isyankar çıkışlarına maruz kalan Seyit Ali, yüksek sese karşı aşırı hassasiyeti vardır.

Benim Adım Melek Dizisinde Meleğin Küçük Oğlu Seyit Ali’yi Oynayan Poyraz Ar Kimdir?

benim-adım-melek-poyraz-ar-kimdir

Poyraz Ar yaklaşık 5 yaşında olan ve Leyla Şirin Ajans bünyesinde yer alan çocuk oyunculardan biridir.

Muharrem Türkseven – Benim Adım Melek Mahmut Karadağ Kimdir? (Melek’in Abisi)

benim-adım-melek-mahmut-karadağ-kimdir

Seyit Ali Karadağ’ın büyük oğlu olan Mahmut, babasının yanında kebapçılık yapmaktadır. Kardeşi, Mithat’a oranla naif bir kişiliği olan Mahmut, yörenin erkeklerinin aksine müziğe yetenekli, duygusal, vicdanlı, merhametli, adalet duygusu geleneklerin üzerinde bir adamdır. Kardeşleri arasında annesini en çok tanıyan ilk çocuktur. Nedenle annesinin ölümünden sonra babasının ve kardeşlerinin acısını sırtlanarak büyür.

Melek’in Arkadaşı Alpay İle Kaçması Mahmut İçin Utanç Kaynağı Olur!

Bunun üzerine Melek’in kendi arkadaşı Alpay ile kaçması Mahmut için büyük utanç kaynağı olur. Meleğin gidişinden sonra iyice hırçınlaşan babasının yanında aciz bir karakter olan Mahmut, karısı Kadriye’nin baskın karakteri yüzünden iyice içine kapanır. Kardeşi Mithat’ın onu küçümseyen tavırlarına aldırmayan Mahmut, karısının dırdırlarına karşı kulağını kapayarak huzur bulmaya çalışır.

Benim Adım Melek’te Meleğin Abisi Mahmut’u Oynayan Muharrem Türkseven Kimdir?

Benim adım melekte mahmutu oynayan Muharrem Türkseven kimdir

İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Sanat Tarihi Bölümü mezunu olan Muharrem Türkseven, Mayıs 1989 Çanakkale doğumludur. Sungurlar, Nizama Adanmış Ruhlar dizilerinde belli bir hayran kitlesine ulaşsa da tanınması İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Nazif karakteri ile olmuştur.

Saim Güveloğlu – Benim Adım Melek Dizisinde Meleğin Kardeşi Mithat Karadağ Kimdir?

benim-adım-melek-Mithat-Karadağ-kimdir

Seyit Ali Karadağ’ın en küçük oğlu olan Mithat, bunu kimseye söylemese de annesinin ölümüne neden olduğunu düşünerek büyür. Mithat’ın kendisini suçlaması kadar zaman zaman babasının gözünde aynı duyguları yakalar. Bu nedenle babasıyla arası hiçbir zaman iyi olmaz. Abisi Mahmut’un aksine sert, kabadayı tavırlıdır. Halası dışındaki tüm kadınlar onun için değersizdir.

Benim Adım Melek’te Mithat Karadağ’ı Oynayan Saim Güveloğlu Kimdir?

benim-adım-melek-mithat-kardağ--saim-güveoğlu-kimdir

Kadir Has Üniversitesi film ve drama yüksek lisansı yapan Saim Güveloğlu, 1985 Adana doğumludur. Kısa filmleri olan Saim Güveloğlu aynı zamanda Tiyatro yönetmenliği yapmaktadır.

Hande Kaptan – Benim Adım Melek Kadriye Karadağ Kimdir?

benim-adım-melek-kadriye-karadağ-kimdir

Meleğin abisi Mahmut’un karısı olan Kadriye için ilk yıllarda Karadağların gelini olmak onun için büyük onur kaynağı olsa da geçen yıllarda çocuk sahibi olamaması, onun için Mahmut’a katlanmaktan başka bir şey ifade etmez. Gelenekler ve mahalle baskısı nedeniyle bu evliliği sürdürmeye mecbur olan Kadriye, aslında dedikoducu ve kıskanç bir kadındır. Melek’i babası her ne kadar öldü kabul etse de hala ona değer verdiklerini bilmesi Kadriye’nin öfkesini canlı tutar. İlk fırsatta Melek’in hatıralarını silmek için harekete geçer.

Benim Adım Melek Dizisinde Mahmut’un Karısı Kadriyeyi Oynayan Hande Kaplan Kimdir?

benim-adım-melek-hande-kaplan-kimdir

Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi mezunu olan Hande Kaplan, 1985 Ankara doğuludur. Behzat Ç. Bir Ankara Poliseyesi dizisinde oynadığı Aslı karakteri ile tanınan Hande Kaplan, Benim İçin Üzülme, Akasya Durağı ve Şahane Damat dizilerinde oynamıştır.

Ece Özdikici – Benim Adım Melek Funda Kimdir?

benim-adım-melek-funda-kimdir-

Güzel bir kadın olan Funda, Melek’in kocası Alpay ile yasak aşk yaşamaktadır. Gurbetçi bir ailenin 6 çocuğundan birisi olan Funda, şık giyinmeyi seven, lüks hayata düşkün birisidir. Alpay’la yapmış oldukları planla Melek’in haberi olmadan onun boşanmasını sağlamıştır. Alpay gibi para hırsı olan Funda, para için her şeyi yapabilecek bir yapıya sahiptir.

Benim Adım Melek Dizisinde Funda’yı Oynayan Ece Özdikici Kimdir?

benim-adım-melek-ece-özdikici-kimdir

Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan Ece Özdikici, 2 Temmuz 1982 İzmir doğumludur. 8 yaşından beri sahnelerde olan Ece Özdikici, çocuk oyuncu olarak sektöre adım atmış ve yetişkin oyuncu olarak devam etmiştir. İlk defa Bir Aşk Hikayesi dizisi ile akılarda yer eden Özdikici, Poyraz Karayel, Kadın, Küçük Hanımefendi, M.A.T. ,Yemin, Yasak Elma, Arka Sokaklar, Sil Baştan, Sır Gibi ve Anadolu Kaplanı dizilerinde oynamıştır.

Zeyno Eracar – Benim Adım Melek Zümrüt Şirhan – Halil’in Annesi

Benim-Adım-Melek-Zümrüt-Şirhan---halilin-annesi-kimdir

Halil’in annesi Cumaali Şirhan’ın karısı olan Zümrüt, Melek’in oğlu Halil’le olan nişan gününde evden kaçması sonucu ahretliği Nefise ile saklı gizli görüşmek zorunda kalmıştır. Vefakar, cefakar bir kişiliğe sahip olan Zümrüt, kocası ve çocuklarına kendisini adamış anlayışı bir kadındır. Zümrüt’ün tek dileği Meleğin ardından kadere küsen oğlu Halil’in helal süt emmiş bir kızla evlenmesidir.

Benim Adım Melek Dizisinde Zümrüt Şirinhan’ı Oynayan Zeyno Eracar Kimdir?

benim-adım-melek-zeyno-eracar-kimdir

Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar mezunu olan Zeyno Eracar, 5 Aralık 1970 doğumludur. Oyuncuk kimliği yanında seslendirme sanatçılığı da yapmakta olan Zeyno Eracar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Bana Artık Hicran De gibi dizilerde oynasa da Kara Sevda dizisindeki Fehime karakteri ile akılda yer etmiştir. Zeyno Eracar; Nefes Nefese, Çeyrek İle Zeyrek, Kollama, Cesaretin Var mı Aşka, Fesubhanallah, Zerda, Kaygısızlar, Tatlı Kaçıklar, Çiçek Taksi gibi unutulmayan dizilerde oynamıştır.

Nizam Namidar – Benim Adım Melek Cumaali – Halil’in Babası

benim-adım-melek-cumali-şirinyar

Cumaali ile Seyitali çocukluk arkadaşıdırlar. Ancak Melek’in oğlu Halil’i nişan günü terk etmesinden sonra iki büyük düşman olmuşlardır. Seyitali, Cumaali’nin kendisi ile barışmak için her yolu denese de Cumaali bu konuda oldukça serttir. Meleğin yaptığı hatanın sorumlusu olarak Seyitali’yi görür ve onu bir türlü affedemez.

Benim Adım Melek Dizisinde Cumaali Şirinhan’ı Oynayan Nizam Namidar Kimdir?

Nizam-Namidar-benim-adım-melek-cumaali

Son olarak Star TV’nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı İzzet karakteri ile karşımıza çıkan Nizam Namidar, 11 Ağustos 1961 İstanbul doğumludur. Berlin Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olan Nizam Namidar, hem Almanya’da hem de Türkiye’de oyunculuk eğitimi almıştır. 1985 yılında Berlin’de amatör olarak tiyatro oynayan Namidar, bir yıl sonra profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Çok çeşitli dizi ve filmde oynayan Nizam Namidar 2017 yılında yayınlanan İsimsizler dizisinde Canlandırdığı Afran karakteri ile dikkatleri üzerine çekmiştir.

Zeynep Özder Birde – Halil’in Arkadaşının Karısı

Benim-Adım-Melek-Zeynep-Özder-Birde-kimdir

Bilkent Konservatuvar mezunu olan Zeynep Özder, 1985 Ankara doğumludur. Müzik Öğretmenliği alanında doktorası olan Özder Cumhurbaşkanlığı Orkestrasında çalmıştır. İlk oyunculuk deneyimini Star TV’de yayınlanan Dila hanım dizisinde yaşayan Zeynep Özder, İntikam dizisinde oynamıştır.

Benim Adım Melek Dizisi Tanıtım Fragmanı

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: