or Lee Min Ho'nun Yeni Dizisi The King: Eternal Monarch Oldu! Sample document

Lee Min Ho Fantastik Bir Diziyle Ekranlara Dönüyor!

Lee Min Ho’nun Yeni Dizisi The King: Eternal Monarch Oldu!

İki yıldan bu yana askerlik görevini icra eden Güney Koreli Ünlü aktör Lee Min Ho’nun yeni dizisi belli oldu. Ünlü senarist Kim Eun Suk’un “The King: Eternal Monarch” isminde tarihi ve gizem türündeki dizisinin kadın oyuncusu Goblin ve Cheese in the Trap dizisinde oynayan Kim Go Eun olacak.

İkinci Kez Kim Go Eun İle Aynı Karede Olacak

The King: The Eternal Monarch kore dizisi oyuncuları

Günümüzde ve geçmiş tarihte geçen yani iki paralel dünyada geçen romantik fantastik türündeki dizide ünlü oyuncu Kim Go Eun iki farklı karakteri canlandıracak. Lee Min Ho ile ikinci defa aynı karede olacak başarılı oyuncu Go Eun, Kore Cumhuriyetinde bir yanda dedektiflik yapan Jung Tae Eul olurken diğer yanda Kore İmparatorluğunda yaşayan bir suçlu olan Luna olacak. Diğer bir değişle Go Eun, hem suçluları yakalayan bir devlet görevlisi olurken, hem de tam tersi bir karakter olan kanundan kaçan suçlu bir kişi olacak.

İki Farklı Duyguyu Oynamak Çok Zor!”

Çekimlerine bu yılın ikinci yarısında başlanacak olan The King: The Eternal Monarch Kore dizisinde Lee Min Ho’ya Koreli oyuncu Kim Go Eun eşlik edecek. Kısa bir süre önce kendisine gelen teklifi kabul eden Eun Suk, canlandıracağı karakterle ilgili olarak “İki farklı karakteri aynı dizide farklı duygularla oynamak çok zordur. Bunun üstesinden geleceğime inanıyorum!” açıklamasında bulundu.

2020’de Gösterime Girecek

Ünlü Güney Koreli senarist Kim Eun Suk’un başyapıtlarından birisi olmaya aday ve hikayesi iki farklı dünyada geçecek olan The King: The Eternal Monarch dizisinin çekimlerine 2019 yılının ikinci yarısı başlamasına karşın dizinin yayın tarihinin 2020 yılının ilk ayları olarak planlandığı belirtiliyor.

The King: The Eternal Monarch Kore Dizisi Konusu

Kore İmpararatoru Lee Gon (Lee Min Ho), kötülüğe karşı savaşmak iki dünya arasındaki kapıyı kapatmak zorundadır. Bu görevde dedektif Jung Tae Eul (Kim Go Eun) birlikte çalışmak zorundadır. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır.

Dizinin Hikayesi Paralel Evrende Geçiyor

Buna karşın Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min Ho), paralel dünyaya açılan kapıları kapatmaya çalışır. Diğer paralel dünyada ise, Güney Kore Cumhuriyetinde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) sevdiklerinin ve insanların hayatını korumaya çalışmaktadır.

Fantastik Romantik ve Gizem türündeki hikayesiyle şimdiden izleyicinin merakını uyandırıyor.

The King: The Eternal Monarch Oyuncuları ve Karakterleri

the-king-eternal-monarch--ne-zaman-başlayacak
  • Lee Min-Ho; Kore İmparatoru olan Lee Gon karakterini
  • Kim Go-Eun; Jung Tae-Eul ve Luna adlarında iki farklı karakter

The King: Eternal Monarch Hangi Kanalda – Ne Zaman Yayınlacak?

Lee Min Ho hayranlarının büyük bir sabırsızlıkla bekledikleri The King: Eternal Monarch Kore dizisi Güney Kore SBS televizyonunda yayınlanacak. Tarihsel Fantastik Romantik türünde olan dizi 2020 yılında yayınlanacak olup, toplam 16 bölümden oluşacak.

The King: Eternak Monarch Künye

Orijinal Adı: The King: Monarch of Eternity
Türü: Tarihsel – Fantazi – Romantik
Senaryo Yazarı: Kim Eun-sook
Yönetmen: Baek-hoon’u Sang
Oyuncular: Lee Min-ho, Kim Go-eun, Woo Do-hwan
Yapım Ülkesi: Güney Kore
Orijinal Dili: Korece
Toplam Bölüm Sayısı: 16
Yayınlanacağı Televizyon Kanalı: SBS TV
Gösterileceği – Başlayacağı Yıl: 2020

Lee Min Ho’nun tüm dizileri, konuları ve detaylar için linki tıklayabilirsiniz.

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: