Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezonda Yeni Giren Oyuncular

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Diziye Kimler Girdi Kimler…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZONDA YENİ GİREN OYUNCULAR

Televizyonda yayınlanan ve kadrosuna girip çıkan pek çok oyuncunun olduğu dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosuna 2018-19 sezonunda da yeni oyuncular katılıyor. Bu yıl 4. Sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan izlenme rekorları kıran fenomen dizi EDHO’nun sezon finalinde Deniz Çakır, Olgun Şimşek gibi başarılı oyuncular dizinden ayrılmıştı. Peki, 4. Sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  Yeni Giren Oyuncular Kimler? Hangi karakteri canlandıracaklar.

4. SEZONDA EDHO YENİ GİREN OYUNCULAR VE KARAKTERLERİ

EDHO 4. Sezonda diziye katılan oyuncular listesi şöyle sıralanmaktadır.

HÜSEYİN AVNİ DANYAL / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TUFAN AĞA

eşkıya tufan - Hüseyin Avni Danyal

Trabzon 1962 doğumlu olan Hüseyin Avni Danyal, Kurtlar Vadisi dizisinde herkesin aklında yer eden Yıldız karakterini canlandırmıştır. Geçtiğimiz sezonlarda Siyah İnci, Şahsiyet ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol almıştır. Danyal, yaz sezonunda TRT1’de başlayan Elimi Bırakma dizisinde de konuk oyuncu olarak rol almıştır.

EDHO TUFAN KİMDİR?

Tufan, Hızır Reisin sevdiği adam ve dostudur. Silah ticareti yapar. Orhan’ın babası olan Tufan Ağa, adamı buz dolabına koyup dondurarak yaptığı işkence tekniği ile tanınır.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BORAN

eşkıya boran - mustafa üstündağ

Mersin 1977 doğumlu olan Mustafa Üstündağ, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinden tiyatro eğitimi alan Üstündağ, Merhamet dizisindeki Recep karakteri ile oyunculuk kariyerinde önemli bir başarıya imza atmıştır. 2010 yılında kendisi gibi Ecem Özkaya ile evlenen Mustafa Üstündağ’ın bir erkek çocuğu vardır. Geçtiğimiz sezonlarda Tehlikeli Karım, Çukur, Bana Sevmeyi Anlat , Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Kanunu gibi pek çok dizide oynamıştır.

EDHO BORAN KİMDİR?

EDHO’da Ortadoğulu bir iş adamı olarak karşımıza çıkan Boran, İstanbul’da bavul ticareti yapmaktadır. Oldukça zengin ve mert bir adam olan Boran, İlyas’ın arkadaşıdır. Kendisini işçi olarak görür ve dizide emekçi olduğunun altını çizdiği sözleriyle ön plana çıkar.

TEFİK ERMAN KUTLU / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TEKİN 

Eşkıya Tekin - Tevfik Erman Kutlu

1079 doğumlu olan Tefik Kutlu Erman, da daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde karşımıza çıkmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu 260. Bölümde diziye dahil olan Erman, dizide Tufan karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu geçtiğimiz sezonlarda; İçerde (Barbaros) ve Şavaşçı dizisinde Çeto karakterini oynamıştır.

EDHO TEKİN KİMDİR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 2018-19 yeni sezonunda dahil olan Tekin, Boran’ın sadık adamıdır. Sorunları çözmedeki tez canlılığı ile öldürme konusunda üzerine yoktur.

BERK DEMİRGÜNEŞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ORHAN

eşkıya orhan - Berk Demirgüneş

1994 doğumlu olan Berk Demirgüneş, Radyo Televizyon öğrencisidir. Reklam dizi oyunculuğu yanı sıra modellik de yapmaktadır. En son Adı Efsane dizinde karşımıza çıkan Demirgüneş, Dominos Pizza reklamında da oynamıştır.

EDHO ORHAN KİMDİR?

EDHO dizisinde yer alan yeni karakterlerden birisi olan Orhan,  Tufan Ağanın oğludur. Tufan Ağanın aynı zamanda yardımcısı da olan Orhan, Hızır Reis tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahiptir.

BİREN ERGİN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CEMRE

eşkıya cemre - Biren Ergin

İstanbul 1982 doğumlu olan Biren Engin, daha önce Kırgın Çiçekler (Banu), Kayıtdışı gibi dizilerde rol almış olup Londra’da oyunculuk eğitimi almıştır.

EDHO CEMRE KİMDİR?

Dizide İlyas’ın kız arkadaşı Avukat Özgür’ün ablası olan Cemre, aynı zamanda Tipi’nin sadık dostu Ateş’in kız arkadaşıdır. Hayriye Anne Ateş ve Cemre’yi evlendirmek istemektedir. Bu durum gerçekleşirse Ateş ve İlyas bacanak olacaklardır.

SELİN IŞIK / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ

eşkıya selin ışık

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizine yeni sezonda katılacak olan oyunculardan birisi de Selin Işık, 1987 İzmir doğumlu olan Işık, Radyo Televizyon Bölümü mezunu olup şu an 31 yaşındadır. Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ile yıldızı parlayan genç oyuncu, FOX’nin günlük dizisi Esaretim Sensiz dizisinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Işık, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah İnci dizisinde rol almıştı.

CANSU MELİS KARAKUŞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ MELTEM

eşkıya meltem - Cansu Melis Karakuş

EDHO yeni oyuncuları arasında yer alan Cansu Melis Karakuş, 1991 doğumludur. 2014 Best Model Of Turkey birincisi olan Karakuş, sosyoloji mezunudur. Dizi oyunculuğu için dersler alan Cansu Melis Karakuş şu an 27 yaşındadır.

EDHO  MELTEM KİMDİR?

Dizide Çakır Reis’in yeğeni Alparslan’ın sevgilisi rolünü yapacak. Dikkat çekici bir güzelliği olan Meltem, aslında gerçekte Alparslan’ın sevgilisi değildir. Gerçekte Türk İstihbaratının en gözde ajanlarından birisi olan Meltem Alparslan’ın yalanını çevirmek için gelmiştir.

SU ŞANAD / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİDAN 

eşkıya fidan - Su Şanad

1990 doğumlu olan Su Şanad, Kadir Has Ünivesitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü Mezunudur. Daha önce No 309, Huzurum Kalmadı, Merhaba Hayat gibi dizilerde rol almıştır.

EDHO FİDAN KİMDİR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda yer alan Fidan, Lütfiye’den sonra Çakırbeylilerin yeni hizmetçisidir.

NİZAM NAMİLDAR / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ iZZET

eşkıya izzet - Nizam Namildar

Geçtiğimiz sezon İsimsizler dizisinde Fikret / Afran isminde bir istihbarat ajanını canlandıran Nizan Namildar, pek çok projede yer alan deneyimli bir tiyatrocudur.

 EDHO İZZET AĞA KİMDİR?

EDHO 4. Sezonda masaya dahil olan İzzet, aslında masadakilerin kuyusunu kazan bir ağadır. Zeki biri olan İzzet, Çakırbeylilerle olan savaşını tuttuğu kiralık katil yoluyla yürütür. Hızır Reis’in yeni sezonda bir numaralı düşmanı haline gelecek olan İzzet Ağa, Fuat’la işbirliği içerisinde hareket eder.

TUNCA AYDOĞAN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ MUZİ

eşkıya muzi - tunca aydoğan

Tunca Aydoğan, Yılan Hikayesi dizisinde Kürşat karakterine verdiği hayatla efsane olmayı başarmış bir ünlü oyuncudur. Deneyimli bir tiyatrocu olan Tunca Aydoğan, 10 Haziran 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro; Fotoğraf ve Resim Bölümü mezunudur.

EDHO MUZİ KİMDİR?

İzzet Ağa, Çakırbeyliler ile bireysel savaşa girmekten çekindiği için Muzi’yi bu görev için tutmuştur. Muzi bir nevi İzzet’in köpeğidir. Azılı bir paralı katil olan Muzi, aynı zamanda sinsi bir yılandır. İlk hedefi ise Alparslan’ı öldürmektir.

TEKİN TEMEL / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FUAT

eşkıya fuat - tekin temel

Yeni sezonda hikayeye dahil olan karakterlerden birisini oynayacak olan Tekin Temeli 1968 Manisa Akhisar doğumludur. Daha çok günlük dizilerde tanınan Temel, Aşk ve Günah dizisinde hafızalara yer etmiştir. Son olarak; Acı Hayat, Sevdaluk  ve İntikam gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır.

EDHO FUAT KİMDİR?

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 4. Sezonda diziye giren Fuat karakteri, masada ortalığı karıştıracak gözünü para bürümüş bir adamdır. Tufan ve İzzet Ağa’nın yanında olan Fuat, Hızır Reise düşmandır.

ORHAN EŞKİN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SİNAN

eşkıya sinan - orhan eşkin

Daha önce İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde oynayan Orhan Eşkin, yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Sinan karakteri ile karşımıza çıkacak. 1 Ocak 1977 Bursa doğumlu olan Orhan Eşkin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

EDHO SİNAN KİMDİR? 

Hem masada hem de İzzet’in adamı olan Sinan, aynı zamanda İzzet Ağa’nın pis işlerini yapmaktadır. Ölmek ve öldürmekten korkmayan Sinan, Fuat ve İzzet Ağa ile masanın aynı tarafındadır.

MEHMET ULAY – EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FEDAİLER

eşkıya fedailer - mehmet ulay

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda diziye dahil olan Mehmet Ulay, 1947 Antalya doğumludur. Uzun yıllardır sinema filmi ve tiyatroda rol alan Mehmet Ulay, son olarak TRT1 de yayınlanan Baba Camdır dizisinde oynamıştır.

EDHO FEDAİLER KİMDİR?

Çakırbeyli Ailesinin eski bir dostu olarak karşımıza çıkan Fedailer, kendilerini eşkıyalara karşı onlara fedailik yapan isimler ve makamlar olarak tanıtır. Alparslan’ın babanasının dostu olduğunu söyleyen kişi, onun eline bir kağıt vererek ezberlemesini ve başı sıkıştığında da kendisini aramasını söyler.

İSMAİL FİLİZ

eşkıya ismail filiz

EDHO yeni sezonda oyuncu kadrosuna katılacağı belirtilen oyunculardan birisi olduğu belirtilen İsmail Filiz, 1980 Çankırı doğumludur. Başkent Üniversitesi mezunu olan Filiz’in yıldızı ATV’de yayınlanan Ezel dizisi ile parlamıştır. Son olarak Milat dizisinde Yağız Ali karakterine hayat veren İsmail Filiz’in dizide hangi karakteri oynayacağı şu an için netlik kazanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. SEZONDA GİREN OYUNCULAR İÇİN TIKLAYIN…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZON İLK BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: