Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon Yeni Giren Oyuncular 2018

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz da Diziye Kimler Girdi Kimler!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZONDA YENİ GİREN OYUNCULAR

Televizyonda yayınlanan ve kadrosuna girip çıkan pek çok oyuncunun olduğu dizilerden birisi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz oyuncu kadrosuna 2018-19 sezonunda da yeni oyuncular katılıyor. Bu yıl 4. Sezonu ile ekranlara gelmeye başlayan izlenme rekorları kıran fenomen dizi EDHO’nun sezon finalinde Deniz Çakır, Olgun Şimşek gibi başarılı oyuncular dizinden ayrılmıştı. Peki, 4. Sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  Yeni Giren Oyuncular Kimler? Edho yeni oyuncular hangi karakteri canlandıracaklar.

4. SEZONDA EDHO YENİ GİREN OYUNCULAR VE KARAKTERLERİ

2018 -2019 EDHO 4. Sezonda diziye katılan oyuncular listesi yenilenerek şöyle sıralanmaktadır.

RAMAZAN KALYONCU / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ LAZ İSA

eşkıya laz isa

Survivor 2018 ve Göz 6 yarışma programlarında karşımıza çıkan Ramazan Kalyoncu, ilk oyunculuk deneyimi olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Laz İsa olarak karşımıza çıkıyor.  Nisan 1990 Rize doğumlu olan Kalyoncu Best Model Of Turkey’de 3. olmuştur. Sporun çok farklı dalı ile ilgilenmiştir. Best Model Of Turkey’de 3. olduktan sonra TV8’de yayınlanan Survivor  ve Göz6 yarışma programlarında yer almıştır.

EDHO LAZ İSA – EŞKIYA LAZ İSA KİMDİR?

Ramazan Kalyoncu Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da Hızır Reis’in ekibinde yer alan Laz İsa karakteriyle karşımıza çıkacak.

NUMAN ÇAKIR / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SULTAN 

eşkıya dünyaya hükümdar olmaz sultan

Ramazan Kalyoncu, 1970 Düzce doğumludur. Karagümrük Spor’da profesyonel olarak futbol oynamıştır. Kendisini her anlamda oyunculuğun içerisinde bulan Kalyoncu, birçok tiyatro okulunda eğitim almıştır. Canlandırdığı karakterlerdeki başarısı nedeniyle dizi ve film sektörünün aranan isimlerinden birisi olmuştur. Oyunculuk kariyerine Üvey Baba dizisiyle başlamıştır. En Son Babalar Duyar dizisinde hayat verdiği Mahmut karakteriyle hafızalara kazınmıştır.

EDHO SULTAN – EŞKIYA SULTAN KİMDİR? 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon 115. Bölümde diziye dahil olan Sultan, İzzet’in sokaklardaki adamı ve baş hapçısıdır ve bu sektörü tek başına idare etmektedir. Sultan dizide Hızır ile İzzet arasında piyon görevi görecek. En yakın adamı Erdal’la it mafyasının başındadır. Herkes onu Sultan Ağa olarak çağırmaktadır.

ORHAN BIYIKLI / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 

eşkıya orhan bıyıklı

 

Orhan Bıyıklı, 26 Ekim 1985 İzmit’de (Kocaeli) doğmuştur. Lise eğitimini Namık Kemal Lisesinde tamamlayan Bıyıklı, okuduğu dönemlerde pek çok tiyatro oyununda oynamıştır. Daha sonra Şehir Tiyatrolarında oynamaya başlamış ve İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Orhan Bıyıklı Kurtlar Vadisi Pusu, Küçük Gelin, Sırlar Dünyası, Hayat Bilgisi, Büyük Buluşma, Beşinci Boyut, Küçük Kadınlar, Ömre Bedel, Kollama, Tek Türkiye, Şevkat Tepe, Nizama Adanmış Ruhlar ve Sungurlar gibi dizilerle tanınmaktadır.

CENK HAKAN KÖKSAL / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CENGİZ

eşkıya cengiz

Cenk Hakan Köksal, Ocak 1982 Erzincan doğumlu ve Konservatuvar mezunudur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 4. Sezon 111. Bölümde Cengiz karakteri olarak dahil olmuştur.  2008 yılında Arka Sokaklar dizisinde bölüm oyuncusu olarak oyunculuk kariyerine başlayan Cenk Hakan Köksal, 2015 yılında “Gamsız Hayat”, 2016 yılında “1 Kezban 1 Mahmut Yollarda” isimli filmde karşımıza çıkmıştır.

EDHO – EŞKIYA CENGİZ KİMDİR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 4. Sezon 111. Bölümde dahil olan Cengiz, Özlem’in abisidir. Alparslan’ın Özleme olan ilgisinden faydalanmak için Alparslan’dan iş ister. Alpaslan, 4. Yeni Sezonda amcalarından ayrı bir oluşumun içerisindedir. Bu şekilde Çakırbeyli ailesine gelen ya da gelebilecek tehlikeleri önceden önlemeye çalışmaktadır. Fedailiği kabul eden Alparslan’ın kurduğu ekipte Cengiz’de yer almaktadır.

SEDAT ERDİŞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SEYRAN

eşkıya seyran gerçek adı

Sedat Erdiş, 1973 Samsun doğumludur. İstanbul’da eğitim gören Sedat Erdiş, daha sonra 1988 yılında Samsun’a geri dönmüştür. Samsun’da tiyatro bölümünde diksiyon ve sahne sanatları eğitimi aldıktan sonra Samsun’da Devlet Bale Müdürlüğünde sözleşmeli olarak çalışmıştır. Pek çok reklam silmi, dizi ve sinema filminde rol almıştır.

EDHO – EŞKIYA SEYRAN KİMDİR?

Eşkıya Seyran, Devran’ın abisidir. Devran’dan kalan malın taksimini yapmak için gelmiştir. Tufan Ağa Seyran’a pay vermiştir. Böylece Seyran ve Tufan’ın ortaklığı başlamıştır. Hızır Reis kestiği bu racon ile Seyran’dan bir karşılık beklemektedir.

KADİR ERENCE / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ KEMAL

kadir erence eşkıya kemal

Kadir Erence. Beykent Üniversitesi mezunudur. Vatanım Sensin, Yalaza dizileri dışında tiyatro oyunlarında rol almıştır.

EDHO – EŞKIYA KEMAL KİMDİR?
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 4. Sezonda dahil olan yan karakterlerden birisi olan Kemali, dizisinde İzzet Ağa’nın  adamlarından birisidir. Meryem’in ve oğlunun ölmesiyle artık kaybedecek bir şeyi kalmayan Hızır’ın gözü hiçbir şeyi görmemektedir. İşin içerisine Mosat gibi istihbarat örgütlerin de dahil olmasıyla olay oldukça karmaşık bir hal alır. Bu sırada Eşkıya Kemal diziye dahil olur.

HÜSEYİN AVNİ DANYAL / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TUFAN AĞA

eşkıya tufan - Hüseyin Avni Danyal

Trabzon 1962 doğumlu olan Hüseyin Avni Danyal, Kurtlar Vadisi dizisinde herkesin aklında yer eden Yıldız karakterini canlandırmıştır. Geçtiğimiz sezonlarda Siyah İnci, Şahsiyet ve Cesur Yürek gibi dizilerde rol almıştır. Danyal, yaz sezonunda TRT1’de başlayan Elimi Bırakma dizisinde de konuk oyuncu olarak rol almıştır.

EDHO – EŞKIYA  TUFAN KİMDİR?

Tufan, Hızır Reisin sevdiği adam ve dostudur. Silah ticareti yapar. Orhan’ın babası olan Tufan Ağa, adamı buz dolabına koyup dondurarak yaptığı işkence tekniği ile tanınır.

MUSTAFA ÜSTÜNDAĞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ BORAN

eşkıya boran - mustafa üstündağ

Mersin 1977 doğumlu olan Mustafa Üstündağ, Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara kazınmıştır. Müjdat Gezen Sanat Merkezinden tiyatro eğitimi alan Üstündağ, Merhamet dizisindeki Recep karakteri ile oyunculuk kariyerinde önemli bir başarıya imza atmıştır. 2010 yılında kendisi gibi Ecem Özkaya ile evlenen Mustafa Üstündağ’ın bir erkek çocuğu vardır. Geçtiğimiz sezonlarda Tehlikeli Karım, Çukur, Bana Sevmeyi Anlat , Muhteşem Yüzyıl Kösem, Aşkın Kanunu gibi pek çok dizide oynamıştır.

EDHO – EŞKIYA BORAN KİMDİR?

EDHO’da Ortadoğulu bir iş adamı olarak karşımıza çıkan Boran, İstanbul’da bavul ticareti yapmaktadır. Oldukça zengin ve mert bir adam olan Boran, İlyas’ın arkadaşıdır. Kendisini işçi olarak görür ve dizide emekçi olduğunun altını çizdiği sözleriyle ön plana çıkar.

TEFİK ERMAN KUTLU / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ TEKİN 

Eşkıya Tekin - Tevfik Erman Kutlu

1079 doğumlu olan Tefik Kutlu Erman, da daha önce Kurtlar Vadisi dizisinde karşımıza çıkmıştır. Kurtlar Vadisi Pusu 260. Bölümde diziye dahil olan Erman, dizide Tufan karakterini canlandırmıştır. Başarılı oyuncu geçtiğimiz sezonlarda; İçerde (Barbaros) ve Şavaşçı dizisinde Çeto karakterini oynamıştır.

EDHO – EŞKIYA TEKİN KİMDİR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisine 2018-19 yeni sezonunda dahil olan Tekin, Boran’ın sadık adamıdır. Sorunları çözmedeki tez canlılığı ile öldürme konusunda üzerine yoktur.

BERK DEMİRGÜNEŞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ORHAN

eşkıya orhan - Berk Demirgüneş

1994 doğumlu olan Berk Demirgüneş, Radyo Televizyon öğrencisidir. Reklam dizi oyunculuğu yanı sıra modellik de yapmaktadır. En son Adı Efsane dizinde karşımıza çıkan Demirgüneş, Dominos Pizza reklamında da oynamıştır.

EDHO – EŞKIYA ORHAN KİMDİR?

EDHO dizisinde yer alan yeni karakterlerden birisi olan Orhan,  Tufan Ağanın oğludur. Tufan Ağanın aynı zamanda yardımcısı da olan Orhan, Hızır Reis tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişiliğe sahiptir.

BİREN ERGİN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ CEMRE

eşkıya cemre - Biren Ergin

İstanbul 1982 doğumlu olan Biren Engin, daha önce Kırgın Çiçekler (Banu), Kayıtdışı gibi dizilerde rol almış olup Londra’da oyunculuk eğitimi almıştır.

EDHO – EŞKIYA CEMRE KİMDİR?

Dizide İlyas’ın kız arkadaşı Avukat Özgür’ün ablası olan Cemre, aynı zamanda Tipi’nin sadık dostu Ateş’in kız arkadaşıdır. Hayriye Anne Ateş ve Cemre’yi evlendirmek istemektedir. Bu durum gerçekleşirse Ateş ve İlyas bacanak olacaklardır.

SELİN IŞIK / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ ÖZLEM 

eşkıya selin ışık

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizine yeni sezonda katılacak olan oyunculardan birisi de Selin Işık, 1987 İzmir doğumlu olan Işık, Radyo Televizyon Bölümü mezunu olup şu an 31 yaşındadır. Çılgın Dershane Üniversite sinema filmi ile yıldızı parlayan genç oyuncu, FOX’nin günlük dizisi Esaretim Sensiz dizisinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Işık, son olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Siyah İnci dizisinde rol almıştı.

EDHO – EŞKIYA ÖZLEM KİMDİR?

Dizinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde Alparslan ile konuşmasından dolayı işten Cemre tarafından atılır. o Özlem’in işten atılması Alparslan’ın ilgisini çeker. Aralarında duygusal yakınlaşma başlar. Yeni sezonda Alparaslan ile aşk yaşayacak olan Özlem’in Cengiz adında sabıkalı bir abisidir vardır. Alparslan’ın ilgisi sonrasında ona aşık olur.

CANSU MELİS KARAKUŞ / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ MELTEM

eşkıya meltem - Cansu Melis Karakuş

EDHO yeni oyuncuları arasında yer alan Cansu Melis Karakuş, 1991 doğumludur. 2014 Best Model Of Turkey birincisi olan Karakuş, sosyoloji mezunudur. Dizi oyunculuğu için dersler alan Cansu Melis Karakuş şu an 27 yaşındadır.

EDHO – EŞKIYA MELTEM KİMDİR?

Dizide Çakır Reis’in yeğeni Alparslan’ın sevgilisi rolünü yapacak. Dikkat çekici bir güzelliği olan Meltem, aslında gerçekte Alparslan’ın sevgilisi değildir. Gerçekte Türk İstihbaratının en gözde ajanlarından birisi olan Meltem Alparslan’ın yalanını çevirmek için gelmiştir.

SU ŞANAD / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FİDAN 

eşkıya fidan - Su Şanad

1990 doğumlu olan Su Şanad, Kadir Has Ünivesitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü Mezunudur. Daha önce No 309, Huzurum Kalmadı, Merhaba Hayat gibi dizilerde rol almıştır.

EDHO – EŞKIYA FİDAN KİMDİR?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonda yer alan Fidan, Lütfiye’den sonra Çakırbeylilerin yeni hizmetçisidir.

NİZAM NAMİLDAR / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ iZZET

eşkıya izzet - Nizam Namildar

Geçtiğimiz sezon İsimsizler dizisinde Fikret / Afran isminde bir istihbarat ajanını canlandıran Nizan Namildar, pek çok projede yer alan deneyimli bir tiyatrocudur.

 EDHO – EŞKIYA İZZET AĞA KİMDİR?

EDHO 4. Sezonda masaya dahil olan İzzet, aslında masadakilerin kuyusunu kazan bir ağadır. Zeki biri olan İzzet, Çakırbeylilerle olan savaşını tuttuğu kiralık katil yoluyla yürütür. Hızır Reis’in yeni sezonda bir numaralı düşmanı haline gelecek olan İzzet Ağa, Fuat’la işbirliği içerisinde hareket eder.

TUNCA AYDOĞAN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ MUZİ

eşkıya muzi - tunca aydoğan

Tunca Aydoğan, Yılan Hikayesi dizisinde Kürşat karakterine verdiği hayatla efsane olmayı başarmış bir ünlü oyuncudur. Deneyimli bir tiyatrocu olan Tunca Aydoğan, 10 Haziran 1967 yılında Ankara’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro; Fotoğraf ve Resim Bölümü mezunudur.

EDHO – EŞKIYA MUZİ KİMDİR?

İzzet Ağa, Çakırbeyliler ile bireysel savaşa girmekten çekindiği için Muzi’yi bu görev için tutmuştur. Muzi bir nevi İzzet’in köpeğidir. Azılı bir paralı katil olan Muzi, aynı zamanda sinsi bir yılandır. İlk hedefi ise Alparslan’ı öldürmektir.

TEKİN TEMEL / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FUAT

eşkıya fuat - tekin temel

Yeni sezonda hikayeye dahil olan karakterlerden birisini oynayacak olan Tekin Temeli 1968 Manisa Akhisar doğumludur. Daha çok günlük dizilerde tanınan Temel, Aşk ve Günah dizisinde hafızalara yer etmiştir. Son olarak; Acı Hayat, Sevdaluk  ve İntikam gibi dizilerde önemli rollerde yer almıştır.

EDHO – EŞKIYA FUAT KİMDİR?

Eşkıya Dünya Hükümdar Olmaz 4. Sezonda diziye giren Fuat karakteri, masada ortalığı karıştıracak gözünü para bürümüş bir adamdır. Tufan ve İzzet Ağa’nın yanında olan Fuat, Hızır Reise düşmandır.

ORHAN EŞKİN / EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SİNAN

eşkıya sinan - orhan eşkin

Daha önce İstanbullu Gelin, Arka Sokaklar, Benim Adım Gültepe gibi dizilerde oynayan Orhan Eşkin, yeni sezonda Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonunda Sinan karakteri ile karşımıza çıkacak. 1 Ocak 1977 Bursa doğumlu olan Orhan Eşkin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü mezunudur.

EDHO – EŞKIYA SİNAN KİMDİR? 

Hem masada hem de İzzet’in adamı olan Sinan, aynı zamanda İzzet Ağa’nın pis işlerini yapmaktadır. Ölmek ve öldürmekten korkmayan Sinan, Fuat ve İzzet Ağa ile masanın aynı tarafındadır.

MEHMET ULAY – EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ FEDAİLER

eşkıya fedailer - mehmet ulay

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezonda diziye dahil olan Mehmet Ulay, 1947 Antalya doğumludur. Uzun yıllardır sinema filmi ve tiyatroda rol alan Mehmet Ulay, son olarak TRT1 de yayınlanan Baba Camdır dizisinde oynamıştır.

EDHO – EŞKIYA FEDAİLER KİMDİR?

Çakırbeyli Ailesinin eski bir dostu olarak karşımıza çıkan Fedailer, kendilerini eşkıyalara karşı onlara fedailik yapan isimler ve makamlar olarak tanıtır. Alparslan’ın babanasının dostu olduğunu söyleyen kişi, onun eline bir kağıt vererek ezberlemesini ve başı sıkıştığında da kendisini aramasını söyler.

İSMAİL FİLİZ

eşkıya ismail filiz

EDHO yeni sezonda oyuncu kadrosuna katılacağı belirtilen oyunculardan birisi olduğu belirtilen İsmail Filiz, 1980 Çankırı doğumludur. Başkent Üniversitesi mezunu olan Filiz’in yıldızı ATV’de yayınlanan Ezel dizisi ile parlamıştır. Son olarak Milat dizisinde Yağız Ali karakterine hayat veren İsmail Filiz’in dizide hangi karakteri oynayacağı şu an için netlik kazanmadı.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 2. SEZONDA GİREN OYUNCULAR İÇİN TIKLAYIN…

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 4. SEZON İLK BÖLÜM FRAGMANI

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: