or Çukur 3 Sezonda Oyuncu Kadrosuna Kimler Girecek? İşte Yeni Oyuncular Sample document

Çukur’un Yeni Sezon Oyuncuları Belli Oldu!

Çukur 3 Sezonda Oyuncu Kadrosuna Kimler Girecek?

Show TV’deki diziler içerisinde en çok izlenen dizilerin başını çeken Çukur, geçtiğimiz sezonda da izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başardı. Çukur 2. Sezonda da 1. Sezonda olduğu gibi diziye birçok yeni oyuncu girerken birçok eski oyuncu da diziden ayrıldı. Bu ayrılış öyle çok ve köklü oldu ki, neredeyse dizideki tüm karakterler ölerek diziden ayrıldılar. Çukur 2. Sezon finali de seyircinin aklında büyük meraklar uyandırdı. Aliço’nun ölüp ölmediği merak edilirken Yamaç ve babası büyük bir kararın ortasında kaldı. 3. Sezonda da hız kesmeden devam edecek olan Çukur’a ölen karakterlerin yerine yenileri gelecek. Peki, Çukur 3 Sezonda Oyuncu Kadrosuna Kimler Girecek? 2019 – 2020 Çukur’un yeni oyuncuları kimler olacak? İşte detaylar.

Çukur’un Yeni Oyuncuları

Çukur dizisinin 3. Sezon çekimlerinin başladığı geçtiğimiz günlerde oyuncu Aras Bulut İvnemli yani Yamaç tarafından “Çekimler Başladı” postu ile duyuruldu. Eylül ayında yayınlanması beklenen Çukur’un başlama tarihi ile ilgili bir açıklama yapılmadı. Yaklaşık 2 aylık bir tatilden sonra start veren çekimlerde diziye kimlerin gireceği ile ilgili haberler çıkmaya başladı. Çukur’a 2019 – 20 yeni sezonunda dahil olan oyuncular ve karakterleri canlandıracak oyuncuları sizler için araştırdık.

Lorin Merhart / Akın Koçovalı’nın Sağ Kolu / Arkadaşı Kutay

çukur-akın-koçovalının-arkadaşı-kutay-kimdir

Akın Koçovalı’nın Çukur’a geldikten sonra onun yanında gördüğümüz atlet giyimiyle dikkatleri üzerine çeken yakın arkadaşı Kutay, Akın ile aynı hapishanede bulunmuştur. Akın ile birlikte Çukur’da Raconu ele geçirip Çukur’a hakim olmayı amaçlarlar. Akın ve Kutay’ın tek eksikleri vardır, Çukur halkından kendilerini önder olarak kabul edecek ilgiyi ve bağlılığı görmezler. Akın ve Kutay her ne kadar göz boyamak için türlü oyunlar yapsalar da halk onları hiçbir zaman kabul etmez ve saymaz. Bu nedenle Kutay’ın ömrü Çukur’da kısa olacaktır.

Çukur’da Akın Koçovalı’nın Yakın Arkadaşı Kutay’ı Oynayan Lorin Merhart Kimdir?

Çukurda-Akın-Koçovalının-Arkadaşı-kutayı-oynayan-lorin-merhat-kimdir

Çukur’da Akın Koçovalı’nın arkadaşı Kutay olarak karşımıza çıkan Lorin Merhat, 28 Ocak 1997 yılında Almaya’nın Berlin kentinde doğmuştır. Dizi sektöründe ilk olarak çocuk oyuncu olarak yer almıştır. Drama Studio London ‘da tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır. İlk olarak 2012 yılında Zil Çalınca adlı yapımda Acar karakteri olarak karşımıza çıkmıştır. Lorin Merhart’ın dizi oyunculuğu dışında birçok yeteneği vardır. Genç oyuncu, futbol, sahne sanatları, dövüş sanatları, kayak ve vurmalı çalgılar gibi bir çok farklı alanda kendisini geliştirmiştir.

Meral Çetinkaya / Baykal Beyin Annesi Makbule Kimdir?

meral-cetinkaya-çukur-yeni-oyuncu

Çukur dizisine dahil olan yeni karakterlerden birisi de Baykal Beyin annesi Makbule olacak. Oğlu Baykal’ın intikamını almak için torunu Efsun’u öne çıkaran Makbule zaman içerisinde diziye nasıl yön verecek belli olacak.

Çukur’da Makbule’yi Oynayan Meral Çetinkaya Kimdir?

çukur-dizisinde-oynayan-meral-çetinkaya-kimdir

5 Mart 1945 Bursa doğumlu olan Meral Çetinkaya, devlet tiyatrosu sanatçısıdır. 1989 -2002 yılları arasında yayınlanan Bizimkiler dizisi ile televizyon dünyasına adım atan başarılı sanatçı, Vizontele, Binbir Gece, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Anne ve İstanbullu Gelin dizilerinde rol almıştır.

Salih Kalyon / Aliçonun (Ali Çoban) Babası Kimdir?

salih-kanyon-çukur-yeni-oyuncu-aliçonun-babası

Çukur’a 2019 yeni sezonda giren oyunculardan birisi de Aliço’nun Babası oldu. Uzun zamandır Aliço’yu aradığı bilinen Aliço’nun (Ali Çoban) babası eski bir asker. Karakterin rolü dizi ilerledikçe netleşecek.

Çukur’da Aliço’nun Babasını Canlandıran Salih Kalyon Kimdir?

çukurda-aliçonun-babasını-oynayan-salih-kalyon-kimdir

Aslen Trabzon Çaykara Koldere köyünden olan Salih Kalyon, 1946 yılında Ağrı’da doğmuştur. Ortaokul’dan sonra eğitimine devam etmeyen usta oyuncu, 1964 yılında 18 yaşında iken İstanbul’a gelerek burada tiyatronun yanı sıra sinema filmlerinde oynamıştır. Pek çok dizi, tiyatro ve filmde oynayan Salih Kalyon’un en bilinen dizi ve filmleri; Şevkat Yerimdar, Ezel, Bizimkiler, Vizontele, Eyvah Eyvah 2 – 3, Sümelanın Şifreleri, Beyaz Melek ve Keleğin Rüyasıdır. Salih Kalyon bir dönem oyuncu Tolga Çevik İle Komedi Dükkanı adlı komedi programında birlikte rol almıştır.

.

Nur Sürer / Çukur Azerin Annesi Fadik Kurtuluş Kimdir?

Çukur’da bu sezon tabiri caizse kadınlar damgasını vuracak. Geçtiğimiz sezonda dizinin kadrosunda Sena (Dilan Çiçek Deniz) ve Akşın’ın (İlayda Alişan) diziden ayrılmasıyla kadın oyuncu sayısında düşüş yaşanmıştı. Bu sezon dizinden ayrılan kadın oyuncuların yerine yenileri geldi. Bunlardan birisi de Azer Kurtuluş’un annesi Fadik Kurtuluş olacak. Fadik Kurtuluş karakterini usta oyuncu Nur Sürer canlandıracak.

Fadik Kurtuluş Nasıl Bir Karakter Olacak?

nur-surer-çukur-3-sezon-oyuncusu

Çukur’da İdris Babanın ölümüyle yeni bir döneme girecek. Bu dönemde Çukur’u yöneten kadınlar olacak. Diziye yeni katılan Baykal’ın kızı Efsun, Koçovalı ailesinden intikam planları yaparken, onun en büyük destekçisi Azer Kuruluş olacak. Azer ise, asıl emirleri annesi Fadik’ten alacak. Fadik hem Azer’in hem de Nehir’in annesi olarak karşımıza çıkacak. Olduça otoriter ve dediği dedik sert bir mizaca sahip olan Fadik Kurtuluş, emir vermeyi seven, öldürmekten ve ölmekten asla çekinmeyen acımasız biri olarak karşımıza çıkacak.

Çukur’un Yeni Oyuncusu Nur Sürer Kimdir?

nur-surer-fadik-kurtuluş

Nur Sürer, 21 Haziran 1954 yılında Bursa’da doğmuştur. Asıl adı Şennur Sürer olan usta oyuncu Bursa Anadolu Kız Lisesinden mezun olduktan sonra, 1971 yılında Sindirelle filminde oyunculuğa adım atmıştır. Pek çok dizi ve filmde rol alan Nur Sürer’in en bilindik çalışmaları Uçurtmayı Vurmasınlar, Ihlamurlar Altında, Asi, Umuda Yolculuktur.

Hazal Subaşı / Çukur Nehir Kimdir?

hazal-subaşı-çukur-yeni-oyuncusu

Yapımcılığını Ay Yapımın üstlendiği izlenme rekorları kıran Çukur’un 3. Sezonu da bomba transferlerle sezona hızlı başlıyor. Geçtiğimiz günlerde Damla Sönmez’in diziye dahil olmasından sonra şimdi de sürpriz bir isim daha Çukur 3. Sezon oyuncu kadrosuna dahil oluyor. Geçtiğimiz sezon TRT 1’in dizisi Halka’da rol alan Adını Sen Koy dizisinden tanıdığımız Hazal Subaşı diziye Efsun karakteri ile dahil oldu.

Nehir Nasıl Bir Karakter?

Heyecan dolu yeni sezonuyla 2019 Eylül ayının 2. Haftasında ekranlarda olması beklenen Çukur dizisinde ünlü oyuncu Hazal Subaşı Çukur’da Nehir karakteriyle yer alacak. Nehir, Azer’in kız kardeşi, aklı başında oldukça güzel bir kadın olarak karşımıza çıkacak. Nehir, aşk yaşamaktan kaçan ve hayallerinin peşinde koşan bir kişiliğe sahiptir. Ancak Yamaç Koçovalı ile karşılaştığında bu kadar kararlı olabilecek midir? Acaba Efsun, Sena’nın ölümünden sonra Yamaç Koçovalı’yı yeniden hayata bağlayabilecek mi?

Damla Sönmez – Çukur Baykal’ın Kızı Efsun Kimdir?

damla-sonmez-cukurun-kadrosuna-dahil-oldu

Çukur 3. Sezon ne zaman başlıyor? Soruları henüz yanıt bulamazken, Çukur’un yeni sezonunda oynayacak yeni oyuncununda haberi geldi. Çukur oyuncu kadrosuna kısa bir süre önce dahil olan Damla Sönmez, dizide Baykal’ın kızı olarak karşımıza çıkacak olan Damla Sönmez, geçtiğimiz yıllarda Kanal D’de yayınlanan Güllerin Savaşı dizisinde Gülru karakterini canlandırmıştı.

Çukur Baykal’ın Kızı Karakteri

Çukurun yeni oyuncusu efsun nasıl bir karakter

Çukur dizisi oyuncuları arasına 3. Sezonda dahil olan Damla Sönmez, dizide Yamaç’ın baş düşmanı Baykal’ın kızı Efsun rolünde karşımıza çıkacak.

Çukur’un Yeni Oyuncusu Damla Sönmez Kimdir?

Burak Dakak – Çukur Akın Koçavalı Kimdir?

Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisinin deli fişek delikanlısı Hasan’ı Burak Dakak, Çukur 2. Sezonun sonlarına doğru diziye dahil olarak Akın Koçovalı karakteriyle karşımıza çıktı. Selim’in oğlu olan Akın Koçovalı, Selim’in dizinin sezon finalinde vurularak ölmesinden sonra diziye dahil olup babasının intikamını alacağı söyleniyor. Diğer bir taraftan Akın Koçaovalı’nın, aksi bir karakterle karşımıza çıkacağı, hapishanedeyken aile tarafından unutulması üzerine Koçovalılardan neftret ettiği de söyleniyor. Çukur’un tek hakimi olmak isteyen Akın’ın, amcası Yamaç’ın karşısında düşmanları ile de işbirliği içerisinde olma ihtimalinin yüksek olduğu söyleniyor.

Akın Koçovalı Nasıl Bir Karakterdir?

burak-dakak-kimdir-burak-dakak-cukur-akin-kocovali-karakteri- çukura yeni giren oyuncu

Çukur yeni sezonda birçok karakterin diziden çıkmasıyla yeni bir döneme başlayacak. Diziye yeni giren oyuncularla Çukur’da dengeler değişecek. Bu da Yamaç’ın işlerini daha da zorlaştıracak. Zira Selim’in hapishanedeki oğlu Akın Koçovalı’nın deli dolu, çabuk parlayan mizacı pek çok olayın alevlenmesine neden olacak. Akın Çukur’u isteyecek bu nedenle de Yamaç ve aile ile ters düşecek.

Akın Koçovalı’nın Çukur’a Girdiği Sahne

Mehmet Ali Nuroğlu – Çukur Timsah Celal Kimdir?

mehmet-ali-nuroğlu-çukur-yeni-oyuncu

Çukur’da hemen her sezon Koçovalıların büyük bir düşmanı oluyor ve onunla mücadele ediyorlar. Geçtiğimiz sezon Baykal ve Karakuzularla mücadele eden Koçovalıların bu sezon ki yeni düşmanı Timsahlar olacak. Sen Anlat Karadeniz dizisinden tanıdığımız Vedat yani Mehmet Ali Nuroğl’da Timsah ailesinden birisi olarak diziye dahil olacak. Nuroğlu Çukur’da Timsah Celal olarak karşımıza çıkacak.

Çukur Timsah Celal Nasıl Bir Karakter?

çukur yeni oyuncuları - Çukur-Timsah-celal-kimdir

Geçtiğimiz sezon ATV’nin sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz’e veda eden psikopat Vedat Sayar karakterini canladıran Mehmet Ali Nuraoğlu yeni sezonda Çukur’un oyuncu kadrosuna katılacağı önceden belli olmuştu. Nuroğlu’nun 3. sezona “Timsah Celal” karakterine hayat vereceği öğrenilirken karakterin özellikleri dizi başladığında netleşecek.

Çukur’a Girmesi Muhtemel Oyuncular

  • Kaan Urgancıoğlu
  • Rojda Demirer
  • Hakan Kurtaş
  • Çağhan Atakan Aslan

Not: Çukur Dizisi oyuncu kadrosuna yeni oyuncu dahil oldukça yazımız güncellenecektir.

Çukur Yeni Sezonun Tüm Bölümlerini İzle

Çukur 3. Sezon 2. Tanıtım

Zeyno

Yazmayı, araştırmayı seven, öğrendiği her bilgiyi sevdikleriyle paylaşmaktan büyük keyif alan bir zatı muhterem.

Bir Cevap Yazın

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
%d blogcu bunu beğendi: