or Pantene Altın Kelebek 2019 Adayları Kimler? Oy Kullanımı Nasıl Yapılır Sample document

Altın Kelebek Ödülleri Adayları Belli Oldu! Oy Nasıl Kullanılacak?

46. Pantene Altın Kelebek 2019 Adayları Kimler?

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden birisi olarak gösterilen Pantene Altın Kelebek Ödülleri için oy kullanma süresi için geri sayım başladı. Altın Kelebek Ne Zaman Verilecek? 2019 yılında 8 Aralık akşamı 46. sı düzenlenecek ödül töreni için dizilerden, oyunculara kadar birçok kişiye Yılın En İyileri Ödülü verilecek. 46. Pantene Altın Kelebek 2019 Adayları Kimler? olacağı geçtiğimiz günlerde Pantene Altın Kelebek Ödülleri İnternet sitesinden açıklandı. İşte Oy Kullanımının nasıl olacağı ve son oylama süresi tarihi ve daha fazlası ilgili bilgileri yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Pantene Atın Kelebek Adayları Açıklandı!

Birbirinden ünlü kişilerin boy göstereceği Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni için hazırlıklar tam gaz devam ediyor. Bu yıl 46.Sı düzenlenecek törende çeşitli kategorilerde birçok aday kıyasıya yarışacak. Bu yarışta da en çok oy alan yapım, yapımcı, senarist, sunucu, şarkıcı, dj, youtuber ve oyunculardan birinci seçilerek 2019’un En İyisi heykelciğini alacak. Herkes tarafından büyük bir merakla beklenen 2019 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Adayları açıklandı.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Oy Kullanma Süresi İçin Geri Sayım Başladı

Her yıl geleneksel olarak yılın sonlarına doğru düzenlenen Pantene Altın Kelebek Ödül töreninde yıl başından bu yana başarı göstermiş en iyi yapımlar ile oyunculara “Yılın En İyileri” ödülü veriliyor. 8 Aralık 2019’da 46. sı düzenlenecek olan törende ödül almaya hak kazanan oyuncuyu ve yapımları belirmek için oy kullanma süresi de başladı.

Pantene Altın Kelebek 2019 Oy Kullanımı Nasıl Yapılacak

Türkiye’nin kemikleşmiş ödül törenleri için özel jüri tarafından bu yıl kimlerin aday olacağı belirlendi. Bu belirleme sonucunda geçtiğimiz günlerde www.pantenealtinkelebekodulleri.com İnternet adresi üzerinden adayların listesi açıklandı ve oylama başladı. Oy kullanmak için aşağıdaki linki tıkayıp açılan sayfa da karşınıza çıkan ekranda bulunan kategorilere tek tek oy vermeniz gerekiyor.

Pantene 2019 Altın Kelebek Ödülleri Final Oyu Kullanmak İçin Tıklayın

altın-kelebek-2019-oy-nasıl-kullanılır

Pantene Altın Kelebek Ödül Kategorileri 2019

  1. En İyi Dizi,
  2. En İyi İnternet Dizisi,
  3. En İyi Kadın Oyuncu,
  4. En İyi Erkek Oyuncu,
  5. En İyi Komedi Dizisi,
  6. En İyi Komedi Dizisi Kadın Oyuncu,
  7. En İyi Komedi Dizisi Erkek Oyuncu,
  8. En İyi Romantik Komedi Dizisi,
  9. En İyi Romantik Komedi Dizisi Kadın Oyuncu,
  10. En İyi Romantik Komedi Dizisi Erkek Oyuncu,
  11. En İyi Dizi Çifti,
  12. En İyi Yönetmen,
  13. En İyi Senarist,
  14. En İyi Dizi Müziği,
  15. En İyi Çocuk Oyuncu,
  16. En İyi Gündüz Kuşağı Programı,
  17. En İyi Kadın Sunucu,
  18. En İyi Erkek Sunucu,
  19. En İyi Kadın Haber Sunucusu,
  20. En İyi Erkek Haber Sunucusu,
  21. En İyi Haber Programı,
  22. En İyi Spor Programı,
  23. En İyi Yarışma Programı,
  24. En İyi Erkek Şarkıcı,
  25. En İyi Kadın Şarkıcı,
  26. En İyi Müzik Grubu,
  27. En İyi DJ,
  28. En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı,
  29. En İyi Halk Müziği Kadın,
  30. En İyi Halk Müziği Erkek,
  31. En İyi Fantazi Müziği Kadın,
  32. En İyi Fantazi Müziği Erkek,
  33. En İyi Klip,
  34. Yılın Şarkısı,
  35. En İyi İnfluencer,
  36. En İyi Proje,
  37. En İyi Magazin Programı,
  38. En İyi Rap Sanatçısı,
  39. Azerbaycan’ın En Parlak Yıldızı.

Oy Vermek İstediğimiz Aday Listede Yoksa

sevdiğin-sanatçı-listede-yok-mu

Şayet 2019 Altın Kelebek Aday listesinde Jüri tarafından belirlenen adaylar dışında oy vermek istediğiniz adayın ismini bulamazsanız, sistem size sevdiğiniz ve ödül almasını istediğiniz sanatçının ismini yazma seçeneği sunuyor. Bunun için oy verme sayfasının sol üst köşesinde bulunan “Sevdiğin Sanatçı Listede Yok mu? / Hemen diğer seçeneğini tıklayarak listede olmasını istediğiniz kendi adayınızı ekleyerek oy kullanabilirsiniz. Yine aynı sayfadan dilerseniz bu sanatçının finale kalmasına yardımcı olabilirsiniz.

Oy Kullanma Süreci Nasıl İşleyecek?

Altın Kelebek Ödülleri oylama sürecinde her yıl olduğu gibi iki tur oylama yapılacak. 23 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayan İlk tur oylamada jürinin hiçbir etkisi olmayacak. 39 kategori için her isim ve çalışma aday listesine alınırken, atlanılan bir isim olamaması için oylama sayfasına diğer isimli bir seçenek daha eklenerek herkesin sevdiği ismi önermesi sağlanacak. 16 gün sürecek ilk tur oylaması sonrasında yani 8 Ekim 2019 tarihinde ilk oylama sona erecek ve İnternet üzerinden en fazla oy alan 10 aday ikinci tur oylamaya hak kazanacak.

Altın Kelebek İkinci Aşama Oylama ve Aday Listesi İçin Tıklayın!

İkinci Tur Oylamada Sonrası Son Kararı Jüri Verecek

İnternet üzerinden yapılacak ikinci oylama sonrasında en çok oy alan adaylar jürinin önüne gelecek. Halk oylaması oranı yüzde 70, jürinin oy oranı ise, yüzde 30 ağırlığında etkili olacak. Jüri üyeleri içerisinde yine sinema ve müzik dünyasından ünlü isimler yer alacak.

Sürecin nasıl işleyeceğini hatırlatayım…
İlk tur oylamada jürinin hiçbir etkisi yok…
Bu nedenle TV dizilerinden müziğe, senaristlerden çıkış yapanlara, oyunculardan gündüz kuşağı programlarına kadar her kategoride hemen her ismi/çalışmayı aday listesine aldık…
Atladığımız bir isim varsa “diğer” diye bir seçenek ekledik, herkes sevdiği, beğendiği ismi eklesin diye…
Bu ilk tur oylaması 16 gün sürecek…
İlk tur oylama sona erecek ve internet üzerinden en çok oy alan 10 aday ikinci tur oylamaya hak kazanacak.
İkinci tur oylama yine internet üzerinden yapılacak ve en
sonunda en çok oy alanlar jürinin önüne gelecek…
Halk oylarının oranı yüzde 70, jürinin oy oranı yüzde 30 ağırlıkta olacak.
Jüride her zaman olduğu gibi yine sinemanın, müziğin dev isimleri yer alacak ve onların gözü önünde tüm şeffaflığıyla kazananalar belirlenecek.

Hüriyetcom Cengiz Semercioğlu

Bu Yıl Yıldızı Parlayanlar Kategorisinde Üç İsim Yer Alacak

Altın-kelebek-yıldızı-parlayanlar

Her yıl olduğu gibi bu yılda “Yıldızı Parlayanlar” kategorisinde 2019 yılında tam anlamıyla yıldızı parlayan oyuncular yer alacak. Bu yıl bu oyuncular; ATV’de yayınlanan Hercai dizisi ile gönüllere taht kuran Ebru Şahin, TRT 1 de yayınlanan Elimi Bırakma dizisinde üstün bir başarı gösteren Alina Boz ve Show TV’de yayınlanan Çukur dizisinde ölümüyle herkesi hüzünlendiren Akşin’i canlandıran İlayda Alişan olacak.

Altın Kelebek Oy Kullanma Süresi Ne Zaman Bitecek?

Altık Kelebek Ödülleri için ikinci ve son tur oylama ilk tur oylama sürecinin sona ereceği 8 Ekim tarihinden sonra başlayacak. İkinci tur oylama sonrasında 8 Aralık 2019’da yapılacak törenle ödüller sahiplerini bulacak. Ödül alan adayların listesi yine filmdizihaber.com da olacak.

2019 Pantene Altın Kelebek Ödülleri Ne Zaman Verilecek / Tören Hangi Kanalda Yayınlanacak?

Adayları kısa süre önce açıklanan 46. Pantene Altın Kelebek Ödüllerine hak kazanan adayların ödülleri iki tur oylamanın sona ermesinden 8 Aralık 2019’da düzenlenecek görkemli ödül töreninde alacaklar. Tam bir yıldızlar geçidinin olacağı ödül törenine bu yıl da eğlenceli görüntüler eşlik edecek. Diğer bir ifadeyle, Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni 8 Aralık 2019 Pazar günü Kanal D ve CNN Türk ortak yayınında canlı olarak ekrana gelecek.

2019-pantene-altın-kelebek-ödül-töreni--ertelendi

8 Aralık’ta Yapılması Planlanan 46. Altın Kelebek Ödül Töreni Ertelendi!

Her yıl gelenek haline gelen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni bu yıl ilk defa karşılaşılan bir durumla ilerideki bir tarihe ertelendi. 8 Aralık 2019 Pazartesi yapılması planlanan Pantene Altın Kelebek ödül törenin neden yapılmadığına dair şu ana kadar her hangi bir gerekçe söylenmese de ertelenme nedeninin bazı adayların ödül almak istememesi sebebiyle bir erteleme olduğu iddia edildi.

Pantene Altın Kelebek Ödülleri Neden Ertelendi? Hangi Tarihte Verilecek? İşte Şok İddialar!

Pantene Altın Kelebek İlk Tur Adayları Listesi

2018 – 2019 En İyi Dizi Kategorisi Adayları ve Yayınlandığı Kanallar

  • Afili Aşk – Kanal D
  • Arka Sokaklar-Kanal D
  • Aşk Ağlatır-Show TV
  • Avlu – Star TV
  • Beni Bırakma – ATV
  • Benim Adım Melek-TRT1
  • Bir Aile Hikayesi – FOX TV
  • Bir Litre Gözyaşı – Kanal D
  • Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Bizim Hikaye – FOX TV
  • Canevim – ATV
  • Çarpışma – Show TV
  • Çocuk – Star TV
  • Çukur – Show TV
  • Diriliş Ertuğrul – TRT1
  • Elimi Bırakma – TRT1
  • Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
  • Fazilet Hanım ve Kızları – Star TV
  • Gülperi – Show TV
  • Halka – TRT1
  • Her Yerde Sen – FOX TV
  • Hercai – ATV
  • İkizler Memo Can – Kanal D
  • İstanbullu Gelin – Star TV
  • Kadın – FOX TV
  • Kardeş Çocukları – Star TV
  • Kimse Bilmez – ATV
  • Kuzgun – Star TV
  • Leke – Kanal D
  • Mehmetçik Kutlu Zafer – TRT1
  • Mucize Doktor – FOX TV
  • Muhteşem İkili – Kanal D
  • Nöbet – Show TV
  • Payitaht Abdülhamid – TRT1
  • Şampiyon-TRT1
  • Savaşçı – FOX TV
  • Sen Anlat Karadeniz – ATV
  • Söz – Star TV
  • Tek Yürek – TRT1
  • Tozkoparan – TRT1
  • Vuslat – TRT1
  • Yaralı Kuşlar – Kanal D
  • Yasak Elma – FOX TV
  • Yemin – Kanal 7
  • Yüzleşme – Kanal D
  • Zalim İstanbul – Kanal D

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ 2019 ADAYLARI

  • 140 Journos 2019
  • Bartu Ben-Blu TV
  • Behzat Ç.-Blu TV
  • Bozkır-Blu TV
  • Hakan: Muhafız-Netflix
  • Pavyon-Blu TV
  • Şahsiyet -Puhu Tv
  • Sıfır-Bir: Bir Zamanlar Adana’da-Blu TV
  • Sıkışmışlık-Blu TV
  • Yaşamayanlar – Blu Tv

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ 2019 ADAYLARI VE YAYINLANDIĞI KANALLAR

  • BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 – Kanal D
  • Çocuklar Duymasın – Kanal D
  • Güldür Güldür – Show TV
  • Jet Sosyete – TV8
  • Kalk Gidelim-TRT 1

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU 2019 ADAYLARI

  • Açelya Topaloğlu – Güldür Güldür – Show TV
  • Aslı Bekiroğlu – Jet Sosyete – TV8
  • Ayça Varlıer – Kalk Gidelim – TRT1
  • Aylin Kontente – Güldür Güldür – Show TV
  • Ayşenil Şamlıoğlu – Jet Sosyete – TV8
  • Deniz Cengiz – Jet Sosyete – TV8
  • Derya Karadaş – Jet Sosyete – TV8
  • Doğa Rutkay – Güldür Güldür – Show TV
  • Ecem Erkek – Güldür Güldür – Show TV
  • Ecem Uzun – Jet Sosyete – TV8
  • Evrim Akın – Güldür Güldür – Show TV
  • Gülse Birsel – Jet Sosyete – TV8
  • Hasibe Eren – Jet Sosyete – TV8
  • İrem Kahyaoğlu – Güldür Güldür – Show TV
  • Mehtap Bayri – Kalk Gidelim – TRT1
  • Meltem Yılmazkaya – Güldür Güldür – Show TV
  • Pınar Altuğ – Çocuklar Duymasın – Kanal D
  • Tuğba Çom Makar – Jet Sosyete – TV8

ALTIN KELEBEK 2019 EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU ADAYLARI

  • Ali Sunal – Güldür Güldür – Show TV
  • Alper Kul – Güldür Güldür – Show TV
  • Aziz Aslan – Güldür Güldür – Show TV
  • Bartu Küçükçağlayan – Jet Sosyete – TV8
  • Berkay Tulumbacı – Güldür Güldür – Show TV
  • Burak Topaloğlu
  • Çağlar Çorumlu – Jet Sosyete – Güldür Güldür – TV8
  • Cengiz Bozkurt – Jet Sosyete – TV8
  • Emre Altuğ – Güldür Güldür – Show TV
  • Enis Arıkan – Jet Sosyete – TV8
  • Erkan Sever – Kalk Gidelim – TRT1
  • Mahir İpek – Güldür Güldür – Show TV
  • Onur Atilla – Güldür Güldür – Show TV
  • Onur Buldu – Güldür Güldür – Show TV
  • Özgün Aydın – Güldür Güldür – Show TV
  • Şahin Irmak – Jet Sosyete – TV8
  • Sarp Apak – Jet Sosyete – TV8
  • Sinan Çalışkanoğlu – Güldür Güldür – Show TV
  • Tamer Karadağlı – Çocuklar Duymasın – Kanal D
  • Ufuk Özkan – Kalk Gidelim – TRT1
  • Uğur Bilgin – Güldür Güldür – Show TV
  • Ünal Yeter – Güldür Güldür – Show TV

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ 2019 ADAYLARI

  • Afili Aşk-Kanal D
  • Benim Tatlı Yalanım-Star
  • Erkenci Kuş-Star
  • Her Yerde Sen-Fox
  • Kuzey Yıldızı-İlk Aşk-Show TV

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU 2019 ADAYLARI

  • Aslı Bekiroğlu – Benim Tatlı Yalanım-Star
  • Aslıhan Güner – Kuzey Yıldızı-İlk Aşk-Show TV
  • Aybüke Pusat – Her Yerde Sen-Fox
  • Burcu Özberk – Afili Aşk-Kanal D
  • Demet Özdemir – Erkenci Kuş-Star

ALTIN KELEBEK 2019 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU ADAYLARI

  • Çağlar Ertuğrul-Afili Aşk-Kanal D
  • Can Yaman-Erkenci Kuş-Star
  • Furkan Andıç
  • Furkan Andıç-Her Yerde Sen-Fox
  • Furkan Palalı-Benim Tatlı Yalanım-Star
  • İsmail Demirci-Kuzey Yıldızı-İlk Aşk-Show TV

EN İYİ KADIN OYUNCU 2019 ADAYLARI

  • Afra Saraçoglu-Fazilet Hanım ve Kızları-Star
  • Afra Saraçoğlu-Kardeş Çocukları-Star
  • Alina Boz-Elimi Bırakma-TRT 1
  • Aslı Enver-İstanbullu Gelin-Star
  • Aybüke Pusat-Her Yerde Sen-Fox
  • Ayça Ayşin Turan-Hakan: Muhafız-Netflix
  • Ayça Bingöl-Kardeş Çocukları-Star
  • Bahar Şahin-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Bennu Yıldırımlar-Kadın-Fox
  • Biran Damla Yılmaz-Canevim-atv
  • Burcu Altın-Tozkoparan-TRT1
  • Burcu Biricik-Kuzgun-Star TV
  • Burcu Özberk-Afili Aşk-Kanal D
  • Canan Ergüder-Behzat Ç.-Blu TV
  • Cansu Tosun-Mehmetçik Kutlu Zafer-TRT1
  • Ceren Moray-Avlu-Star TV
  • Ceyda Ateş Toplusoy-Çocuk-Star
  • Demet Evgar-Avlu-Star TV
  • Deniz Baysal-Fazilet Hanım ve Kızları-Star
  • Deniz Baysal-Söz-Star
  • Deniz Bolışık-Nöbet-Show TV
  • Deniz Uğur-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Devrim Özkan-Vuslat-TRT1
  • Dilan Çiçek Deniz-Çukur-Show TV
  • Dolunay Soysert-Elimi Bırakma-TRT1
  • Ebru Şahin-Hercai-atv
  • Eda Ece-Yasak Elma-Fox
  • Elçin Afacan-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Elçin Sangu-Çarpışma-Show TV
  • Eslem Akar-Tek Yürek-TRT1
  • Gizem Arıkan-Yaralı Kuşlar-Kanal D
  • Hafsanur Sancaktutan-Aşk Ağlatır-Show TV
  • Hande Doğandemir-Yüzleşme-Kanal D
  • Hande Erçel-Halka-TRT1
  • Hande Soral-Diriliş Erturul-TRT1
  • Hazal Kaya-Bizim Hikaye-Fox
  • Hazal Türesan-Mucize Doktor-Fox
  • Hazar Ergüçlü-Hakan: Muhafız-Netflix
  • Hilal Altınbilek-Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • İpek Bilgin-İstanbullu Gelin-Star
  • İpek Karapınar-Nöbet-Show TV
  • İrem Helvacıoğlu-Sen Anlat Karadeniz-atv
  • İrem Sak-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Melis Birkan-Söz-Star
  • Melis Sözen-Leke-Kanal D
  • Melisa Aslı Pamuk-Çarpışma-Show TV
  • Meriç Aral-Söz-Star
  • Merve Çağıran-Çocuk-Star
  • Mine Tugay-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Miray Daner-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Nazan Kesal-Çocuk-Star
  • Nazan Kesal-Fazilet Hanım ve Kızları-Star
  • Nazan Kesal-Halka-TRT1
  • Nehir Erdoğan-Benim Adım Melek-TRT1
  • Nehir Erdoğan-İkizler Memo Can-Kanal D
  • Nesrin Cavadzade-Yasak Elma-Fox
  • Nur Fettahoğlu-Kardeş Çocukları-Star
  • Nurgül Yeşilçay-Gülperi-Show TV
  • Nursel Köse-Avlu-Star TV
  • Oya Okar-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Öykü Karayel-Muhteşem İkili-Kanal D
  • Özge Gürel-Muhteşem İkili-Kanal D
  • Özge Özder-Mucize Doktor-Fox
  • Özge Özpirinçci-Kadın-Fox
  • Özge Yağız-Yemin-Kanal 7
  • Özgü Kaya-Kimse Bilmez-atv
  • Özlem Çınar-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Özlem Conker-Payitaht Abdülhamid-TRT1
  • Perihan Savaş-Çukur-Show TV
  • Sabina Toziya-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Sanem Çelik-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Sera Kutlubey-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Seray Gözler-Elimi Bırakma-TRT1
  • Seray Kaya-Kadın-Fox
  • Sevda Erginci-Yasak Elma-Fox
  • Şevval Sam-Yasak Elma-Fox
  • Simay Barlas-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Sinem Ünsal-Mucize Doktor-Fox
  • Songül Öden-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Sude Doğar-Beni Bırakma-atv
  • Vahide Perçin-Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Vildan Atasever-Tek Yürek-TRT1
  • Yıldız Çağrı Atiksoy-Şampiyon-TRT1

EN İYİ ERKEK OYUNCU 2019 ADAYLARI

  • Akın Akınözü-Hercai-atv
  • Ali Yasin Özegemen-Yaralı Kuşlar-Kanal D
  • Alp Korkmaz-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Alp Navruz-Elimi Bırakma-TRT1
  • Alp Navruz-Fazilet Hanım ve Kızları-Star
  • Alperen Duymaz-Çarpışma-Show TV
  • Anıl Tetik-Tek Yürek-TRT1
  • Aras Aydın-Canevim-atv
  • Aras Bulut İynemli-Çukur-Show TV
  • Arda Aranat-Tek Yürek-TRT1
  • Atakan Yılmaz-Tek Yürek-TRT1
  • Aytaç Şaşmaz-Söz-Star
  • Barış Arduç-Kuzgun-Star TV
  • Barış Kılıç-Yasak Elma-Fox
  • Berk Oktay-Savaşçı-Fox
  • Berkay Hardal – İstanbullu Gelin – Star
  • Berker Güven-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Birkan Sokullu-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Bülent İnal-Payitaht Abdülhamid-TRT1
  • Bülent Polat – Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Burak Dakak-Gülperi-Show TV
  • Burak Deniz-Bizim Hikaye-Fox
  • Burak Hakkı-İkizler Memo Can-Kanal D
  • Burak Kut-Tozkoparan-TRT1
  • Burak Sevinç-Leke-Kanal D
  • Çağatay Ulusoy-Hakan: Muhafız-Netflix
  • Çağlar Ertuğrul-Afili Aşk-Kanal D
  • Çağlar Ertuğrul-Fazilet Hanım ve Kızları-Star
  • Caner Cindoruk-Kadın-Fox
  • Celil Nalçakan-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Deniz Can Aktaş (Aşk Ağlatır)-Show TV
  • Doğukan Polat-Söz-Star
  • Emrah Akduman-Beni Bırakma-atv
  • Engin Altan Düzyatan-Diriliş Ertuğrul-TRT1
  • Engin Öztürk-Yüzleşme-Kanal D
  • Ercan Kesal-Çukur-Show TV
  • Erdal Beşikçioğlu-Behzat Ç.-Blu TV
  • Erdal Özyağcılar-Şampiyon-TRT1
  • Eren Vurdem-Söz-Star
  • Erkan Kolçak Köstendil-Çukur-Show TV
  • Feyyaz Duman-Kadın-Fox
  • Fikret Kuşkan-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Fırat Tanış-İstanbullu Gelin-Star
  • Furkan Andıç-Her Yerde Sen-Fox
  • Gökberk Demirci-Yemin-Kanal 7
  • Görkem Sevindik-Söz-Star
  • Güven Murat Akpınar-İstanbullu Gelin-Star
  • Haluk Bilginer-Şahsiyet-Puhu Tv
  • Hilmicem İntepe-Tek Yürek-TRT1
  • Hüseyin Avni Danyal-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • İbrahim Çelikkol-Muhteşem İkili-Kanal D
  • İdris Nebi Taşkan-Zalim İstanbul-Kanal D
  • İsmail Ege Şaşmaz-Mehmetçik Kutlu Zafer-TRT1
  • İsmail Hacıoğlu-Çocuk-Star
  • İsmail Hacıoğlu-Mehmetçik Kutlu Zafer-TRT1
  • Kaan Altay Köprülü-Tek Yürek-TRT1
  • Kaan Yıldırım-Halka-TRT1
  • Kadir Doğulu-Vuslat-TRT1
  • Kenan Ece-Avlu-Star
  • Kerem Alışık-Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Kerem Bursin-Muhteşem İkili-Kanal D
  • Keremcem-Kimse Bilmez-atv
  • Kıvanç Tatlıtuğ-Çarpışma-Show TV
  • Kubilay Aka-Çukur-Show TV
  • Kutsi-Benim Adım Melek-TRT1
  • Mehmet Aslantuğ-Kardeş Çocukları-Star
  • Mehmet Özgür-Vuslat-TRT1
  • Mert Yazıcıoğlu-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Murat Serezli-Savaşçı-Fox
  • Murat Ünalmış-Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Mustafa Üstündağ Boran-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Necip Memili-Çukur-Show TV
  • Nejat Uygur-Bizim Hikaye-Fox
  • Nihat Altınkaya-Söz-Star
  • Oktay Kaynarca-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Olgun Toker-Bir Aile Hikayesi-Fox
  • Onur Saylak-Çarpışma-Show TV
  • Onur Tuna (Yasak Elma-Mucize Doktor)-Fox
  • Ozan Akbaba-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Ozan Çobanoğlu-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Ozan Dolunay-Zalim İstanbul-Kanal D
  • Özcan Deniz-İstanbullu Gelin-Star
  • Özgür Çevik-Canevim-atv
  • Özgür Ozan-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Reha Özcan (Bizim Hikaye-Mucize Doktor)-Fox
  • Rıza Kocaoğlu-Çukur-Show TV
  • Salih Bademci-İstanbullu Gelin-Star
  • Sarp Akkaya-Söz-Star
  • Sarp Levendoğlu-Savaşçı-Fox
  • Saygın Soysal-Nöbet-Show TV
  • Serhat Teoman-Çocuk-Star
  • Şerif Erol-Kadın-Fox
  • Serkan Çayoğlu-Halka-TRT1
  • Şevket Çoruh-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Talat Bulut-Yasak Elma-Fox
  • Tamer Levent-İstanbullu Gelin-Star
  • Taner Ölmez-Mucize Doktor-Fox
  • Tarık Ünlüoğlu-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Tayanç Ayaydın-Tek Yürek-TRT1
  • Timuçin Esen-Gülperi-Show TV
  • Tolga Sarıtaş-Söz-Star
  • Tolga Tekin-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Tolgahan Sayışman-Şampiyon-TRT1
  • Turgay Bahşi-Tek Yürek-TRT1
  • Uğur Güneş-Bir Zamanlar Çukurova-atv
  • Uğur Yücel-Yüzleşme-Kanal D
  • Ulaş Tuna Astepe-Sen Anlat Karadeniz-atv
  • Ümit Kantarcılar-Vuslat-TRT1
  • Yağız Can Konyalı-Bizim Hikaye-Fox
  • Yunus Emre Yıldırımer-Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz-atv
  • Yurdaer Okur-Nöbet-Show TV
  • Yusuf Gökhan Atalay-Tozkoparan-TRT1
  • Zafer Ergin-Arka Sokaklar-Kanal D

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ 2019 ADAYLARI

  • Alina Boz – Alp Navruz
  • Aslı Bekiroğlu – Furkan Palalı
  • Aslı Enver – Özcan Deniz
  • Aslıhan Güner-İsmail Demirci
  • Aybüke Pusat-Furkan Andıç
  • Biran Damla Yılmaz-Aras Aydın
  • Burcu Biricik-Barış Arduç
  • Burcu Özberk-Çağlar Ertuğrul
  • Demet Özdemir-Can Yaman
  • Dilan Çiçek Deniz-Aras Bulut İynemli
  • Ebru Şahin-Akın Akınözü
  • Elçin Sangu-Kıvanç Tatlıtuğ
  • Hilal Altınbilek-Murat Ünalmış
  • İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe
  • Melis Sezen-Burak Sevinç
  • Özgü Kaya-Keremcem

2019 ALTIN KELEBEK EN İYİ YÖNETMEN ADAYLARI

  • A. Volkan Kocatürk – Halka – TRT1
  • Adnan Güler – Canevim – ATV
  • Ayhan Özen – Yemin – Kanal 7
  • Bahadır İnce – Kuzgun – Star TV
  • Barış Erçetin – Muhteşem İkili – Kanal D
  • Barış Yöş – Vuslat – TRT1
  • Bora Tekay – Çocuklar Duymasın-Kanal D
  • Bülent İşbilen – Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Çağrı Bayrak- Erkenci Kuş – Star
  • Canan Evcimen, Gürsel Ateş, Nujin Yıldız, Ayşe Işıkay Tügen, Dilşen Kaya Kavuzlu, Ayşegül Yılmaz Işıkay – Beni Bırakma – ATV
  • Cem Akyoldaş – Benim Adım Melek -TRT1
  • Cem Karcı, Benal Tairi – Hercai – ATV
  • Cem Karcı – Gülperi – Show TV
  • Cem Tabak ve Filiz Kuka – Yaralı Kuşlar – Kanal D
  • Cevdet Mercan – Zalim İstanbul – Kanal D
  • Doğan Ümit Karaca – Savaşçı – FOX TV
  • Emre Konuk – Payitaht Abdülhamid (3. Sezon)-TRT1
  • Ender Mıhlar – Her Yerde Sen-Fox
  • Erol Özlevi – İkizler Memo Can-Kanal D
  • Ersoy Güler – Kuzey Yıldızı – Show TV
  • Faruk Teber – Kardeş Çocukları – Star
  • Gökçen Usta – Aşk Ağlatır – Show TV
  • Gökçen Usta – Fazilet Hanım ve Kızları – Star TV
  • Gökhan Erkut – Nöbet – Show TV
  • Hakan Algül – Jet Sosyete – TV8
  • Hakan Kırvavaç (Ketche) – Şampiyon – TRT1
  • Hatice Memiş – Kalk Gidelim – TRT1
  • Kamil Aydın – Mehmetçik Kutlu Zafer – TRT1
  • Kartal Çidamlı, U. Hakan Eren – Kimse Bilmez – ATV
  • Koray Kerimoğlu – Bizim Hikaye – FOX TV
  • Metin Günay – Diriliş Ertuğrul – TRT1
  • Murat Saraçoğlu – Bir Zamanlar Çukurova – ATV
  • Nadim Güç – Kadın – FOX TV
  • Neslihan Yeşilyurt – Yasak Elma – FOX TV
  • Nezahat Coşkun – Tek Yürek – TRT1
  • Ömer Faruk Sorak ve Burak Arlıel – Yüzleşme – Kanal D
  • Onur Tan – Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – ATV
  • Orhan Oğuz – Arka Sokaklar – Kanal D
  • Özge Toprak Bahıt – BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 -Kanal D
  • Sadullah Celen – Elimi Bırakma – TRT1
  • Şenol Sönmez – Leke – Kanal D
  • Serdar Gözelekli – Afili Aşk – Kanal D
  • Serkan Birinci – Çocuk – Star TV
  • Şevki Es – Tozkoparan -TRT1
  • Sinan Öztürk-Çukur-Show TV
  • Uluç Bayraktar-Çarpışma-Show TV
  • Veli Çelik-Yusuf Ömer Sınav-Sen Anlat Karadeniz-atv
  • Yağız Alp Akaydın – Söz – Star TV
  • Yüksel Aksu, Hülya Gezer, Şafak Bal – Avlu – Star TV
  • Yusuf Pirhasan – Mucize Doktor – FOX TV
  • Zeynep Günay Tan – İstanbullu Gelin – Star TV

ALTIN KELEBEK 2019 EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU ADAYLARI

  • Ahu Özyurt-TV100
  • Arzu Maliki-Bloomberg
  • Ayşenur Arslan-Halk TV
  • Banu El-A Haber
  • Başak Şengül-CNN Türk
  • Berfu Güven-NTV
  • Beyza Hakan-24TV
  • Buket Aydın-Kanal D
  • Burcu Kaya-NTV
  • Buse Biçer-Bloomberg
  • Buse Yıldırım-NTV
  • Canan Yener Reçber -TRT1
  • Cansın Helvacı-A Haber
  • Ceren Akdağ-TV100
  • Ceren Bektaş-Habertürk
  • Deniz Kilislioğlu-NTV
  • Deniz Türe-atv
  • Didem Arslan Yılmaz-Habertürk
  • Ebru Baki-Habertürk
  • Ebru Doğan-24TV
  • Ece Belen-Star
  • Ece Üner-Show TV
  • Ela Rumeysa Cebeci-TV100
  • Elif Özkul-Habertürk
  • Ezgi Yeşiltepe-Halk TV
  • Gözde Şeker-Haber Global
  • Gülbin Tosun-Fox
  • Gülden Kalecik Demirtaş-TGRT
  • Güzem Yılmaz-Bloomberg
  • Hande Berktan-Bloomberg
  • Helin Aslan-24TV
  • Hülya Hökenek-Habertürk
  • Hülya Seloni-Kanal 7
  • İlknur Sağlam-24TV
  • İrem Sansak-A Haber
  • Işıl Açıkkar -TRT1
  • Kübra Par-Habertürk
  • Mehtap Özkan-Habertürk
  • Meltem Acet-Habertürk
  • Merve Dinçkol-Kanal D
  • Nazlı Çelik-Star
  • Nevra Öner-Haber Global
  • Nihan Günay-atv
  • Özlem Sarıkaya-NTV
  • Pınar Erbaş-Show TV
  • Şafak Tükle-A Haber
  • Saynur Tezel-Haber Global
  • Seda Anık-Ulusal
  • Seda Selek-Haber Global
  • Selcan Doğruöz-TRT1
  • Semiha Şahin-CNN Türk
  • Senem Toluay Ilgaz-Haber Global
  • Serap Belet-Habertürk
  • Simge Fıstıkoğlu-NTV
  • Süheyla Demir-Haber Global
  • Sultan Arınır-CNN Türk
  • Zehra Küçük-NTV
  • Zeynep Erataman-Bloomberg

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU ADAYLARI 2019

  • Ada Baykan-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Adin Külçe-Mucize Doktor-Fox
  • Ali Semi Sefil-Kadın-Fox
  • Alp Akar-Bizim Hikaye-Fox
  • Arda Taşarcan-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Beren Gökyıldız -Çocuk – Star
  • Cansın Mina Gür-Yemin-Kanal 7 (YEMİN DİZİSİ)
  • Deniz Açıkgöz-Çocuklar Duymasın-Kanal D
  • Doğan Can Sarıkaya-Tek Yürek-TRT1
  • Ebrar Demirbilek-Hercai-atv
  • Efe Günay-Arka Sokaklar-Kanal D
  • Emir Berke Zincidi-İkizler Memo Can-Kanal D
  • Emir Özyakışır-Gülperi-Show TV
  • Emir Özyakışır-Şampiyon-TRT1
  • Emre Mete Sönmez-Yaralı Kuşlar-Kanal D
  • Gökçen Çiftçi-Çarpışma-Show TV
  • Hira Su Yıldız-Afili Aşk-Kanal D
  • Kerim Tuna Kaba-Leke-Kanal D
  • Kübra Süzgün-Kadın-Fox
  • Mehmet Emin Güney-Çocuk-Star
  • Mehmet Kaan Can-Muhteşem İkili-Kanal D
  • Ömer Sevgi-Bizim Hikaye-Fox
  • Ömrüm Nur Çamçakallı-Canevim-atv
  • Özgür Ege Nalcı-Leda Kırşan-Tozkoparan-TRT1
  • Poyraz Ar-Benim Adım Melek-TRT1
  • Ülkü Çiftçi-Bir Litre Gözyaşı-Kanal D
  • Yiğit Kaan-Elimi Bırakma-TRT1
  • Zeynep Selimoğlu-Bizim Hikaye-Fox

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI 2019 ADAYLARI

  • 0’dan 100’e-NTV
  • 13’ten 16’ya-Haber Global
  • 8’de Bugün-TV8
  • 9’dan 13’e-Haber Global
  • AÇELYA İLE GÜLÜMSE HAYATA-TV360
  • ANADOLUDAYIZ -TV360
  • Arda ile Omuz Omuza-Kanal D
  • Arda’nın Mutfağı-Kanal D
  • Ayhan Sicimoğlu ile Renkler-Kanal D
  • Ayrıcalıklı Rotalar-NTV
  • BEN ANNEYİM-TV360
  • BESLENME SAATİ-TV360
  • Bi Tık Dünya-Haber Global
  • Çağla ile Yeni Bir Gün-fox
  • Celal Toprak ile İş Dünyası-TGRT
  • CUMA SOHBETLERİ-TV360
  • Damat Bayıldı-Show TV
  • Derya Baykal’la Gülümse-Teve2
  • Dış Hatlar-Haber Global
  • DİYET GÜNLÜĞÜ-TV360
  • DOĞALA DÖNÜŞ-TV360
  • Dünya Avucunuzda-fox
  • Ebru Şallı ile Zinde Kal-Kanal D
  • Esra Erol’da-atv
  • Eylül Öztürk ile Hey Anne-Kanal D
  • Gece Gündüz-NTV
  • Gel Konuşalım-TV8
  • Gel Yazın Konuşalım-TV8
  • Gelinim Mutfakta-Kanal D
  • Gerçeğin Peşinde-Star
  • GEZMEK OLSUN -TV360
  • Gün Başlıyor-Habertürk
  • Gün Ortası-Habertürk
  • Günün Nabzı-Haber Global
  • Habertürk Manşet-Habertürk
  • Hayat Sağlıklı Güzel-Kanal D
  • İşimiz Estetik-Sevilay Öztürk-CNN Türk
  • Kendine İyi Bak-Show TV
  • KOLAY MI SANDIN?-TV360
  • Kuaförüm Sensin-Show TV
  • Magazin D Cumartesi-Kanal D
  • Magazin D Pazar-Kanal D
  • Magazin D Yaz-Kanal D
  • Müge Anlı ile Tatlı Sert-atv
  • Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa-Kanal D
  • Nasıl Yani (Gülgun Feyman)-Ulusal
  • Nergis Zamanı-Star
  • NTV’ye Sorun Çalışma Hayatı-NTV
  • NTV’ye Sorun Sağlık-NTV
  • Nursel’in Konukları-Star
  • Özge Uzun ile Hafta Sonu-Haber Global
  • Para Gündem-Habertürk
  • Parametre-Mine Uzun-CNN Türk
  • Pelin Çift-Pelin Çift ile İyi Fikir-TRT1
  • Ruhun Doysun – Mehmet Gürs-NTV
  • Sağlıklı Pazarlar-Kanal D
  • Sanat Durağı-Haber Global
  • Şeffaf Oda-Güneri Civaoğlu-CNN Türk
  • Set Ekstra-Kanal D
  • Son Moda-Kanal D
  • Şule ile Vitrindekiler-Kanal D
  • TATLI TUZLU-TV360
  • Temizlik Benim İşim-fox
  • TUĞÇE’NİN MUTFAĞI-TV360
  • Tülin Şahin ile Moda-Star
  • Türkiye’de Sabah-Haber Global
  • Vahe ile Evdeki Mutluluk-Star
  • Yaşasın Hayat-NTV
  • Yemekteyiz-TV8
  • Zahide Yetiş’le-Show TV
  • Zuhal Topal’la Sofrada-fox

EN İYİ HABER PROGRAMI 2019 ADAYLARI

  • 5n 1k-CNN Türk
  • Açık Ve Net-Habertürk
  • Ahu Özyurt’la Şimdi Konuşalım-TV100
  • Ajans Akşama Doğru-A Haber
  • Ajans Bugün-A Haber
  • Ajans Gün İçi-A Haber
  • Ajans Yeni Gün-A Haber
  • Ajans-A Haber
  • Akıl Çemberi-CNN Türk
  • Akıllı Para-Bloomberg
  • Akşam Ajansı-A Haber
  • Analiz Sentez-24TV
  • Arka Plan-A Haber
  • Aslında Ne Oldu-Ülke TV
  • Başka Gündem-Haber Global
  • Bu Ülke-24TV
  • Büyük Sorular-Habertürk
  • Canan Barlas ile Gündem-A Haber
  • Ceren Akdağ ile Günün Getirdikleri-TV100
  • Dünyanın Haberi-NTV
  • Ekonomi-A Haber
  • Ekonomik Görünüm-Bloomberg
  • Enine Boyuna-Habertürk
  • Erdoğan Aktaş ile Eşit Ağırlık-Haber Global
  • Fatih Altaylı ile Teke Tek-Habertürk
  • Finans Merkezi-Bloomberg
  • Fokus-Bloomberg
  • Gece Ajansı-A Haber
  • Gerçek Fikri Ne?-Habertürk
  • Girişimcilik Dünyası-Bloomberg
  • Gün Ortası-atv
  • Gündem Özel-CNN Türk
  • Günden Kalanlar-Bloomberg
  • Günün Manşeti-24TV
  • Haber Masası-Halk TV
  • Habertürk Gündem-Habertürk
  • Hafta Biterken-NTV
  • Hayatın İçinden-Habertürk
  • İlk Söz-Bloomberg
  • İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu-Fox
  • İş Dünyası-Bloomberg
  • İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat-Fox
  • Kahvaltı Haberleri-Nihan Günay
  • Kapanışa Doğru-Bloomberg
  • Kozmik Masa-TGRT
  • Küresel Piyasalar-Bloomberg
  • Medya Mahallesi-Halk TV
  • Memleket Meselesi-A Haber
  • Mesele-Haber Global
  • Mesut Yar ile Bugün-Star
  • Mete Çubukçu ile Pasaport-NTV
  • Metehan Demir’in Salı Konukları-TV100
  • Müzakere-Haber Global
  • Neden?-Haber Global
  • Nedir Ne Değildir?-Habertürk
  • Piyasa Hattı-Bloomberg
  • Piyasa Masası-Bloomberg
  • Sabah ajansı-A Haber
  • Sabah Raporu-Bloomberg
  • Sektör Meclisi-Bloomberg
  • Sıradışı, En Sıradışı, Sıradışı Tarih-Ülke TV
  • Son Durak-Melih Altınok
  • Tarafsız Bölge-CNN Türk
  • Televizyon Gazetesi-Ulusal
  • Türkiye Nereye, Zamanın Ruhu, Siyaset Kültürü-Halk TV
  • Türkiye’nin Nabzı-Habertürk
  • Yakın Plan-NTV
  • Yatırım Bülteni-Bloomberg
  • Yatırım Kulübü-Bloomberg
  • Yazboz-A Haber

2019 EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI

  • 3’te 3 Bir Zamanlar-TRT1
  • 3’te 3 Tarih-TRT1
  • Abbas Güçlü ile Büyük Oyun-Kanal D
  • Aileler Yarışıyor-TRT1
  • Ben Bilirim-TV360
  • Benimle Söyle-Kanal D
  • Çarkıfelek-Kanal D
  • Çocuktan Al Haberi-Show TV
  • Damat Bayıldı-Show TV
  • Efsane Aile-fox
  • En Zayıf Halka-atv
  • Eyvah Düşüyorum-Star
  • Gel Hemşerim-Show TV
  • Güven Bana-atv
  • Kapanmadan Kazan-Star
  • Kelime Oyunu-Teve2
  • Kim Milyoner Olmak İster?-atv
  • Maksat Yarışmak Olsun -TV360
  • MasterChef Türkiye-TV8
  • O Ses Türkiye-TV8
  • Rastgele-TRT1
  • Survivor-Acun Ilıcalı-TV8
  • Temizlik Benim İşim-fox
  • The Taste Türkiye-fox
  • Yaparsın Aşkım-fox

2019 EN İYİ KADIN SUNUCU ADAYLARI

  • Açelya Akkoyunlu-TV360
  • Aslı Şafak-Bloomberg
  • Ayça Kaya-TV360
  • BAHAR ÖZMEN-TV360
  • BELKIS KILIÇKAYA-24TV
  • BİLLUR AKTÜRK-24TV
  • Birce Akalay-Kanal D
  • Burcu Esmersoy-Kanal D
  • Buse İskenderoğlu-Bloomberg
  • Buse İskenderoğlu-Show TV
  • Çağla Şıkel-Fox
  • Canan Arslan-Kanal D
  • Cansu Canan Özgen-TV8
  • Çiğdem Ceylan-A spor
  • Derya Baykal-Teve 2
  • Derya Efe-Ülke TV
  • Dilay Korkmaz-Kanal D
  • Ebru Akel-Show TV
  • Ebru Şallı-Kanal D
  • Ece Saruhan-Bloomberg
  • Ekin Olcayto-Haber Global
  • Esra Erol-atv
  • Evrim Akın-Show TV
  • Eylül Öztürk Özkan-Kanal D
  • Ezgi Avcı-Kanal D
  • Gözde Kansu-Show TV
  • Gözde Şeker-Haber Global
  • Gülay Afşar-NTV
  • Gülgun Feyman-Ulusal
  • İlke Canpolat-Haber Global
  • İnci Ertuğrul-Star
  • Melda Yücel Kocaalp-NTV
  • Melike Çelik-Haber Global
  • Merve Bilge Atalay-TV360
  • Merve Maviş Sunay-24TV
  • Merve Yıldırım-Fox
  • Mine Uzun-CNN Türk
  • Müge Anlı-atv
  • Müge Dağıstanlı Erdoğan ve Gülşen Yüksel Salt-Kanal D
  • Müge Uzel-Kanal D
  • Nergis Kumbasar-Star
  • Nevra Öner-Haber Global
  • Nursel Ergin-Star
  • ÖZGE ŞAHİN-TV360
  • Özge Ulusoy-Kanal D
  • Özge Ulusoy-Show TV
  • Özge Uzun-Haber Global
  • Özlem Tunca Esirgenç-Kanal 7
  • Pelin Çift-TRT1
  • Saynur Tezel-Haber Global
  • Seda Öğretir-NTV
  • Seda Sayan-TV8
  • Seda Selek-Haber Global
  • Selda Atalay-Ülke TV
  • Selda Hasret Aslan-TV360
  • Senem Toluay Ilgaz-Haber Global
  • Seray Sever-TV8
  • Sevilay Öztürk-CNN Türk
  • Süheyla Demir-Haber Global
  • Şule Zeybek-Kanal D
  • Tanem Sivar-Kanal D
  • Tuba Akıncı-TV360
  • Tuğçe Kurt-TV360
  • Tülin Şahin-Star
  • Yıldız Yakar-TV360
  • Zahide Yetiş-Show TV
  • Zeynep Türkoğlu-24TV
  • Zuhal Topal-Fox

2019 EN İYİ ERKEK SUNUCU ADAYLARI

  • Abbas Güçlü-Kanal D
  • Acun Ilıcalı-TV8
  • Ali İhsan Varol-teve2
  • Alp Kırşan-Star
  • Alper Ateş-TV360
  • Arda Türkmen-Kanal D
  • Ayhan Sicimoğlu-Kanal D
  • Birol Güven-TV360
  • Bora Balar-Haber Global
  • Bünyamin Sürmeli-CNN Türk
  • Can Karadut-Ulusal
  • Cem Kılıç-NTV
  • Cem Seymen-CNN Türk
  • Cengiz Semercioğlu-TV100
  • Emrah Çakmak-Haber Global
  • Emre Altuğ-TRT1
  • Emre Dorman-Haber Global
  • Emre Karayel-Kanal D
  • Engin Altan Düzyatan-TRT1
  • Enis Arıkan-Kanal D
  • Erdoğan Aktaş-Haber Global
  • Erhan Ertürk-Haber Global
  • Erkan Şamcı-TV360
  • Ersin Düzen-TRT Spor
  • Eser Yenenler-TV8
  • Faruk Demirel-Haber Global
  • Fatih Ürek-Kanal D
  • Gökhan Dinç-Haluk Yürekli-TV360
  • Güneri Cıvaoğlu-CNN Türk
  • Güven İslamoğlu-CNN Türk
  • Hakan Çelik-CNN Türk
  • Hakan Hatipoğlu-TV8
  • Hakan Ural-TV8
  • İlker Ayrık-Fox
  • Koray Şerbetçi-24TV
  • Kürşat-Kanal 7
  • Lokman Dağ-TV360
  • Mehmet Fatih Çıtlak-Kanal D
  • Mehmet Gürs-NTV
  • Mesut Yar-TV360
  • Murat Ceylan-TV8
  • Murat Öztürk-24TV
  • Murat Üzel-Haber Global
  • Murat Yıldırım-atv
  • Mustafa Akgül-TV360
  • Mustafa Yıldız-Ülke TV
  • Nihat Hatipoğlu-atv
  • Okan Bayülgen-TV100
  • Onur Atilla-Show TV
  • Onur Buldu-Star
  • Onur Büyüktopçu-Show TV
  • Onur Tuğrul-Haber Global
  • Op.Dr. C.Genco Çetinkanat-Kanal D
  • Orkun Ün-TV8
  • Osman Girgin-Haber Global
  • Osman Müftüoğlu-NTV
  • Prof. Dr Cenk Şen-Kanal D
  • Saffet Emre Tonguç-NTV
  • Saffet Üçüncü-NTV
  • Serdar Akdoğar-Haber Global
  • Serkan Korkmaz-A spor
  • Sinan Çalışkanoğlu-Fox
  • Şinasi Yurtsever-Fox
  • Şoray Uzun-TRT1
  • Ufuk Özkan-TRT1
  • Vahe Kılıçarslan-Star
  • Yasin Esirgenç-Kanal 7

2019 YILIN ŞARKISI ADAYLARI

  • Ajda Pekkan (Canın Sağolsun)
  • Anıl Piyancı-Zeynep Bastık (Bırakman Doğru mu?)
  • Aybüke Albere (Ne Diyorsan)
  • Aydilge (Hayat Şaşırtır)
  • Ayşe Hatun Önal (Katakulli)
  • Bahadır Tatlıöz-ENBE-Pınar Süer (Sancı)
  • Ben Fero (Biladerim İçin)
  • Ben Fero (Demet Akalın)
  • Berkay (Ayrılmam)
  • Bora Duran (Sana Doğru)
  • Burcu Güneş (Ufo)
  • Çağla (Saz mı Caz mı)
  • Can Bonomo (Bardak Taşıyor)
  • Cem Belevi (Bundan Sonra)
  • Demet Akalın (Napıyosan Yap)
  • Derya Uluğ (Ah Zaman)
  • Ece Seçkin (Geçmiş Zaman)
  • Ece Toprak-Selda Bağcan (Yalan Dünya)
  • Edis (Bana Ne)
  • Elanur (Bela)
  • Ersay Üner (Nokta)
  • Ezhel-Felaket
  • Fatma Turgut (Bir Varmış Bir Yokmuş)
  • Feride Hilal Akın (Yok Yok)
  • Funda Arar (Bakma Bana Öyle)
  • Funda Arar (Çık Aradan)
  • Gaye Su Akyol-İstikrarlı Hayal Hakikattir
  • Göksel (Bu da Geçecek)
  • Göksel (Hiç Yok)
  • Gülşen (Bir ihtimal Biliyorum)
  • Hakan Tunçbilek-Feride Hilal Akın (Neler Olacak)
  • Hande Ünsal (Nerdesin)
  • Hande Yener (Krema)
  • İlyas Yalçıntaş (Şehrin Yolu)
  • İrem Derici (Acemi Balık)
  • İrem Derici (Meftun)
  • Killa Hakan-Ceza-Ezhel-Ben Fero (Fight Kulüp)
  • Koray Avcı (Kim Bilir)
  • Mabel Matiz (Çukur)
  • Mabel Matiz (Mendilimde Kırmızım Var)
  • Mero (Olabilir)
  • Merve Özbey (Yaramızda Kalsın)
  • Murat Boz (Aşk Bu)
  • Murat Dalkılıç (Son Liman)
  • Mustafa Sandal (Masum Gibi)
  • Nilüfer (Tik Tak)
  • Norm Ender (Mekanın Sahibi)
  • Ozan Doğulu-Cem Belevi (Elizabeth)
  • Özgün (Aşık)
  • Rafet El Roman feat. Derya (Unuturum Elbet)
  • Reynmen (Ela)
  • Şahin Kendirci (Adana’ya Gel Gidek)
  • Serdar Ortaç (Sürgün)
  • Sıla (Karanfil)
  • Simge (Aşkın Olayım)
  • Sinan Akçıl-Ferah Zeydan (Mucize)
  • Şura İskenderli (Bir Daha Yak)
  • Tuğba Yurt (Masal)
  • Yalın (Deva Bize Sevişler)
  • Yüzyüzeyken Konuşuruz (Boş Gemiler)
  • Zeynep Bastık (Her Yerde Sen)
  • Ziynet Sali (Bana da Söyle)

2019 EN İYİ SPOR PROGRAMI ADAYLARI

  • 90’a: Serkan Korkmaz-Daimi Konuklar: Hıncal Uluç, Kemal Belgin, Güven Taner–A Spor-
  • 90+- Nebil Evren, Ali Ece- NTV
  • Alo beIN- Çağın Özge Özkul-Beinsports
  • beIN Asist- Güntekin Onay- Beinsports
  • beIN Bugün: Şükran Albayrak ve Osman Sakallıoğlu- Beinsports
  • beIN Euroleague- Beinsports
  • beIN Final-Şansal Büyüka, Mehmet Demirkol ve Tümer Metin
  • beIN Haftasonu- Beinsports
  • Beyaz Futbol-Ertem Şener-Sinan Engin-Ahmet Çakar-Abdülkerim Durmaz-Beyaz TV
  • Emre Tilev ile Taraflı-TV100
  • Fransa’dan Futbol: Serkan Akcan ve Murat Yenersoy- Beinsports
  • Futbol Aktüel- Yusuf Kenan Çalık-NTV
  • Gol- Emek Ege-NTV
  • Gündem Spor-Uğur Meleke-Cem Yılmaz- CNN Türk
  • Haftanın Gündemi-Önder Özen ve Burak Ölmez- Beinsports
  • İngiltere’den Futbol: Hakan Güleç ve Doruk Keskin- Beinsports
  • İspanya›dan Futbol-Özkan Öztürk ve Kaan Bora- Beinsports
  • İtalya’dan Futbol-Mustafa İyi ve Bülent Timurlenk- Beinsports
  • Kontra-Onur Tuğrul-Haber Global
  • Maç Sabahı- Beinsports
  • Pazar Akşamı Futbol-Damla Uğurtürk, Tayfun Bayındır, Serdar Ali Çelikler, Bülent Yıldırım- CNN TÜRK
  • Sabri Ugan ile Maç Yeni Başlıyor-TGRT
  • SPOR GECESİ-GÖKHAN DİNÇ-HALUK YÜREKLİ-TV360
  • Spor Saati-Habertürk
  • Sporun Not Defteri- Tuğba Dural-NTV
  • Stadyum- Ersin Düzen- Ali Gültiken-Tümer Metin TRT Spor
  • Takım Oyunu- Serkan Korkmaz-Daimi konuklar: Erman Toroğlu, Reha Kapsal, Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç-A Spor
  • Takvim Yaprakları- TRT Spor
  • Yüzde 100 Futbol- Rıdvan Dilmen, Murat Kosova-NTV

2019 EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN ŞARKICI ADAYLARI

  • Alya
  • Aybüke Albere
  • Aybüke Poçan
  • Barlas Tan Özemek
  • Can Baydar
  • Can Ozan
  • Dilan Demirel
  • Dilhan Şeşen
  • Elif Buse Doğan
  • Esra Lora
  • Feride Hilal Akın
  • Furkan Özsan
  • Gökcan Sanlıman
  • Gökçe Bahadır
  • Güntaç Özdemir
  • Hakan Bahar
  • Melike Şahin
  • Melisa Uzunarslan
  • Mero
  • Rabia Tunçbilek
  • Reynmen
  • Şahin Kendirci
  • Simge Pınar
  • Sırma
  • Ufuk Beydemir
  • Veysel Mutlu
  • Zeynep Bastık

2019 EN İYİ DJ ADAYLARI

  • Ali Kuru
  • Arem Özgüç-Arman Aydın
  • Cüneyt Çilingiroğlu
  • Deeperise
  • Dj Tarkan
  • Doğuş Çabakçor
  • Ece Toprak
  • Emrah Karaduman
  • Hey!Douglas
  • İlkay Şencan
  • Mahmut Orhan
  • Mert Aydın
  • Murat Topuz
  • Ozan Doğulu
  • Suat Ateşdağlı
  • Yusuf Can Kurt

2019 EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI ADAYLARI

  • Bloomberg Ht Lıfe-Bloomberg
  • Bloomberg Ht Magazin-Bloomberg
  • Canlı Masa-Uçankuş TV
  • Cumartesi Sürprizi– Show TV
  • Dizi TV-atv
  • Hey Canlı – Show TV
  • HT Kulüp-Bloomberg
  • Magazin D Cumartesi-Kanal D
  • Magazin D Pazar-Kanal D
  • Magazin D Yaz-Kanal D
  • Magazin Hattı-TV100
  • Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa-Kanal D
  • Pazar Sürprizi– Show TV
  • Söylemezsem Olmaz-Beyaz TV

2019 EN İYİ PROJE ADAYLARI

  • 15 Temmuz Şehitlik ve Kahramanlık Marşları
  • Ahmet Selçuk İlkan-Unutulmayan Şarkılar Vol 2
  • Alya-Kupalara Layıksın Sen
  • Aşkın’ın Şarkıları
  • Aykut Gürel Presents-Bergüzar Korel
  • Aykut Gürel Presents-Gökçe Bahadır
  • Berkay-İz
  • Erdem Yener-Film Olmuş Şarkılar
  • Erol Evgin-Altın Düetler 2
  • İlhan Şeşen-Hediyem
  • Limak Filarmoni Orkestrası-Zeki Müren Şarkıları
  • Mor ve ötesi-Senfonik
  • Muazzez Abacı ‘Sezen’imin Şarkıları’
  • Nev-Bir Nev-i Alaturka
  • Sina Koloğlu-Geceden Sabaha
  • Taci Uslu-Uslu Şarkıları
  • Taner Öngür-43,75-Asri Sada
  • Teoman-Koyu Antoloji
  • Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları 2
  • Yaşar Gaga-Alakasız Şarkılar Vol 2
  • Yavuz Akyazıcı Project-Turkish Standards Vol 3

2019 EN İYİ RAP SANATÇISI ADAYLARI

  • 90BPM
  • Ados
  • Aga B
  • Ağaçkakan
  • Allame
  • Anıl Piyancı
  • Ayben
  • Baneva
  • Bege
  • Ben Fero
  • Ceza
  • Delaredo
  • Ethnique Punch
  • Evren Besta
  • Eypio
  • Ezhel
  • F.A.
  • Fuat
  • Gazapizm
  • Hidra
  • İstanbul Trip
  • Joker
  • Kamufle
  • Kayra
  • Keişan
  • Kezoo
  • Khontkar
  • Killa Hakan
  • Kodes
  • Kst
  • Norm Ender
  • Önder Şahin
  • Ozbi
  • Patron
  • Radikal
  • Sagopa Kajmer
  • Şam
  • Şanışer
  • Sayedar
  • Şehinşah
  • Sokrat ST
  • Tahribat-ı İsyan
  • Tankurt Manas
  • Xir

2017 – 2018 45. Pantene Altın Kelebek Ödüllerini Kimler Almıştı?

pantene-altın-kelebek-ödüllerini-kimler-aldı-2018

EN İYİ HABER PROGRAMI : AHMET HAKAN

EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU : CEM ÖĞRETİR (atv Haber)

EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU : BUKET AYDIN

EN İYİ DİZİ : ÇUKUR / KEREM ÇATAY VE PELİN DİŞTAŞ

ONUR ÖDÜLÜ : TÜRKER İNANOĞLU

25.YIL ÖZEL ÖDÜLÜ : KENAN DOĞULU

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU: ÇAĞLAR ÇORUMLU

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : PINAR ALTUĞ

EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ : ÇOCUKLAR DUYMASIN / BİROL GÜVEN

EN İYİ ÇOCUK OYUNCU : ALİ SEMİ SEFİL, KÜBRA SÜZGÜN, DEMİR BİRİNCİ

EN İYİ ERKEK SUNUCU : ACUN ILICALI

EN İYİ KADIN SUNUCU : MÜGE ANLI

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ : CEM YILMAZ

ONUR ÖDÜLÜ : CÜNEYT ARKIN

ONUR ÖDÜLÜ: GÖKÇEN KAYNATAN

ONUR ÖDÜLÜ: NİLÜFER

ONUR ÖDÜLÜ: SILA

EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI : FATİH ÜREK

EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI : MÜGE VE GÜLŞEN’LE 2. SAYFA

EN İYİ YARIŞMA : ALİ İHSAN VAROL

EN İYİ PROJE : YILDIZ TİLBE

EN İYİ POP MÜZİK KADIN : ALEYNA TİLKİ

EN İYİ KLİP : HADİSE – FARKIMIZ VAR

AZERBAYCAN YILIN KADIN SANATÇI ÖDÜLÜ : AYGÜN KAZIMOVA

EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ ERKEK : HAKAN ALTUN

EN İYİ FANTEZİ MÜZİĞİ KADIN : SİBEL CAN

ONUR ÖDÜLÜ : MÜSLÜM GÜRSES (Ödülü Muhterem Nur aldı)

EN İYİ SENARİST : AYŞE FERDA ERYILMAZ,NEHİR ERDEM / SEN ANLAT KARADENİZ

EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ : TOYGAR IŞIKLI / ÇUKUR

EN İYİ YÖNETMEN : OSMAN SINAV, EMRE KABAKUŞAK, YUSUF ÖMER SINAV /SEN ANLAT KARADENİZ

EN İYİ İNTERNET DİZİSİ : Fİ

EN İYİ SPOR PROGRAMI : YÜZDE YÜZ FUTBOL / RIDVAN DİLMEN MURAT KOSOVA

EN İYİ HALK MÜZİĞİ ERKEK : MÜMİN SARIKAYA

EN İYİ HALK MÜZİĞİ KADIN : SEVCAN ORHAN

EN İYİ MÜZİK GRUBU : ATHENA

YILIN ŞARKISI : GAZAPİZM – HEYECANI YOK

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN : EZHEL

EN İYİ YOUTUBER: ORKUN IŞITMAK

EN İYİ DJ : MAHMUT ORHAN

EN İYİ YOUTUBER : ORKUN IŞITMAK

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ : ERKENCİ KUŞ / FARUK TURGUT

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU : CAN YAMAN

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU : DEMET ÖZDEMİR

EN İYİ DİZİ ÇİFTİ : İREM HELVACIOĞLU-ULAŞ TUNA ASTEPE

EN İYİ ERKEK OYUNCU : ARAS BULUT İYNEMLİ

EN İYİ KADIN OYUNCU : ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: